Reklama

Můj přítel nemá rad moje psy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lejlinka29
Stálice 91 příspěvků 05.09.18 14:28
Muj pritel nema rad moje psy

Ahoj holky-po dlouhe dobe se za Vama zase vracim s problemem se kterym si nevim rady..nasla jsem si v kvetnu pritele a vsecko vypadalo tak idilicky..jenze to bych nebyla ja aby v tom nebylo par hacku..on je mladsi nez ja, ale v tom problem nevidim-starsi muzi me nepritahuji..vzdy sem si hledala o rok az dva mladsi..no kazdopadne-mam dve civavky-jedne jsou 3 roky druha ma 1rok a par mesicu..napred to bylo vsecko v pohode a spolecne i s pejskama sme travili cas-jenze pak se to zlomilo a napred si znepratelil tu mladsi ktera kdyz kolem ni jen prochazi zacne pistet a utikat a ted uz ziskal averzi i na tu druhou-ta nema az takove reakce ale je videt ze se ho taky dost boji-trepe se atd..pritel mi nadava ze sem je rozmazlila a ze me absolutne nerespektuji a delaji si co chteli atd..nejak nejsem schopna mu vysvetlit ze jsou to 1,5kg pejsci co jsou prave na mazleni do postele.on by si to predstavoval asi tak aby byly na miste a vylezli jen v tu chvili kdy je zavolame..nevim co s tim-nebydlime spolu..jsme spolu 4 mesice a uz nake hadky probehly, ale mam ho moc rada a nechtela bych o nej prijit..prosim poradte-pejsku se taky nevzdam!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5645 příspěvků 9 inzerátů 05.09.18 14:32

Budeš si holka muset psi vycvičit. Že je to kapesní štěkátko, neznamená, že si může dělat co chce. Ty je možná miluješ, ale pro ostatní je to pěkně otravný. Jestli mu věčně skáčou po hlavě, neposlouchají a všechno se jim podřizuje, tak se mu nedivím. Já bych rovnou utekla…

Hroznej puberťák
Závislačka 4456 příspěvků 05.09.18 14:34

Pejsci, co jsou na mazlení do postele. No, tak to by mi pro zařazení zpátečky úplně stačilo to jen slyšet :mrgreen:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 05.09.18 14:36

Hele,já vím,jak se cítíš,měla jsem dva kapesní psy,když jsem se seznámila s manželem. Postelový rozmazlence. Dostali pelech a zákaz do postele,potom i do ložnice. Prostě jsme je trochu vycvičili,i když se jim to nelíbilo. Buď se rozejdete,nebo budeš muset ustoupit. A neznamená,že když má pes kilo,je určenej do postele,jsou prostě rozmazlený. Jsou dva,to znamená,že když zůstanou spolu,nebude jim tak smutno. Dneska jsem ráda,že nespí s námi v posteli,nedovedla bych si představit v jedné posteli psa a miminko.

Venetia
Hvězda diskuse 35706 příspěvků 05.09.18 14:36

@Lejlinka29

šla bych od toho …v tomhle musíte být na stejné vlně ,jinak bude pořád problém a ještě se budeš bát , aby jim neublížil ..což se už možná stalo dle reakce psů ..bála bych se je s ním nechat samotné

Tichošlápek
Extra třída :D 10031 příspěvků 05.09.18 14:37

Jak jako na mazleni do postele? Rozumím správně, ze mas dva psy, kteří vůbec neposlechnou? Víš jak je to na nervy lezouci pro okolí? Vycvič psy, všem se uleví a přítel uvidí, ze ti na něm záleží.

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 05.09.18 14:38

Psi do postele. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Chod na cvicak, vycvic je a neber je do postele. Jinak z ni utece on. Nedivim se mu. Mit doma rozmazlenou ustekanou krysicku na vyssich nohach, sen kazdeho chlapa. :lol: :lol: :lol: :lol:

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1727 příspěvků 05.09.18 14:38

Nemusím čivavy, nemusím psy v bytě. V posteli to je pro mně hnus. Pes jedině na zahradu a nesmí mně kousat do nohou ani ze srandy. Psa jsme měli a nikdy nebyl na obtíž.
Takže přítele chápu, když to doma mít asi ani nechce.

Jabadabadu
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 05.09.18 14:41

V tomhle budeš mít asi problém s většinou chlapů.

andreaanton
Povídálka 41 příspěvků 05.09.18 14:41

Soráč :lol: ale být tvým chlapem zdrhám seč mi nohy stačí. Protože ty psi ovládají celou domácnost a ty vlastně bydlíš u nich, ne oni u tebe. Si ujasni co chceš. Jestli chlapa nebo psi, kterým se totálně podřídíš. Koukám, že páníčků uchylných na čivavy, které si nikdo neumí vychovat, je čimdál více. Viz naše sousedka, co má 4, psi ňafou od rána do večera, ona jim podřídila celý život, že tam nesmí pomalu ani návštěvy - chlapa vykopla, protože se kvůli nim hádali a je už 6 let sama. Hlavně, že má psi :D Nakonec to vygradovalo tím, že jí pes napadl, když chtěla právě ustlat jeho milovanou postel, kde s ní všichni psi spí a jemu se to nelíbilo, protože je to jeho území. Takhle dopadneš taky, pokud si ty psi nevychováš a nepostavíš svého chlapa na první místo. Neříkám se psů zbavit, ale najít odborníka, který ti řekne, jak s takovými psy zacházet a jak je převychovat.

Příspěvek upraven 05.09.18 v 14:44

Venetia
Hvězda diskuse 35706 příspěvků 05.09.18 14:42
@LaPaloma píše:
Nemusím čivavy, nemusím psy v bytě. V posteli to je pro mně hnus. Pes jedině na zahradu a nesmí mně kousat do nohou ani ze srandy. Psa jsme měli a nikdy nebyl na obtíž.
Takže přítele chápu, když to doma mít asi ani nechce.

jasně , ale že je má a jaký má k nim vztah věděl hned ..takže trošku přetvářka a ted chce dělat pořádky …zvíře je výborný test a většina se projeví nějakým způsobem hned

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 05.09.18 14:42

Čivava je pes? :lol: :lol:

Venetia
Hvězda diskuse 35706 příspěvků 05.09.18 14:43
@Jabadabadu píše:
V tomhle budeš mít asi problém s většinou chlapů.

nemyslím… je jich dost co mají zvířata rádi a klidně i v posteli …lépe testovat

Romilda
Kecalka 414 příspěvků 05.09.18 14:44

Psa v posteli bych taky nesnesla a čivavy nesnáším. Takže pokud spolu budete chtít zůstat, bez kompromisů to asi nepůjde. Měl by respektovat že ty psy máš ráda a neprudit tě, a ty bys ohledně psů po něm neměla nic chtít-napr. aby se podílel na jejich venčení a tak..no a taky je potřeba ty psy vychovat. Asi má pravdu v tom, že jsou romazleni.
Vždycky je bonus mít partnera, který má podobné zájmy, v tvém případě psy. Můj chlap třeba našeho psa taky nemusí, ale jsme spolu už x let a klape nám to. Co se týká psa, řeším si všechno sama a když mi na psa zařve, zařvu zas já na chlapa, ať mu dá pokoj. Prostě taková normální rodinka :)

Lejlinka29
Stálice 91 příspěvků 05.09.18 14:48

..jen abych to uvedla na pravpu miru-neni to tak ze by neposlechli nebo nebyli vubec vychovane..kdyz jim nakazu udelaji to-jen je zvykem ze semnou spavali v posteli atd..jsou na to zvykle-jsem ochotna s tim pracovat a chapu i to ze mu to vadi..kor kdyz nebyl k lasce ke zviratum tak vedeny jako ja..jen je to pro me obtizne zvlast k vuli te starsi ktera semnou vyla v mych nejhorsich chcilkach a stala pri me..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >