Můj přítel to chce v těhotenství ikdyž mi je zle

Anonymní
22.5.20 10:05

Můj přítel to chce v těhotenství.

Ahoj.
Jsem v 2 měsíci těhotenství a jelikož dost zvracím a je mi zle, nedostávám chuť na sex :nevim:. Můj přítel pořád říká, že to hraju, že mi nemůže být blbě z hodiny na hodinu. :zed: Každý den vyžaduje sex. Když ho dostane ráno, tak ho chce i večer. A když sex nedostane vůbec je na mě nepříjemný, uražený a ani se na mě za den neusměje. Vůbec ho nezajímá, že mi je zle. Přitom x krát slyší zvracení ze záchodu.
Co si o tom myslíte vy? :nevim: Děkuji za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24122
22.5.20 10:07

Že byla blbost si s takovým sobcem dělat dítě. :nevim: nevím co chceš slyšet. Co budeš dělat v šestinedělí nebo když to v těhotenství zakáže sex doktor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3175
22.5.20 10:08

To sis vybrala skvělého chlapa jako otce pro sve dite, gratuluju, dobra prace :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 10:09

Že máš za partnera pěkného sobce, ale já bych na tvém toto netrpěla… díky bohu mam za manžela uplný opak jsem za to ráda, že je rozumný, sice těhotná nejsem ale jsem po ivf a sám řekl že nic riskovat nebude že to vydrží…

• Nahlásit
  • Citovat
14650
22.5.20 10:10

Zkus ho u toho jednou pozvracet, třeba ho to přejde… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24122
22.5.20 10:12

Nebo by možná pomohlo ho ráno poblit u sexu :jazyk: aby uvěřil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Bohužel před těhotenstvím takový nebyl. :( Jsme spolu 2 roky a snesl by mi modré z nebe. Tohle mě, ale štve nejvíce. @pikola

• Nahlásit
  • Citovat
3175
@Anonymní píše:
Bohužel před těhotenstvím takový nebyl. :( Jsme spolu 2 roky a snesl by mi modré z nebe. Tohle mě, ale štve nejvíce. @pikola
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: urcite
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
22.5.20 10:14

@Kaileee ano nebyl. Bylo to podle nálady nás obou. Je pravda, že jsme více jizdili na výlety a vraceli jsme se unavení. Sex byl třeba 2 x týdne a ani jednomu to nevadilo. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13061
22.5.20 10:15

No čím dřív pochopí, že různí lidé mají různé potřeby a nemůže vyžadovat plnění těch svých bez toho, aby bral ohled na ostatní, tím větší šance je, že přežijete první rok s miminem. Protože tam oba se buete muset vzdát spousty vlastních potřeb na nějaký čas, abyste naplnily ty dětské.

Potřeby jako je spánek, kažodenní sex, volný čas atp.

Ty to budeš mít usnadněné hormony, ale on na to potřebuje přijít vlastní hlavoou a včas, jinak to bude dost mizerné. A trénovat by měl na tom, že když holku nutí k sexu a jí se nechce, tak jedinné co to způsobí je její odpor k němu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4887

To je hrozný, někteří chlapi. Věřím, že takový nebyl. Rozhodně bych s ním sex neměla, kdybych se cítila mizerně. To si nedovedu ani představit. A kdyby byl kvůli tomu hnusný, pěkně by u mě klesnul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Když to potřebuje tak často, tak bych mu navrhla at si koupi umělou vaginu, to by mu treba stačilo, když si sám neporadí…

• Nahlásit
  • Citovat
8937
22.5.20 10:16

Tvůj přítel je pěkný pako. Proč mu ustupuješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13061
22.5.20 10:17
@Nicol A píše:
@Kaileee ano nebyl. Bylo to podle nálady nás obou. Je pravda, že jsme více jizdili na výlety a vraceli jsme se unavení. Sex byl třeba 2 x týdne a ani jednomu to nevadilo. :think:

Takže se nudí, neumí se zaměstnastnat a prudí. Ať se začne věnovat něčemu, co ho zaujme, kde se bude muset učit nové věci a bude přitom mít fyzickou akitivitu. Ideálně bez svobodných holek v blízkém kontaktu :-D

Motorka, box, tesařina - prostě něco takového.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2595
22.5.20 10:19

Přece nu nebudeš dělat podložku dvakrát denně, když jsi v tom a je ti zle, zkusila bych mu to vysvětlit a když to nezabere, zařídila bych se podle Janli. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama