Můj rozchod - pokračování

Anonymní
3.11.19 18:37

Muj rozchod - pokračování

Potřebovala bych asi zas vědět, co si o tom myslíte. Minule jsem sem psala ze me pritel opustil ze pry me nemiluje a vztah nehce, nekdo si myslel ze ma jinou, jinou ale nema, jsem si tim jista. Verim tomu proste. Dnes mi ale jeho kamarad rekl ze pry jako mu nechybim vubec a ze veci co jsem u neho mela tak mam v igelitce i s fotkou v ramecku co ode me dostal k narozeninam, a ze ceka az si proto prijedu, pritom se neumi ozvat ani sam, to je jedna vec, a druha ze jsem myslela ze aspon ten ramecek s fotkou si nekam schova jako vzpominku. I kdyby to zahrabal kamkoliv. Proste me nechce videt, ignoruje, chova se jak hovado, myslela jsem ze se muzeme rozejit v klidu chova se jak kdybych mu neco udelala, jenze nic jsem mu neudelala. Vim ze ji psychycky jinej, driv mel deprese a pod. Ale stejne. Vztah s nim mu nikdy nezapomenu. Az na ten rozchod, momentalne chodi do prace a uziva si s kamaradama… Jsem s toho spatna, myslite, ze si za cas vzpomene? A uvedomi si co ztratil?… Nedokazu pochopit ze na me uplne zapomel a chova se jak hovado ze musim byt sprosta. S jeho rodinou mam hezky vztah, chystam se k segre jeho co uz ma tedy davno rodinu, na kafe, jsem rada alespon za to, nevite co mu mohlo hrabnout? Nebo jestli mu casem dojde jak se choval a co ztratil? Co myslite?.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3950
3.11.19 18:44

A k čemu ti konkrétně bude, že si to jednou uvědomí nebo si na tebe vzpomene? On už si to v sobě vyřešil, sice ne k tvoji spokojenosti, ale nic ti nedluzi a může se chovat jak on chce sám. Ty to očividně v sobě uzavřené nemáš, trápí tě, že na tebe kašle a asi by ti víc pomohlo kdyby se vaším rozchodem trápil, citila by ses asi pak lépe, že? Rozešli jste se, hotovo. Nic v tom nehledej a žij dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6440
3.11.19 18:46

Myslím, že už je jinde a ty to pořád moc řešíš. Ale za to nemůžeš, my ženský to tak máme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1239
3.11.19 18:46

Holka prober se. Ne všichni bývalí partneři se po rozchodu kamaradickuji. Já se třeba vídám jen s jedním a to občas protože dělá v baru kam sem tam zajdu. Nebuď zoufalá a přestaň se tím užírat a bez si taky užívat života. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3364
3.11.19 18:48

Tak podle toho, co píšeš, ten rozchod z jeho strany celkem v klidu je.

Já vím, že to bolí, ale tohle vypadá dost beznadějně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25648
3.11.19 18:48

Rozešel se s tebou, nechce tě, na co by schovával fotku. Neřeš to, přijmi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20092
3.11.19 18:49

Proč by se ti ozýval a schovával si památku, když je rád, že se tě zbavil? Možná si za čas vzpomene, spíš ale ne, hodil to za hlavu. Udělej to taky tak, přestaň se v tom šťourat a kamošit s jeho rodinou, k ničemu ti to nepomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 18:57

@terien kamosim s rodinkou protoze mi deti rikaji teto, a maji me radi, se segrou jsem kamaradka, rady spolu obcas pokecame.. vim ze se v tom stouram jak vsichni pisete, vim to, ale ja se tim tak trapim, ja to jen nechapu, co jsem mu udelala ze se tak chova, nemam mu za zle ten rozchod ale to vse okolo :(

• Citovat
  • Nahlásit
25648
3.11.19 19:01
@Anonymní píše:
@terien kamosim s rodinkou protoze mi deti rikaji teto, a maji me radi, se segrou jsem kamaradka, rady spolu obcas pokecame.. vim ze se v tom stouram jak vsichni pisete, vim to, ale ja se tim tak trapim, ja to jen nechapu, co jsem mu udelala ze se tak chova, nemam mu za zle ten rozchod ale to vse okolo :(

A jak by ti asi měly děti říkat? Prosimtě hlavně se k nim do rodiny necpi pokud se neozvou sami. Předtím se s tebou bavili, protože jsi s ním chodila. Pokud budou mít zájem sami o kontakt, ozvou se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20092
3.11.19 19:04
@Anonymní píše:
@terien kamosim s rodinkou protoze mi deti rikaji teto, a maji me radi, se segrou jsem kamaradka, rady spolu obcas pokecame.. vim ze se v tom stouram jak vsichni pisete, vim to, ale ja se tim tak trapim, ja to jen nechapu, co jsem mu udelala ze se tak chova, nemam mu za zle ten rozchod ale to vse okolo :(

Děti budou mít rády každou novou tetu. Už vidím, jak báječně kecate o vašem rozchodu a jeho rodina bude držet s tebou :roll: tohle nedělá dobrotu, zařiď si život bez nich, co bylo už skončilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
3.11.19 19:09
@pikola píše:
Rozešel se s tebou, nechce tě, na co by schovával fotku. Neřeš to, přijmi to.

Souhlas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5816
3.11.19 19:13

Chapes ze te nemiluje? Ne nechapes nechces to pochopit. Ty ho porad milujes tak mas pocit ze by mu nejak na tobe melo taky zalezet. Ne. On se s tebou rozesel. Cim vic budes tlacit na pilu tim vic se mu zprotivis.
Je to tezke ale nekontaktovat a neotravovat ani rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
3.11.19 19:18

Další, co neocení, když chlap jedná na rovinu a jednoznačně, bez vzbuzování falešných nadějí, utne vztah. A zhrzená ženská mu ještě nadává :nevim:

Příspěvek upraven 03.11.19 v 19:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9322
3.11.19 19:19

Hlavně ze sebe nedělej lacinou hlídačku dětí jeho sestry. A buď ráda, že jsi se zbavila psychicky nestabilního člověka. Sice se mi i ty sama jevíš jako nestabilní, ale to si sedne, až přijmeš, že to skončilo. A ani nechtěj, aby se mu po tobě stýskalo.
Být tebou, k jeho rodině nechodím, aby ses z toho rychleji dostala. Smysl to nemá. Anebo dej odstup, abys u jeho sestry neřešila ten váš rozchod. Bylo by to blbý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
3.11.19 19:21
@ludmilaadamkova píše:
Chapes ze te nemiluje? Ne nechapes nechces to pochopit. Ty ho porad milujes tak mas pocit ze by mu nejak na tobe melo taky zalezet. Ne. On se s tebou rozesel. Cim vic budes tlacit na pilu tim vic se mu zprotivis.
Je to tezke ale nekontaktovat a neotravovat ani rodinu.

Ale třeba ani pro něj to není lehký, ale férově, když už něco řekl, drží lajnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat