Můj přítel nemá rád svého syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 22:50
Můj přítel nemá rád svého syna

Ahoj holky mám dotaz a už jsem zoufalá je to na delší povídání a nevím kde začít ale začnu takhle. Mám přítele žijeme ve společné domácnosti ze synem 5 let, ale známe se už delší dobu. Před 9 lety jsem měla jiného partnera ale pořád se scházela s tím nynějším kterého znám vlastně už 10rokem ale žijeme tedy spolu 5 let jak jsem psala. No a před 9 lety jsem otěhotněla. Žila s bývalí a on časem pochopil že malej není jeho a já ho podvedla za to uz jsem ale vytrestana. No a malyho bral jako svyho ikdyz nebyl a jeho pravý otec nynější pritel toho syn nezajímal a zajímalo ho jen jezdit zamnou a občas si užít a ja v tu dobu blba ho pořád milovala a delala co chtěl. No a v roce 2014 se to vše nějak vyvrbilo že nynější partner se rozhodl tedy že spolu budeme vseci bydlet, našel nám dům a uz 5 let spolu žijeme. No ale on je takový suknickar a vzdy byl ale myslela sem ze syn ho změní a tady je jádro pudla co ja. Ja si život podelala dávno a sama vybrala život s devkarem ale jde mi o to ze on vůbec malyho nemá rád.. Vůbec se mu nevěnuje, jen na nej nadava a je zlý a moc si ho nevšímá, dokonce jediný co pořád říká že nás vyhodí a sbali se semnou i on. A malyho to mrzi protože najednu stranu s otcem od mala nebyl ale má ho rád a on se knemu chova jak k cizímu a uz nevim jak udělat aby se aspon oni dva měli rádi nebo spis pritel měl rád syna.. Co já o me uz asi moc nestojí ale aspoň at ma syna rád. Snad mi poradíte a pochopíte co jsem napsala. Ps: na komentáře abych od něho odesla vám rovnou rikam chtela bych ale syn je tu rád a zvyklý, já taky a mam půjčky na vybavení pritelova domu a nemam prostě na to odejit někam do podnájmu za 10.000kc měsíčně… A socialka mi nic nedá když mám práci. Děkuji :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LAlezane
Ukecaná baba ;) 1217 příspěvků 13.07.19 22:59
@Anonymní píše:
chtela bych ale syn je tu rád a zvyklý, já taky

Syn je rád tam, kde je na něj tatínek hnusnej, to víš že jo :roll: A ty jsi tam, kde ti vyhrožujou vyhozením, ráda taky :zed:

anahry
Kecalka 402 příspěvků 13.07.19 23:06

Já tě nechci soudit, ale já nikdy, opravdu nikdy, nepochopím mámy, které vystavují své děti stresu a žijí s nimy v domácnostech s debily, kteří mají na prožívání jejich dětství negativní vliv. Proč? To ti toho kluka není líto? Že vidí, že ho vlastní otec nemá rád? Proč ho trápíš? To ti tvé svědomí dovolí?? Ten chlap, se kterým žiješ jinej nebude. To si, prosím, zapamatuj.

makinka15
Povídálka 14 příspěvků 13.07.19 23:10

@anahry uz jsem říkala že nemám kam jit jinak bych snim uz davno sla pryc

P4ja
Extra třída :D 10030 příspěvků 13.07.19 23:12

No, s takovým tatínkem bohužel nic neuděláš. Být tebou, tak si hledám něco jiného a nebo třeba na čas odejdu k rodičům. Případně zkusím oslovit nějaké organizace, které ženám v nouzi pomáhají.

Vem si, jak se dítě musí cítit a co si.do života odnese. Že je k ničemu, a že je normální, když chlap ženě a dětem nadává? Jak se asi bude chovat ke svým partnerkám a dětem tvůj syn?

makinka15
Povídálka 14 příspěvků 13.07.19 23:13

@LAlezane tak není hnusnej denně, a jak jsem říkala jsme zvyklí tady v tom domě, kamaradi, škola! Tot vse a jak sem psala nemáme ani kam jit bohužel

P4ja
Extra třída :D 10030 příspěvků 13.07.19 23:13
@makinka15 píše:
@anahry uz jsem říkala že nemám kam jit jinak bych snim uz davno sla pryc

Rodina, kamarádi, neziskové organizace, které pomáhají ženám v nouzi, azylový dům??

makinka15
Povídálka 14 příspěvků 13.07.19 23:14

@P4ja jak sem uz psala nikdo nepomůže rodinu nemam jinou a organizace a socialka ty to nezajima

Petra Z
Hvězda diskuse 53133 příspěvků 13.07.19 23:16

@makinka15 doufám, že už se nesnažíte o to miminko…
Cos ještě nedávno psala
Chudák klučík…je mi ho líto

makinka15
Povídálka 14 příspěvků 13.07.19 23:18

@Petra ne ted se snažím odejit co nejdřív pryc…

Keyllah
Extra třída :D 12483 příspěvků 13.07.19 23:20
@makinka15 píše:
@LAlezane tak není hnusnej denně, a jak jsem říkalajsme zvyklí tady v tom domě, kamaradi, škola! Tot vse a jak sem psala nemáme ani kam jit bohužel

a to je pro tebe důležitější než fakt, že někdo dlouhodobě a neustále trápí tvé dítě? že z toho bude mít syn trauma do konce života?
Tak hlavně aby se ti pohodlně bydlelo v cizím domě, o syna ti očividně až tak nejde…ne tak, aby se to náhodou nedotklo tvého vlastního pohodlí. Chudák klučík…

P4ja
Extra třída :D 10030 příspěvků 13.07.19 23:21
@makinka15 píše:
@P4ja jak sem uz psala nikdo nepomůže rodinu nemam jinou a organizace a socialka ty to nezajima

No, já bych zkusila šetřit a najít nějakou brigádu a nebo kontakty a postupně se snažila abychom mohli odejít. A třeba se ti něco naskytne a najdeš. Ale nevzdala bych to. Držím palce :kytka:

makinka15
Povídálka 14 příspěvků 13.07.19 23:24

@Keyllah ty co mi tu sypes za hovadiny vůbec nevis a budes soudit jaký moje pohodly syn je tu rád s kamarady a tak ja nerikala ze ho fyzicky trapi ale ze si ho nevšímá a je na nej zly obcas ne denne ale vecne je nekde pryc takže sem s malym sama nejde o moje pohodly to mi je nekde totalne ale nemam kam jit a taková co mi řekne že mi na mym diteti nezalezi mi může polibitchtela sem radu a ne urazky a kritiku

Netopirek
Echt Kelišová 9839 příspěvků 13.07.19 23:24

A co tedy chceš za komentář? :nevim:

Keyllah
Extra třída :D 12483 příspěvků 13.07.19 23:35
@makinka15 píše:
@Keyllah ty co mi tu sypes za hovadiny vůbec nevis a budes soudit jaký moje pohodly syn je tu rád s kamarady a tak ja nerikala ze ho fyzicky trapi ale ze si ho nevšímá a je na nej zly obcas ne denne ale vecne je nekde pryc takže sem s malym sama nejde o moje pohodly to mi je nekde totalne ale nemam kam jit a taková co mi řekne že mi na mym diteti nezalezi mi může polibitchtela sem radu a ne urazky a kritiku

hele máš recht, to že synovi nadává, je na něj zlý a vyhrožuje, že vás oba vyhodí, vlastně není tak hrozný, je to vlastně super otec a skvělej vzor pro syna. Pak ale nechápu, co řešíš ;) odstěhovat se nechceš, tak hrozný to podle tebe taky není, chlapa nijak nepředěláš…takže jsi se chtěla ujistit, jak je takový prostředí pro syna super? tak to bohužel, zaděláváš mu na pořádný trauma, jestli jsi chtěla poklepat po rameni, tak někde jinde. Syn by pro tebe měl být nejdůležitější, důležitější než bydlení a zajištění. I kdybych měla skončit v azyláku, tak bych kvůli svému dítěti šla, ale každá jsme evidentně jiná ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama