Multifunkční tyčový mixer do 1500kč - kolik Wattu a jaky ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 28.12.17 11:46
Multifunkční tyčový mixer do 1500kč - kolik Wattu a jaky ?

Ahojky,

potřebuju mixér tyčák s kovovým tělěm co má jak mixér tak šlehač a takový ty nádobky třeba na sekání cibule něco jako je food procesor.

Je to muj jediný mixér na vše tak nevím kolik wattu třeba musí mít aby rozmixoval třeba neuvařenou zeleninu jako celer řepa atd na smoothie…

Něco na tady ten zpusob:

https://mixery. heureka. cz/sencor-shb-5501ch/#

Reakce:
Uživatel je onlinececetka
Kelišová 7461 příspěvků 28.12.17 12:53

@V anda Pokud to neni akutni, tak vykonny tycak mivaji v Lidlu. Bud samostatne nebo i s tou nadobkou. Ma 600 W. V akci byva kolem 500,–Kc.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 28.12.17 13:00

Koukni na LIDL eshop možná jo mají tam

Mám ten sencor, nejsem si jistá jestli je to úplně ten přesně samý, ale jsem spokojená, mám ho dva roky a plní co ma

V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 28.12.17 13:25
@cecetka píše:
@V anda Pokud to neni akutni, tak vykonny tycak mivaji v Lidlu. Bud samostatne nebo i s tou nadobkou. Ma 600 W. V akci byva kolem 500,–Kc.

potřebuji do víkendu práce :(

V anda
Zasloužilá kecalka 747 příspěvků 28.12.17 13:26
@catherine100 píše:
Koukni na LIDL eshop možná jo mají tamMám ten sencor, nejsem si jistá jestli je to úplně ten přesně samý, ale jsem spokojená, mám ho dva roky a plní co ma

potřebuji do víkendu práce :(

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 28.12.17 13:31

Tak záleží na co to chceš, me to na běžný provoz v kuchyni stačí… a to jsem koukala mám ten s min příslušenstvím, ale to ki nevadí, na to mám jiné pristroje :mrgreen:

Mě sencor na tyhle drobné spotřebiče vyhovuje, není mi pak líto, když se znic i…ale LIDL věci mám raději jsou levnější a delší zaruka

blacklaura
Povídálka 24 příspěvků 28.12.17 14:09

@V anda mam od roku 2013 (na Vánoce) tento. Používám denně. I na cerstve ovoce a zeleninu. Porizeno kvůli dětem a prikrmum, nikdy nebyl v opravě, taham ho i na dovolene a vikendy mimo domov, neumim bez nej zit. :lol: Tenkrat stal do 1500 Kc. https://www.kasa.cz/…-2990000072/?…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >