Reklama

Mulačova nemocnice Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 02.09.10 09:27
Mulačova nemocnice Plzeň-v kolikátém týdnu jste rodily?

Ahoj holky,mám více dotázků:
1.Moc by mě zajímalo,které jste rodily v Mulačově nemocnici v Plzni,tak v kolikátém týdnu jste tam rodily?Myslím jako to,jestli nevíte,kdy nejdříve je možné tam rodit,protože v případě předčasného porodu je asi lepší rodit ve FN v Plzni.Chodila jsem se sestrou na těhu kurz a nevím,jestli si to dobře pamatuju,ale paní porodní asistentka z Mulačovky říkala,že nejdříve je možné tam rodit v ukončeném 35tt,ale nevím,jestli si to dobře pamatuju :nevim: Já jsem zrovna v 35tt dneska a určitě chci rodit U Mulačů,ale říkám si,že kdybych náhodou už teď rodila,jestli by mě přijali :nevim:
2.Nevíte,jestli stačí si zavolat(až mi odteče plod.voda nebo budu mít pravidelné kontrakce)155 s tím,aby mě odvezli do Mulačovky nebo existuje na sanitáře v Mulačovce i jiné číslo? :nevim:
3.Pokud by probíhal porod přirozeně a byla bez problémů maminka i miminko,kdy pouští z porodnice domů?
Moc děkuju za odpovědi a přeju krásný den :kytka:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Mulačova

Reklama

Reakce:

Karolína Š. 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.10 14:50
Jen některé odpovědi

Ahojky, rodila jsem u Mulačů v květnu 2007 a prosinci 2008.
Na 1.otázku bohužel neodpovím - obě děti jsem rodila skoro 14dní po termínu - zkušenost z téhle strany - nechávají raději přenášet než vyvolávat brzo. Takže s dřívějším porodem neporadím.
2. Moje doktorka mi dala přímo telefon na sanitku od Mulačů (377 423 889) - ale to bylo v roce 2007, nevím, jestli stále funguje. Ten problém jsem taky řešila, když si zavolám sanitku přes 155,jestli mě odveze, kam chci já nebo kam sama uzná za vhodné. Nakonec jsem ale sanitkou vůbec nejela - díky přenášení už byl manžel pak doma a v pohotovosti, takže mě odvezl.
3. Přišlo mi, že si mě tam nechávali zbytečně dlouho (oproti Lochotínu) - jako prvorodička jsem rodila ve středu ráno a pustili mě v neděli (a to jen proto, že bylo plno a maminky se nevešly, jinak by si mě tam nechali do pondělka - já byla v pohodě, ale dcerka byla malá - 2,80kilo -tak jí chtěli hlídat). U druhého porodu jsem rodila v pondělí ráno a v pátek jsem šla. A to jsem byla naprosto bez problémů - prohlídli si mě jen první den a pak už jsme si jen tak povídali, jak se mám skvěle a kdy mě pustí.
Ale celkově jsem z Mulačovky nadšená - lidé jsou tam moc milí, hodní…

Karolína Š. 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.10 14:51

Teď koukám na datum - to už možná i v porodnici jsi, co? Držím palce, ať vše dobře dopadne.

Jenny83
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 29.09.10 18:15

Karolína Díky za odpověď :wink: Já jsem ještě pořád celá,tedy 2v1 :lol: Termínek mám za 8dní a zatím to moc nevypadá,že by se miminku chtělo na svět,ale každou chvíli se to může změnit :-D
Já jsem domluvená,že by mě do Mulačovky odvezl taťka,ale jestli to na mě přijde v noci,tak si zavolám 155,snad mě teda do Mulačovky odvezou,radši bych rodila tam než na Lochotíně,mám teda blíž ten Lochotín,ale v tu chvíli mi to asi bude jedno,kam by mě odvezli,jestli Mulačovka nebo Lochotín,hlavně abych v jedné z této porodnici rodila :-D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >