Reklama

Můj přítel semnou nechce nikam jezdit ale s kamarádem pojede

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 08:37
Můj přítel semnou nechce nikam jezdit ale s kamarádem pojede

Ahoj všichni je mi 20let chtěla jsem se zeptat co si o tom myslíte s přítelem jsem už 2 roky a vždycky když bych chtěla někam jet se podívat prostě nějaký výlet tak mi řekne že se mu nechce :think: potom přijde jeho kamarád (od jeho sestry manžel. 23 let ) a řekne že se pojede na stejné místo co sem třeba chtěla já a přítel řekne že jo že pojedeme já tomu nerozumím a docela mě to mrzí že semnou se mu nikam nechce a přijde kamarád a už se mu najednou chce, nebo přijde z fotbalu a je unavený což já chápu nechce se mu nic dělat, přijde kamarad a řekne že si pujdou zakopat a on jde přitom mě řekl že je hrozně unavený, on tvrdí že to tak není že mám moc velkou fantasii, ale já to tak vidím. Prosím o váš názor co si o tom myslíte už nevím co si o tom mám myslet sama :( děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 15.08.18 08:44
@Anonymní píše:
Ahoj všichni je mi 20let chtěla jsem se zeptat co si o tom myslíte s přítelem jsem už 2 roky a vždycky když bych chtěla někam jet se podívat prostě nějaký výlet tak mi řekne že se mu nechce :think: potom přijde jeho kamarád (od jeho sestry manžel. 23 let ) a řekne že se pojede na stejné místo co sem třeba chtěla já a přítel řekne že jo že pojedeme já tomu nerozumím a docela mě to mrzí že semnou se mu nikam nechce a přijde kamarád a už se mu najednou chce, nebo přijde z fotbalu a je unavený což já chápu nechce se mu nic dělat, přijde kamarad a řekne že si pujdou zakopat a on jde přitom mě řekl že je hrozně unavený, on tvrdí že to tak není že mám moc velkou fantasii, ale já to tak vidím. Prosím o váš názor co si o tom myslíte už nevím co si o tom mám myslet sama :( děkuji

Tak takový přítel je na dvě věci..asi Tě šíleně miluje, když s tebou nechce nic podnikat..

Bandii
Ukecaná baba ;) 1127 příspěvků 15.08.18 08:45

Asi tě moc nežere…

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 15.08.18 08:47

Ja vubec nechapu proc se holky vubec ve 20 vazete na tydyty ktery o vas evidentne moc nestoji

luloinka
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 15.08.18 08:50

Chtěla bych vysvětlení. Pokud by se ošíval a nechtěl komunikovat, řekla bych mu jen můj názor jak se cítím a jak mě to mrzí. Klidně to napsat do sms, mailu atd pokud by nechtěl poslouchat. No a když by žádná změna na obzoru nebyla, tak bych panáčka vyměnila.

Deninka87
Kecalka 110 příspěvků 15.08.18 08:51

Já být tebou tak jezdím s kamarádkou, přinejhorším sama :nevim: třeba mu to dojde… :zed: a tobě dojde, že ho k životu nepotřebuješ

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 10 inzerátů 15.08.18 08:52

Přítele pošli na smetišně dějin. Zkus si představit, že pak budou děti, ty s nimi budeš trčet někde jako trubka a tvůj drahý půjde někam jedině s kamarádem? Samozřejmě, že lidé na sobě nevisí a chodí na různé aktivity i s někým jiným, než s partnerem, ale že s tebou nejde nikam, je opravdu varovné znamení, že něco není v pořádku.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 15.08.18 08:52

Šel někam s někým, kam předtím s Tebou jít nechtěl = je ochoten jiným dělat onuci a pro Tebe nechce být parťákem.

Šarlota4
Echt Kelišová 9727 příspěvků 15.08.18 08:54

Vybodni se na něj. Nebavíš ho, nudí se. Předpokládám, že jediná společná aktivita je sex co ?

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19557 příspěvků 15.08.18 09:06

najdi si vlastní aktivity, možná při nich zjistíš, že tenhle chlap není pro tebe. Možná se ti to bojí říct na plnou pusu, ať už ze svojí pohodlnosti nebo z obavy, co to udělá s tebou, ale očividně s tebou čas trávit nechce.
Co s takovým chlapem? Je ti dvacet, si svobodná, bezdětná, tak se neuvazuj někde, kde o tebe není zájem.

Ano, samozřejmě, jsou aktivity, co se dělají s partnery a jsou aktivity, co se dělají s kamarádama…ale pokud on s tebou nechce podnikat nic? Tak je to asi jasný, ne? :nevim:

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 15.08.18 09:09

Pošli ho do pryč. Užívej si a najdi někoho, kdo se s tebou bude rád bavit ;)

stinga
Závislačka 3749 příspěvků 7 inzerátů 15.08.18 09:12

otevři oči, má tě jen na sex a jinak na tebe zvysoka …

Sněžení
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 15.08.18 09:18

se za tebe stydí …

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 15.08.18 09:25

Nechce s tebou travit volny cas. Nic vic, nic min. Prd na nej.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 15.08.18 09:26

Nj, nudis ho. Ses dobra jen na sex a jako sluzka doma. Takovyho hnupa bych poslala nekam.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >