Můj přítel nechce asi vztah... co teď?

Anonymní
25.12.19 14:05

Můj přítel nechce asi vztah co teď?

Dobrý den, chtěla bych se na něco zeptat kdo má stím zkušenosti.. Našla jsem si přítele který mi teď nedávno napsal že neví jestli chce vztah, ale že mě miluje a nechce se rozejít moc to nechápu a nevím co si mám myslet.. jsme spolu skoro asi 2 měsíce není to moc, ale docela často jsme spolu byli teď jsou svátky a moc se nevidíme a hlavně posiluje a furt chodí do fitka a nemá na mě moc čas..
Mám stím problém, protože ho miluju a nechci o něj příd měla jsem před tímhle přítelem kluka který byl na mě zlí a mlatil mě a tenhle je jiný je hodný a je mi sním dobře, ale jak mi tohle napsal jak se moc nevidíme tak mě to docela dost zaskočilo a nevím jak dál prosím o pomoc :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14014
25.12.19 14:09

Tak nejprve, používejte čárky a oddělujte předložky od slov, číst se to nedá.
V překladu říká, že Vás nechce. Takže přestaňte investovat city tam, kde pšenka nepokvete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26868
25.12.19 14:12

Už se těším na diskuzi „Holky, u nás doma hoří. Co mám dělat? Nevím, jak dál a prosím o pomoc!“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 14:30

@jizvíková Nepsala jsem sem aby mě tu někdo opravoval, psala jsem sem proto, aby mi třeba někdo pomohl, jestli stím má někdo zkušenosti

• Citovat
  • Nahlásit
6312
25.12.19 14:34

Nedolízala bych, nevnucovala se. Když nemá zájem, tak prostě nemá zájem. K tomu člověka nijak přinutit nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 14:42

Můj manžel se taky nechtěl vázat. Rekl mi to hned od začátku co jsme spolu začali. Ja byla až po uši zamilovaná…Po roce jsme si řekli, že se milujeme…no a už jsme spolu 14let :) Dej mu prostor pro jeho záliby, nevyčítej mu je a určitě to taky dobře dopadne :)

• Citovat
  • Nahlásit
5361
25.12.19 14:48

Taky záleží co si pod pojmem „vztah“ rozumí. Je docela možné, že pod pojmem vztah chápe pouze milostný poměr a že chce vyšší formu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
25.12.19 14:51

Tomu mojemu to trvalo půl roku než si uvědomil ze semnou chce být ve vztahu :roll: dodnes nechapu ze jsem na něho čekala.. vlastně až po tok půl roce jsem vybouchla ať se vymackne co teda.. no už jsme spolu deset, z 6manzele a třetí dítě na cestě. Takže těžko rict co čeká tebe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15997
25.12.19 15:02

Prostě chce jen aby mu někdo podržel. O slovu milovat má dost svéráznou představu.

Je fajn, že po násilníkovi sis našla někoho kdo tě nemlátí, ale jen o tebe zas až tak nestojí, jen mu stačí obsat napsat že tě miluje a ty uděláš co chce.

Od násilníka je to pokrok.

Chce to ale jít ještě dál a začít si vážit sebe sama a posléze si najít někoho kdo tě nebude ani mlátit a nebude na tebe kašlat.

Mimochodem - když tomuhle kulturistovi napíšeš že to si teda jako může strčit mezi glutey maximy a když nechce, tak ať nechá být a začneš se zařizovat po svém, tak velmi pravděpodobně o tebe nebude chtít přijít - čistě z ješitnosti. Ale stabilní vztah na tom založit nejde. Natož rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1838
25.12.19 15:35

Dva měsíce a fitko je přednejsi než ty. Holka, zamysli se nad tim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
25.12.19 15:39
@Anonymní píše:
@jizvíková Nepsala jsem sem aby mě tu někdo opravoval, psala jsem sem proto, aby mi třeba někdo pomohl, jestli stím má někdo zkušenosti

S tím, že vás váš partner nechce? S tím asi nikdo zkušenosti nemá.
Mmch. na otázku jsem odpověděla, ale upozornila, že ty čárky v syntaxi opravdu chybí. Neopravovala jsem, na to nemám čas. Špatně se textu rozumí, když se části vět, nerozdělí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
25.12.19 15:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se na něco zeptat kdo má stím zkušenosti.. Našla jsem si přítele který mi teď nedávno napsal že neví jestli chce vztah, ale že mě miluje a nechce se rozejít moc to nechápu a nevím co si mám myslet.. jsme spolu skoro asi 2 měsíce není to moc, ale docela často jsme spolu byli teď jsou svátky a moc se nevidíme a hlavně posiluje a furt chodí do fitka a nemá na mě moc čas..
Mám stím problém, protože ho miluju a nechci o něj příd měla jsem před tímhle přítelem kluka který byl na mě zlí a mlatil mě a tenhle je jiný je hodný a je mi sním dobře, ale jak mi tohle napsal jak se moc nevidíme tak mě to docela dost zaskočilo a nevím jak dál prosím o pomoc :(

Pokud není ženatý(nebo zadaný), pak tě zase tak nežere. Hlavně se mu nevnucuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30228
25.12.19 15:55
@Anonymní píše:
Mám stím problém, protože ho miluju a nechci o něj příd měla jsem před tímhle přítelem kluka který byl na mě zlí a mlatil mě a tenhle je jiný je hodný a je mi sním dobře, ale jak mi tohle napsal jak se moc nevidíme tak mě to docela dost zaskočilo a nevím jak dál prosím o pomoc :(

Počkej na třetího. Sraba, co ti to nemůže ani říct do očí, jak se věci mají, a jde funět do posilovny, bych snad ani nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
25.12.19 16:03
@Anonymní píše:

jo, mam, bohate.

Jak rikala Jizvikova, on te nechce.

Kdyby te miloval, tak by nedaval prednost posilovne. Laska dela s lidmi docela divy, vetsinou jim obrati rebricek priorit naruby. Kdyby byl do tebe zamilovany, udelal by vse proto, aby s tebou mohl travit maximalni mnozstvi casu.

Co se tyka tech reci o tom, jak te miluje, ale nechce vztah, tak skrtni tu cast o lasce a zustane ti co? Nechce vztah.

Proc rika, ze te miluje, kdyz tomu tak neni? Jses asi jeste mlada a nemas zkusenosti, abys vedela, ze lidi toho nakecaji a voda klidne tece dal. To ze mluvi o lasce jeste dlouho neznamena, ze te miluje. Povetsinou chlapi rikaji takovehle veci, kdyz chteji vztah ukoncit, ale je jim to blby, boji se, jak to ta holka vezme a tak se to snazi nejak odpruzit, aby ji to bolelo jako co nejmene a taky, aby oni sami nevypadali jako hajzl. Takze informaci, ze vztah nechteji hali do milosrdnych recicek tohoto druhu.

Pod carou, on vztah nechce. TECKA. Nedelej si zadne iluze, jenom prodluzujes agonii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8941
25.12.19 16:33
@Anonymní píše:

Nema zajem to je vše… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat