Můj přítel nechce sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 14:55
Můj přítel nechce sex

Ahoj holky, předem se omlouvám se anonym, ale je to pro mě cítlivé téma :oops: :( s přítelem jsme spolu 2 roky a poslední dobou (cca půl roku, možńa o něco víc) nechce moc sex.. děláme ho tak 1× týdně, ale musím ho hrozně nutit a předvádět všechno co se dá :( už jsem kvůli tomu několikrát brečela, trápí mě to.. snižuje mi to seběvědomí a vůbec mi to není příjemné :,( Když jsme spolu začali, tak mohl furt až já byla protivná, že nechci furt a všude. příští měsíc jdeme spolu bydlet, do teď jsem bydlela já u něj a jeho mamky (mamča je fakt skvělá, chodíme spolu pařit, cvičit, nakupovat..) a bojím se, že to bude ještě hořsí, že už sex skoro dělat nebudem.. když jsem se s ním snažila mluvit, tak mi jen řekl, že se mu prostě nechce, že je unavenej.. ale když mi tohle řekne 3× za týden :nevim: nevim co dělám špatně :( je mi 23 a jemu 24.. ale nemyslím si, že bych ho už nepřitahovala, pořád na mě sahá, hlavně můj zadek má rád :lol:.. Každej den se mazlíme, pusinkujeme, řekne mi, že mě má rád, že mi to dnes sluší, nebo že v těchdle šatech nepůjdu, protože by mě okoukali cizí :mrgreen: jen ten sex.. přijdu si hrozně. Rozumíme si, máme společné zájmy, nehádáme se- vůbec. Nevíte co mám dělat? Ptala jsem se, jestli je všechno v pořádku jako zdaví a tak a nic neřekl, nevím jestli se doopravdy nic neděje a jen nemá potřebu a je unavený a nebo mi to nechce říct. Jinou určitě nemá, jsme spolu pořád.. možná že i to by mohl být ten problém, že jsme spolu pořád a omrzelo ho to nebo nevím.. Co mám dělat? Už jste to nějaká zažila? Že je všechno ve vztahu tak jak má, ale sex zaostává?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 06.08.19 14:56

Zvyknout si nebo hledat jinde. Nezmenis to

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 06.08.19 14:59

Když opadne zamilovanost, většinou klesne i frekvence sexu.. Zkus chvíli neřešit a netlačit, třeba si to sedne..

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18348 příspěvků 06.08.19 15:01

Po dvou letech? Ne…Ale ne kazdy to potrebuje casto a podle toho co pises, je to pripad tveho pritele.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 15:04

@wildcherry
Možná jo :think: ale já jsem zas ta, co by mohla pořád a mrzí mě to, když mě často domítá.. přijdu si pak trapně, že ho do toho tlačim, ale já to prostě v tom vztahu potřebuju

iila
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 06.08.19 15:06

Normální vývoj vztahu, i když pokud ty chceš výrazně častěji než on, může to být do budoucna problém…
Ale neházej zatím flintu do žita. Možná je otrávený z toho, že to po něm furt chceš. Dokázala bys nevyžadovat sex třeba týden? Mohla bys pak být pro něj zajímavější. Znáš to - člověk chce víc to, co zrovna nemá, než to, co se mu pořád vnucuje.
Neslibuju, že to pomůže, ale zkusit to můžeš.
Jo a nebuďte spolu pořád. Choďte někam taky se svýma kamarádama. Po nějaké pauze je taky větší chuť.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18348 příspěvků 06.08.19 15:09
@Anonymní píše:
@wildcherry
Možná jo :think: ale já jsem zas ta, co by mohla pořád a mrzí mě to, když mě často domítá.. přijdu si pak trapně, že ho do toho tlačim, ale já to prostě v tom vztahu potřebuju

Ja ti naprosto rozumim :?.Mozna prestat tlacit na pilu, kousnout se a fakt vydrzet nedotirat. Mozna potrebuje fakt cas, ma fakt unavene obdobi a hlavne si tim ublizujes ty sama, kazde odmitnuti v tobe vyvolava frustraci

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 15:10

@iila asi máš pravdu, možná ho moc štvu do toho :think: zkusím to tak, jak radíš :D jsem právě teď na týden s kamarádkama u moře, tak uvidim, jestli pak bude mít chuť nebo ne :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 15:14

@wildcherry možná Jo, má teď novou práci 3 měsíce jako řidič pro jednu firmu. Ale jezdí jen po městě nakupovat na fakturu zboží, nejezdí žádné dálky nebo tak.. no zkusim to jak řídíte, děkuji :*

Sabca7
Povídálka 25 příspěvků 06.08.19 15:26

Zkusila bych min dva týdny ten sex vůbec neřešit a nechtít ho po něm. Jinak být v pohodě, mazlit, pusinkovat jako vždy a uvidíš jestli přijde, že se chce milovat. Ono pokud nebude cítit tlak, tak se třeba uvolní. Taky bych zkusila vymyslet nějaký výlet nebo něco co normálně neděláte, nějakou společnou aktivitu…ať to má trošku šťávu. I to by mohlo pomoci :potlesk:.. Držím palce :mavam:

flicek18
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 06.08.19 16:00

Souhlasím jak rádi holky, dva týdny hodit sex za hlavu a třeba po týdnu přijde on s tím že by rád. Využil toho že jsi teď pryč a vydrž ;) pak už mě napadá jen nějaké zpestření, erotické prádlo/kostýmy, nějaké erotické hračky nebo tak něco ;)

Šáruší
Závislačka 4352 příspěvků 06.08.19 16:00
@Anonymní píše:
@iila asi máš pravdu, možná ho moc štvu do toho :think: zkusím to tak, jak radíš :D jsem právě teď na týden s kamarádkama u moře, tak uvidim, jestli pak bude mít chuť nebo ne :)

nemyslím, myslím, že naopak platí, že čím menší je frekvence, tím se to ještě zhoršuje. Ta chvíli to bude jednou za 14 dnů a tak dále. Ve 24letech po dvou letech vztahu je to docela průšvih, co bude ve 40 letech po 20letech vztahu? Nicméně zkusit to můžeš, uvidíš, za zkoušku nic nedáš.

Ketris
Extra třída :D 10071 příspěvků 3 inzeráty 06.08.19 16:04

Proste je to takovy typ chlapa :nevim:

Jessie_james
Kelišová 5315 příspěvků 06.08.19 16:08

No tak to bych nerozdejchal. Po dvou letech ani náhodou. Když jsem byl ženatý dva roky, tak to bylo 3× týdně. Mám za to, že sexem se dá vyřešit i pár problémů. Myslím, že se za chvíli nebudeš moc podívat ani na trenky v Lídlu..

Paoloska
Echt Kelišová 8451 příspěvků 06.08.19 16:09

Podle toho, co píšeš, to nezměníš. Na tvém místě bych byla stejně zoufalá. I po 25 letech máme s manželem sex častěji. Milování je jedna z hlavních věcí ve vztahu. Hledala bych jinde.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama