Multivitamin pro kojící maminky, doporučíte?

485
26.5.21 13:56

Multivitamín pro kojící maminky, doporučíte?

Ahoj holky, celé těhotenství beru asi možná předražený multivitamín pro těhotné, (VIP mama) ale vyhovuje mi, ráda bych si něco pořídila i po porodu, s čím máte zkušenosti a bylo vám případně doporučeno gynekologem či pediatrem pro kojící maminky?

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2992
26.5.21 14:14

V tehotentvi jsem nikdy nic nebrala, pri kojeni uzivam Gravital.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
26.5.21 14:31

Beru jen vitamin K a vápník. Nejím mléčné výrobky, tak se bojím hlavně o zuby a kosti. Jinak v porodnici nám doporučovali tyčinky Nutrimama, ale co jsem se dívala na složení, tak jsou to akorát předražené musli tyčinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mrg
63
26.5.21 15:08

Celé těhotenství jsem brala Femibion, dělají verzi i pro období kojení. Ale to už jsem se na to vyprdla a kupovala jsem od Sunaru Gravimilk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.21 09:29

Já v těhotenství i teď beru mamavit. Ptala jsem se pediatra, zda ho můžu užívat i po porodu a řekl mi, že bez problémů, naopak, že budu mít přísun vitamínů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
6.6.21 00:14

Já zobu Femibion 3, který je přímo na období kojení a přijde mi tedy mnohem lepší, než ten VIP. Ten jsem brala teď naposled z nouze, kdy F3 nebyl zrovna nikde k sehnáni a teda nic moc. Strašně se mi zhoršila pleť, což se mi děje vždy, když F3 třeba 14 dni neberu a ani ten VIP mama to nechránil. Teď jsem zas najela na F3, tak se snad zase hodím brzy do normálu. Kojím už 18 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat