Musí mě ošetřit v nemocnici?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
446
21.6.22 14:39

Musí mě ošetřit v nemocnici?

Ahoj.
Chtěla jsem se zeptat jestli někdo nevíte jestli me v nemocnici musí ošetřit když přijdu takhle v odpoledních hodinách?
Strašně me bolí rameno a představa ze s tím stravim další noc me děsí. Obvodní mi řekl ať se objednám na ortopedii a dávám si na to teplý..
ted jsem šla už skoro s pláčem do nemocnice a doufala ze me vezmou a ona mi řekla ať se objednam, ze jinak mám smůlu a ze u nich je to na dlouho ze mají plno.

Co mám teda dělat? Já vůbec nevím.. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9459
21.6.22 14:45

Co máš dělat? Obj se k ortopedovi …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29762
21.6.22 14:47

No záleží o co jde, můžou udělat tak rentgen, možná to opichnout, dát něco na bolest, ale na pohotovosti nebudou řešit něco, co bude vyžadovat dlouhodobější léčbu na ortopedii :nevim: kde jsi byla v nemocnici? Když už tak je lepší jít ráno, když nemají jen pohotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
21.6.22 14:47

@Šmoulice však píšu ze me objednali za měsíc. Ale to fakt nedám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18063
21.6.22 14:48
@emimka20 píše:
Ahoj.
Chtěla jsem se zeptat jestli někdo nevíte jestli me v nemocnici musí ošetřit když přijdu takhle v odpoledních hodinách?
Strašně me bolí rameno a představa ze s tím stravim další noc me děsí. Obvodní mi řekl ať se objednám na ortopedii a dávám si na to teplý..
ted jsem šla už skoro s pláčem do nemocnice a doufala ze me vezmou a ona mi řekla ať se objednam, ze jinak mám smůlu a ze u nich je to na dlouho ze mají plno.Co mám teda dělat?Já vůbec nevím.. :,(

Osobně bych v této situaci šla na úrazovou ambulanci nemocnice v pohotovostních hodinách (ne v běžné ordinační době) - jako chirurgická pohotovost by tě v tu chvíli odmítnout neměli a měla bys dostat alespoň nějaký silnější lék nebo injekci pro okamžitou úlevu od bolesti.

A samozřejmě bych se objednala na tu ortopedii… to bych udělala úplně ze všeho nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
744
21.6.22 14:49

Zkuste pohotovost a trvejte na akutním ošetření, že se bolest neda vydrzet

Příspěvek upraven 21.06.22 v 14:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26446

Hele pokud to není úrazový stav, tak se z tebe opravdu na zadek na pohotovosti neposadí. Ošetřit tě třeba i ošetří, ale dost si počkáš. Pohotovost je pro stavy pomálu ohrožení života, né, že si dopoledne neměla čas, tak budeš prudit odpoledne nebo večer.

Kamarádka dělá na centrálním příjmu, co mi říkala, tak vyhnat je vysloveně nesmí, samozřejmě, ale protáhne se to - berou přednostně akutní případy, bouračky, zlomeniny, infarkty, atd atd atd
Takže jo, nacpi se brufenem a ráno vyraž na chirurgickou ambulanci (v každý poliklinice, nemocnici, i běžní ortopedi ti pomůžou, podle toho, co ti tvůj obvoďák doporučil)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23630

Tak oni mají pohotovost to znamená že ti poskytnou akutní péči ale né dlouhodobou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26446
21.6.22 14:50
@emimka20 píše:
@Šmoulice však píšu ze me objednali za měsíc. Ale to fakt nedám.

tak měsíc nečekat - v tom případě ta chirurgická ambulance, jak sem psala výše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158

Tak obvolej ortopedy v okolí, že máš akutní problém a uvidíš jestli tě někdo vezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72

A kde píšeš, že tě objednali až za měsíc? Nikde to nevidím.

Myslím, že ti dají na pohotovosti max. něco od bolesti, možná udělají rentgen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18063
21.6.22 14:51
@ka2ka píše:
Tak oni mají pohotovost to znamená že ti poskytnou akutní péči ale né dlouhodobou :nevim:

Však zakladatelka nic jiného nechce, jak mi to připadá… než okamžitou úlevu od akutní bolesti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9459
21.6.22 14:51
@Mar__tanka1983 píše:
Hele pokud to není úrazový stav, tak se z tebe opravdu na zadek na pohotovosti neposadí. Ošetřit tě třeba i ošetří, ale dost si počkáš. Pohotovost je pro stavy pomálu ohrožení života, né, že si dopoledne neměla čas, tak budeš prudit odpoledne nebo večer.Kamarádka dělá na centrálním příjmu, co mi říkala, tak vyhnat je vysloveně nesmí, samozřejmě, ale protáhne se to - berou přednostně akutní případy, bouračky, zlomeniny, infarkty, atd atd atd
Takže jo, nacpi se brufenem a ráno vyraž na chirurgickou ambulanci (v každý poliklinice, nemocnici, i běžní ortopedi ti pomůžou, podle toho, co ti tvůj obvoďák doporučil)

Naprosto souhlasím :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9459
21.6.22 14:54
@emimka20 píše:
@Šmoulice však píšu ze me objednali za měsíc. Ale to fakt nedám.

A kde přesně to píšeš? :think:

Teď odpo tě fakt vzít nemusí … Proč jsi nešla na chirurgii hned ráno? Když je to tak akutní? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23630
21.6.22 14:56
@BohunkaP píše:
Však zakladatelka nic jiného nechce, jak mi to připadá… než okamžitou úlevu od akutní bolesti :nevim:

tak já si nejsem jistá jestli ví rozdíl mezi pohotovostí a normální ambulancí v nemocnici protože podle úvodního příspěvku píše že v nemocnici byla objednali jí za měsíc a zároven se ptá jestli jí musí ošetřit v nemocnici trošku zmatený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat