Můj přítel není ten pravý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 19:36
Můj přítel není ten pravý

Ahoj děvčata asi se potřebuji vypovídat a třeba mi některá z vás i pořadí. Jsem s přítelem dva roky mě je 22 a jemu 25 (bydlíme spolu). Nemáme ve vztahu zase takové problémy, nehádáme se naopak si velice rozumíme. Dokážu si s ním povídat hodiny. Poslední dobou si, ale uvědomuji že mi to nestačí, že by jsem chtěla něco jiného. Dost se s přítelem nudím, jsme pořád jen doma a koukáme na seriály. Do restaurací nechodíme, do divadla by jsem ho nedostala a na kino mi odpovídá že je to moc drahé. Já by jsem třeba strašně ráda jela někam na víkend do zahraničí, sehnat něco v akci a prostě se vydat. Ale jemu to přijde zbytečné. Pak je také problém když se chci teda jít někam bavit jen já když on nechce tak je na mě naštvaný že netravim čas s ním. Přitom on chce být nejen doma. Také je problém že nemá skoro žádné přátele jen jednoho a s ním pořád hrají hry na počítači. Už nemám pocit že ho miluji. Ale také nevím jak ho opustit. Bojím se být sama, vím že když je problém on mě vyslechne a můžu si s ním povídá, ale to je tak nak všechno. Taky byt je jeho takže by jsem si musela najít něco vlastního. (K rodičům zpátky nemůžu) tak nevím co mám dělat připadám si nešťastná, ale zároveň se bojím udělat nějaký krok. Jsem mladá a nechci trávit veškeré dny doma. Chtěla by jsem dobrodružství a prostě žít. Asi jsem ještě naivní, ale chtěla by jsem někoho kde mě něčím překvapí a ne jen mraženou pizzou. Někam se spolu vydáme, třeba neplánovaně a budeme utvářet společné zážitky. Ani nevím jestli je takový chlap reálný.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinelleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23281 příspěvků 23.03.19 19:38

Jsi mladá, tak se rozluč a hledej jinde, ale jako pozor, na každým se najde dřív nebo později něco, co ti začne vadit a to, že je ten dotyčný ten pravý, poznáš až podle toho, že spolu zestárnete.

Božislava
Závislačka 2928 příspěvků 23.03.19 19:39

Tak mu navrhni ať místo mražené pizzy něco sám ukuchtí. Vzala sis domácího pecivála, ale to je fuk. Nebude aspoň lítat za ženskýma, nebo vymetat lokály. :kytka:

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 23.03.19 19:43

@Božislava ona si ho nevzala, je to přítel :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14334 příspěvků 23.03.19 19:46

Takový chlap je reálný, jen to nevykřešeš z toho, s kterým teď jsi. Jsi mladá, hledej jinde

hani28
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 23.03.19 19:47

Tak proc neco nezorganizujes ty? Vylet, kup listky do kina, vytahni ho do restsurace.

pikola
Generální žvanilka 20904 příspěvků 23.03.19 19:48
@hani28 píše:
Tak proc neco nezorganizujes ty? Vylet, kup listky do kina, vytahni ho do restsurace.

Předpokládám, že jemu jde jen o peníze takže veškerou zábavu potáhne ona a jeho to stejně nebude bavit.

Tarjei
Závislačka 4807 příspěvků 23.03.19 19:49

@lleennttiillkkaa doplnim. Ten pravej kolikrat dokaze vytocit az paradne ale ma jiny vlastnosti, ktery to vynahrazujou a to tak ze hodne ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 19:50

@hani28 já to zkoušela on nechce. Ano když koupím lístky do kina tak jde. Ale že by skákal radostí to ne.

Tarjei
Závislačka 4807 příspěvků 23.03.19 19:50

@pikola to nemusi tak byt. Treba je to proste jen introvert.

hani28
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 23.03.19 19:53
@pikola píše:
Předpokládám, že jemu jde jen o peníze takže veškerou zábavu potáhne ona a jeho to stejně nebude bavit.

Tak pak nezbyde, nez setrit na vlastni bydleni a pak se odstehovat. Ale pak uz asi ani nebude mit na tu zabavu, kdyz bude bydlet sama a platit sama najem/jidlo atd. Asi to chce s nim promluvit, prece bud takovy byl od zacatku, tak nechapu proc se sestehovavali, nebo takovy nebyl a chce si to poradne promluvit, ze je v tom vztahu nestastna a proc, a pokud nic nezabere tak holt se rozejit.

ka2ka
Extra třída :D 14936 příspěvků 23.03.19 19:55

jediný problém je že nikam nechodíte?

hani28
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 23.03.19 19:55
@Anonymní píše:
@hani28 já to zkoušela on nechce. Ano když koupím lístky do kina tak jde. Ale že by skákal radostí to ne.

A to byl takovy od zacatku a nevadilo ti to? Vadi ti to az ted? Nebo je takovy az ted?

Elen8
Extra třída :D 13030 příspěvků 23.03.19 20:08
@ka2ka píše:
jediný problém je že nikam nechodíte?

Mě to přijde jako dostačující pro ukončení vztahu je jí 22 let a má sedět doma? Nemají děti, doma je nic nedrží. Když nechce on, nemá omezovat ji a vyčítat.
Zakladatelku chápu, nedokázala bych sedět věčně na zadku ani 2 s detma. Vymyslíme zábavu, výlety se starší divadlo, kino…
Přeci se nedá žít jen práci a sezením na gauči.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 20:12

@Elen8 děkuji za pochopení

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama