Můj přítel si užívá víc s kamarády než se mnou

Anonymní
4.6.20 12:49

Můj přítel si užívá víc s kamarády než semnou

Zdravím vás všechny :D
Vím, že si možná budete myslet, že přeháním, nebo že to není určitě tak strašné, jak to tady budu popisovat, ale věřte mi, že psychicky se to na mě začíná projevovat a dost mě to trápí :zed:

s přítelem jsme skoro dva roky, začátky nebyly jednoduché, oba jsme měly takový ten první opravdový vztah se vším všudy
Bývali jsme spolu každý den, ani jednomu to nevadilo, ba naopak, těšili jsme se na sebe.

Je dost pracovitý, strašně rychle se nadchne pro nové věci, a pak si zase najde něco jiného a pořád do kola. Prostě asi ještě hledá sám sebe, a já to samozřejmě chápu.

Teď má brigádu v autodílně, kde je od rána do večera, podle toho, kdy ho zavolají, takže musí být pořád v pohotovosti. Bylo mi řečeno že pokud to chceme táhnout dlouho, tak si na to budu muset zvyknout, že se uvidíme tak málo

Ale pro mě je to teď dost velký skok, protože předtím jsme se viděli každý den, a najednou se vídáme třeba jednou týdně.

Když už má čas, tak jde třeba hrát šipky s kamarádem a s rodinou, ani se mě nezeptal, jestli bych třeba nechtěla jít taky, řekla jsem mu že bych byla ráda, kdyby mě sebou bral někam aspoň takhle i s jeho rodinou, když už nemá třeba náladu být jenom sám semnou.

Nebo chodí do hospody, na pivo, občas si dá panáka.

Dokonce mi po telefonu řekl, že semnou rád tráví čas, že si to užívá, ale že s něma víc. A dodal k tomu že je to blbě řečeno.

Snažím se mu dát prostor, zvyknout si na to, možná jsem paranoidní že si myslím, že se semnou třeba vidět nechce, že se na mě netěší tak moc jako já na něj.

Ale zase si říkám, kdyby se semnou chtěl vidět, tak si na mě ten čas udělá.

Já mám dost jasně dané priority. Když už mám s někým vztah, koho miluju, chci se sním vídat, chci s ním trávit čas, chci s ním mít společné vzpomínky.

Bojím se, že si na to bohužel nezvyknu. :nevim:
Doufám že mě některé z vás chápou
zajímá mě váš názor, nebo jestli jste někdy měli taky takový vztah, nebo máte, a jestli vám to funguje nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16282
4.6.20 12:53

Kolik je vám let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
4.6.20 12:56

Snaž se být lepší než jeho kamarádi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 12:57

@divine woman
je mi 17 let
vím že jsem mladá, začali jsme spolu v 15

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.6.20 12:59

@riccius
Jeho kamarádi jsou mnohem starší než já, kolem 30 let.
Snažím se mu dát prostor, řekla jsem mu jak se cítím
a momentálně ani nemám možnost být lepší než jeho kamarádí, protože se spolu vidíme zhruba jednou týdně

• Nahlásit
  • Citovat
14625
4.6.20 13:01

To je věčný boj, kamarádům se moc nedá konkurovat. Činnosti, které mu nabízíš ty, nejspíše nebudou tak zajímavé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
4.6.20 13:06
@Anonymní píše:
@riccius
Jeho kamarádi jsou mnohem starší než já, kolem 30 let.
Snažím se mu dát prostor, řekla jsem mu jak se cítím
a momentálně ani nemám možnost být lepší než jeho kamarádí, protože se spolu vidíme zhruba jednou týdně

Nechce se mi moc opakovat. Tak jen trochu a s nadsázkou. Svou nepřítomností svou hodnotu zvyšuješ. Častějším setkáváním spíš snižuješ. A říkat mu, jak se cítíš není moc dobré, lepší je se ptát, jak se cítí on. Tlaky na to, že my chlapi máme „být víc zaláskovaní“ nesnášíme. Někdy to přijde jako blesk, někdy to jde víc pozvolna, někdy to nepřijde nikdy.
PS: Kamarádi mu ho nevykouří (pravděpodobně).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 13:08

@riccius
Možná máte pravdu :)
pokusím se tak netlačit

• Nahlásit
  • Citovat
16282
4.6.20 13:17

V 17 si máš užívat života, kamarádky, kino, pařba, disko a tedy nevím, co dnešní omladinu nadchne. A ne řešit jen přítele. :roll: Kočko řeš sebe. Co tě baví, z čeho máš radost. Hned ti bude líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3700
4.6.20 13:19

Vypadá to, že z jeho strany už zamilovanost vyprchala a má tě 1× týdne jen na to jedno. Ještě když vás vztah nazve jestli to chcete táhnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
972
4.6.20 13:22

Jsi ještě mladá. Začala bych se smiřovat s tím, že s přítelem vám to asi nevydrží. Pokud radši tráví čas s kamarády a ještě ti sám řekne, že je to s nima lepší, tak není moc o co se snažit. Nesnaž se kamarádům vyrovnat, nemá to smysl. Kdyby chtěl, tak ten čas tráví s tebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16282
4.6.20 13:23

@JancaS84 Myslíš vyklepanej pytel? V 17 je to 1× týdně dost málo :mrgreen: by měl mít pohotovost pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3700
4.6.20 13:29
@divine woman píše:
@JancaS84 Myslíš vyklepanej pytel? V 17 je to 1× týdně dost málo :mrgreen: by měl mít pohotovost pořád.

Může klepat i jinde. V pohotovosti je prý pořád v autodilne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
367
4.6.20 13:36

Jsi mlaďoučká na to, aby jsi kolem kluka chodila po špičkách, aby jsi mu dělala tu chápavou a tak akorát milující. Pochopit ho můžeš jen jako kamarádka, ne jako partnerka. Stůj si za svými prioritami, ty jsou v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2464
4.6.20 14:42

Hele v sedmnácti to bereš asi moc vážně. Na jednu stranu chápu, jsi zamilovaná a jdeš do toho naplno. Na druhou stranu u něj už asi zamilovanost opadla. Neber to tak vážně a užívej si života. Nemá čas, sedí s kamarády? Tak ok, běž taky s kámoškama ven, do kina, někam, věnuj se koníčkům. Buďte si vzácní. Možná, když mu párkrát řekneš, hele teď nejezdi, jdu s holkama, tak pochopí, že se má víc snažit. A nebo se objeví někdo jiný, kdo o tvou lásku bude stát víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama