Můj přítel tvrdí, ze ho sex nebavi

Anonymní
20.8.20 16:34

Můj přítel tvrdí, ze ho sex nebavi

Zdravím, mám takový dotaz a chci zjistit, jestli někdo řeší něco podobného.
S přítelem jsem 2 roky, cca po roce vztahu mi řekl, ze mu sex stačí 2..3 týdne. Já bych mohla každý den :nevim:
Důvodem je prý to, ze ho sex nebavi se stejnou osobou. Prý me miluje, ale musím respektovat, ze spolu nebudeme spát každý den, nedokáže to údajně ovlivnit.
Jsem z toho trochu nešťastná, vše ostatní nám klape skvěle… asi jsem si i zvykla, ze nemám sex každý den… ale ta slova me ranila… nabízela jsem mu, ze můžeme udělat nějakou změnu, aby ho to bavilo víc. To prý nepomůže a takhle mu to vyhovuje.
Mate to někdo podobně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15833
20.8.20 16:40
@Anonymní píše:
S přítelem jsem 2 roky, cca po roce vztahu mi řekl, ze mu sex stačí 2..3 týdne. Já bych mohla každý den :nevim:
Důvodem je prý to, ze ho sex nebavi se stejnou osobou. Prý me miluje, ale musím respektovat, ze spolu nebudeme spát každý den, nedokáže to údajně ovlivnit.
Jsem z toho trochu nešťastná, vše ostatní nám klape skvěle… asi jsem si i zvykla, ze nemám sex každý den… ale ta slova me ranila… nabízela jsem mu, ze můžeme udělat nějakou změnu, aby ho to bavilo víc. To prý nepomůže a takhle mu to vyhovuje.
Mate to někdo podobně?

na tom, co ti přítel řekl, není nic špatného, takto to má naprostá většina chlapů, jen málokterý maj koule to takto transparentně zahlásit…asi si to chudák musí vypít do dna a pro příště už bude při „upřímné“ komunikaci opatrnější :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 16:45

@pohledzdruhestrany
Trochu se mi ulevilo… Bala jsem se, ze je něco špatne semnou.
já jeho upřímnost naopak oceňuji… ale občas se mi nedaří, nebýt hystericka kráva a propadnu tomu.

• Citovat
  • Nahlásit
15833
20.8.20 16:47
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestrany
Trochu se mi ulevilo… Bala jsem se, ze je něco špatne semnou.
já jeho upřímnost naopak oceňuji… ale občas se mi nedaří, nebýt hystericka kráva a propadnu tomu.

prostě většina chlapů by chtěla donekonečna občerstvovat sex s novou sexy samičkou (ale nechtěla by s neustále novou žít) a každá se po čase do určitý míry okouká, důležitý je umět s tím pracovat na obou stranách :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.8.20 16:54

Staráš se o sebe? Sportuješ? Umíš se hezky upravit, obléci? Chlap nepotřebuje nutně novou ženu ale pokud to stávající začne zanedbávat a mění se k horšímu, tak chuť na sex pozvolna klesá. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 17:02

@Tauruscz
Nad tím jsem taky premyslela… ale vše je stejně, jak když jsme se poznali…

• Citovat
  • Nahlásit
15833
20.8.20 17:06
@Anonymní píše:
@Tauruscz
Nad tím jsem taky premyslela… ale vše je stejně, jak když jsme se poznali…

nenech se vmanipulovat do toho, že to může být tvoje chyba, ty nemusíš prostě dělat vůbec nic špatně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 17:10

@pohledzdruhestrany
Já nechci aby to vyznělo nějak blbě… ale myslím si, ze jsem hezká holka.. alespoň muzi se vždycky kolem me točí… nikdy jsem neměla nouzi, ze bych neměla nikoho…
tohle je pro me vlastně poprvé něco vážného… poprvé s někým ziju, takže nevím jak to funguje.

• Citovat
  • Nahlásit
15833
20.8.20 17:22
@Anonymní píše:
@pohledzdruhestrany
Já nechci aby to vyznělo nějak blbě… ale myslím si, ze jsem hezká holka.. alespoň muzi se vždycky kolem me točí… nikdy jsem neměla nouzi, ze bych neměla nikoho…
tohle je pro me vlastně poprvé něco vážného… poprvé s někým ziju, takže nevím jak to funguje.

a ti muži, co se kolem tebe točí zas mají doma holky/ženský, který se jim možná trochu okoukaly, i když jsou třeba kočky… nekonečnej koloběh, se kterým nikdo nic nenadělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
20.8.20 17:27
@Anonymní píše:
Mate to někdo podobně?

Možná lepší, než mít chlapa co to každý den mít musí, jinak je nervní, frustrovaný a podobně. Pokud tedy ten tvůj nekecá, skutečně má přirozenou potřebu 2-3× týdně se stabilní partnerkou a za čtvrt roku z toho nebude jednou za měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 17:40

@Jahor Řekl mi to před rokem a rok už to funguje stejně…
no… asi každý chce, co nemá. Já bych raději měla toho, co to potřebuje pořad 😂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 17:44

2-3× týdně je luxus, co by za to jiné daly. :lol:

Nicmene kolik vám je let? Na tom taky trochu záleží..

• Citovat
  • Nahlásit
15833
20.8.20 17:53
@Anonymní píše:
no… asi každý chce, co nemá. Já bych raději měla toho, co to potřebuje pořad 😂

jedna z nejhorších věcí v životě je splněný přání, tak si to hodně přej, a abys pak nezačala litovat, třeba kvůli tvojí nemoci, po dětech,…atd. atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
20.8.20 17:59
@Anonymní píše:
no… asi každý chce, co nemá. Já bych raději měla toho, co to potřebuje pořad 😂

Mrkni sem:

https://www.emimino.cz/…-sex-396648/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2181
20.8.20 18:08

Hlavně to neber jako něco, kvůli čemu by ses měla cítit špatně nebo nedostačivě. On by to tak nejspíš měl s každou (myslím, že ti, co to dělají každý den, si při tom po delším vztahu stejně tak nějak ve fantazii přehrávají nějaké své představy) A 2 - 3 x týdně je treba pro mě ideál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama