Můj vztah je pohroma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 18:36
Muj vztah je pohroma

Mam problem se svym pritelem. Kdyz jsme se poznali pomohl mi v tezke stuaci, ja nemohla najit praci tak me asi 2 mesice zivil. Pak jsem si, ale praci nasla a snazim se mu to vsechno vratit. Problem je ten ze on prestal pracovat (dela ruzne zakazky) takze on udela 2 zakazky a ma penize akorat aby mel na pulku najmu (bydlim u nej) a na splatku auta. Zbytek tydne je doma na gauci. To je, ale vsechno. Kdyby normalne pracoval meli bychom dva platy a meli by jsme se dost dobre. Ale takhle proste nezijeme, nemuzeme nic podnikat. Kdyz chci jit na veceri nebo do kina musim to zaplatit ja on na to nema a me uz to nebavi. Uz jsem se s nim chtela rozejit, ale on mi zacal predhazovat to jak se o me staral a bla bla. Jenze ja jsem si nevybrala byt bez prace, on to ale ted delat naschval. Ted si musim naplanovat na leto dovolenou tak jsem se ho ptala jestli by chtel nekam jet a on rekl ze penize na to mit nebude, takze leda ze by jsem to zaplatila. Porad jsme jen doma. On kdyby chodil do prace jako normalni clovek, tak by dokazal vydelat velky penize, ale on je proste liny. ???? Jsem z toho nestastna a nevim co mam delat. Uz je mi z toho spatne jak ho vidim valet se doma a ja prijdu v deset vecer z prace. Jsem nestastna.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 21.04.19 18:39

A to jako proč s ním jsi??

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14256 příspěvků 21.04.19 18:40

Tak odejdi a buď šťastná sama nebo s jiným ;) nenech se vydírat tím, ze ti v minulosti pomohl

Kačeees
Kecalka 215 příspěvků 21.04.19 18:42

Jednoznačná odpověď: ODEJDI!!! Tohle nemá řešení.

Nebo si najdi dvě práce a můžeš ho živit. 8o :roll:

luca241
Ukecaná baba ;) 1880 příspěvků 21.04.19 18:42
@Anonymní píše:
Mam problem se svym pritelem. Kdyz jsme se poznali pomohl mi v tezke stuaci, ja nemohla najit praci tak me asi 2 mesice zivil. Pak jsem si, ale praci nasla a snazim se mu to vsechno vratit. Problem je ten ze on prestal pracovat (dela ruzne zakazky) takze on udela 2 zakazky a ma penize akorat aby mel na pulku najmu (bydlim u nej) a na splatku auta. Zbytek tydne je doma na gauci. To je, ale vsechno. Kdyby normalne pracoval meli bychom dva platy a meli by jsme se dost dobre. Ale takhle proste nezijeme, nemuzeme nic podnikat. Kdyz chci jit na veceri nebo do kina musim to zaplatit ja on na to nema a me uz to nebavi. Uz jsem se s nim chtela rozejit, ale on mi zacal predhazovat to jak se o me staral a bla bla. Jenze ja jsem si nevybrala byt bez prace, on to ale ted delat naschval. Ted si musim naplanovat na leto dovolenou tak jsem se ho ptala jestli by chtel nekam jet a on rekl ze penize na to mit nebude, takze leda ze by jsem to zaplatila. Porad jsme jen doma. On kdyby chodil do prace jako normalni clovek, tak by dokazal vydelat velky penize, ale on je proste liny. ???? Jsem z toho nestastna a nevim co mam delat. Uz je mi z toho spatne jak ho vidim valet se doma a ja prijdu v deset vecer z prace. Jsem nestastna.

A to si představ, kdybys s ním založila rodinu, co potom? Nikdy bych nebyla s luzrem a lenochem, na to se mám moc ráda. To že tě 2m živil je velice hezké gesto, předpokládám že z tvé strany už několikrát „splacené“.V tomto vztahu bych já osobně nepokračovala a neztrácela čas v něčem neperspektivnim.

mrav
Nadpozemská drbna 27913 příspěvků 21.04.19 18:43

Tady je jediná rada: Prostě ten rozchod dotáhni do konce. Přece takto nechceš žít celý svůj život. :mavam:

Uslava
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 21.04.19 18:45
@Anonymní píše:

Každého dne s tím člověkem je škoda. Co by se stalo, kdybyste měli děti? S ním se nikam nedostaneš. Najdi si něco jiného a odejdi od něj. Je hezké, že ti pomohl, ale on si to hodlá vybrat do konce života. Budeš ho mít za krkem jak pijavici. Ty asi platíš jídlo, domácí práce on asi taky nedělá, ne? Takže jsi si to už odpracovala a zmiz od něj. Pokud by chtěl ještě nějaké peníze, tak mu můžeš něco splácet, aby byl klid. Hlavně si neber nějakou půjčku. Stejně tě všude pomluví, že jsi na peníze. Běž pryč.

Malaga
Nadpozemská drbna 25756 příspěvků 21.04.19 18:47

http://ld.johanesville.net/…o-manzelstvi?…
Tohle se dá aplikovat i na chlapa…

mota
Kecalka 165 příspěvků 21.04.19 18:54

A jak dlouho jste spolu?

Monchichik
Echt Kelišová 8286 příspěvků 21.04.19 18:54

Nevíš co máš dělat? To ho chceš po zbytek života snad živit? Na dovolenou, když to zaplatíš? No super…on nemá důvod vydělávat, protože ty to přece zaplatíš…nebuď nešťastná a pryč od něj…

Jura1234
Povídálka 47 příspěvků 21.04.19 18:59

Tvůj partner má evidentně nějaký problém. Nemůže to být deprese? Ale to by tě snad napadlo, znáš ho líp než kdokoli z nás. Takže zbývá asi jedině rozchod, pokud s ním není rozumná řeč.

Na druhou stranu nechápu tu posedlost, co mají některé ženy s tzv. „dovolenýma“. Vyhozené peníze. Neříkám jednou za čas, ale každý rok někam vandrovat je podle mě nesmysl.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19961 příspěvků 21.04.19 19:09
**@Anonymní píše:

Nemáš, kde bydlet, tak nefňukej.

Uslava
Zasloužilá kecalka 635 příspěvků 21.04.19 19:10
@Jura1234 píše:
Tvůj partner má evidentně nějaký problém. Nemůže to být deprese? Ale to by tě snad napadlo, znáš ho líp než kdokoli z nás. Takže zbývá asi jedině rozchod, pokud s ním není rozumná řeč.Na druhou stranu nechápu tu posedlost, co mají některé ženy s tzv. „dovolenýma“. Vyhozené peníze. Neříkám jednou za čas, ale každý rok někam vandrovat je podle mě nesmysl.

Já zas nechápu ty chlapy, co zamilovaně vozí ty basy piv v obchoďáku, chce se mi velmi smát. Už se vidí, jak doma zasednou na gauč, otevřou si to pivo, to je podle mě nesmysl. Každý máme něco. Za rok to tu cenu dovolené taky udělá - tipuju. :mavam:

Anna766
Hvězda diskuse 77692 příspěvků 21.04.19 19:10
@Jura1234 píše:
Tvůj partner má evidentně nějaký problém. Nemůže to být deprese? Ale to by tě snad napadlo, znáš ho líp než kdokoli z nás. Takže zbývá asi jedině rozchod, pokud s ním není rozumná řeč.Na druhou stranu nechápu tu posedlost, co mají některé ženy s tzv. „dovolenýma“. Vyhozené peníze. Neříkám jednou za čas, ale každý rok někam vandrovat je podle mě nesmysl.

Však jo. Na co dovolenou, furt nějaký rajzovaní, máš recht. Jednou ve stáří se ti bude skvěle vzpomínat, jak jsi ležel doma na gauči.

padesátikoruna
Kecalka 196 příspěvků 21.04.19 19:11

Proč neodejdeš? Nenech se vydírat.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama