Musí se Orgalutran píchat pravidelně ve stejnou hodinu?

Anonymní
16.10.19 17:01

Musí se Orgalutran píchat pravidelně ve stejnou hodinu?

Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně aplikace injekcí Orgalutran, dneska mi píchli v centru první ve 14:00 a nevím, jestli mám čekat s další injekcí na zítra na 14:00? Nebo ji můžu píchnout ráno s Gonalem? Myslím, že mi doktor říkal, že můžu i zároveň, ale nejsem si už jistá, nemáte s tím někdo zkušenost, jestli by se měla ta injekce píchat 1× za 24 hod. nebo můžu i dříve už zítra ráno? Nerada bych něco udělala špatně. Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4671
16.10.19 19:43
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně aplikace injekcí Orgalutran, dneska mi píchli v centru první ve 14:00 a nevím, jestli mám čekat s další injekcí na zítra na 14:00? Nebo ji můžu píchnout ráno s Gonalem? Myslím, že mi doktor říkal, že můžu i zároveň, ale nejsem si už jistá, nemáte s tím někdo zkušenost, jestli by se měla ta injekce píchat 1× za 24 hod. nebo můžu i dříve už zítra ráno? Nerada bych něco udělala špatně. Děkuji :)

Ahoj, zeptala bych se v CAR, většinou je to různé, u nás se např. píchá oboje večer ve 21 hod. Teoreticky by se nemělo nic stát, když to vlastně píchneš dřív, ale zavolala bych ráno do CAR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat