Musí povinně k zápisu do spádové školy?

111
4.4.17 16:59

Musí povinně k zápisu do spádové školy?

Dobrý den, prosím o radu. Nevíte, zda se musím s dcerou dostavit k zápisu do 1.třídy do spádové školy, i když už vím, že do ní nenastoupí (vzali ji do námi preferované soukromé)?
Prostě zda je povinnost do spádové (ZŠ Špitálská, Praha 9). Děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

7026
4.4.17 17:27

@Aretaa nene,my jdeme taky jinam, jen jsem reditele spadove zs informovala ze neprijdeme a pro jistotu jsem mu uvedla i zs kam pujdeme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20784
4.4.17 17:32

@Aretaa
K zápisu do spádové nemusíte, ale určitě je dobré o tom školu informovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21190
4.4.17 17:39

Do spádové nemusíte a ani to nemusíte nikde hlásit. Kam půjdete do školy je vaše věc, ředitelé si tyto informace zjistí sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.17 18:27

Nemusíš nikomu nic hlásit, ani se nikam dostavovat.

• Nahlásit
  • Citovat
111
4.4.17 19:39

Vsem vam mnohokrat dekuji za pomoc, jste zlate :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2739
4.4.17 19:49

Pokud je dite prijate jinam, neni potreba vubec resit spadovou skolu. Ta ma povinnost vzit dite pokud prijde k zapisu. Pokud se nedostavi, automaticky s nim na skolni dochazku nepocitaji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
4.4.17 19:54
@smudlinky píše:
Pokud je dite prijate jinam, neni potreba vubec resit spadovou skolu. Ta ma povinnost vzit dite pokud prijde k zapisu. Pokud se nedostavi, automaticky s nim na skolni dochazku nepocitaji.

dekuji! Ne zmatla reditelka jedne soukr skoly, ktera rikala, ze mam povinnost zapsat dite do spadove, tak diky moc ze upresneni :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2435
5.4.17 07:26

Ahoj, nevím no, mně kladla zástupkyně nespadove ZŠ, že na spadovou k zápisu musíme. Včera jsem zapsala dceru do obou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1517
5.4.17 18:21

My jsme šli jen do nespádové. A napsala jsem mail do spádové, že nepřijdeme. Když ho nepřijmou do té nespádové, budeme to řešit dál. Ale snad se zadaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21190
5.4.17 18:44
@Gábííí píše:
Ahoj, nevím no, mně kladla zástupkyně nespadove ZŠ, že na spadovou k zápisu musíme. Včera jsem zapsala dceru do obou.

Opravdu nemusíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama