Musí se vyčistit děloha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sovička
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 24.09.14 13:48
musí se vyčistit děloha?

Děvčata váhala jsem, kam to vůbec dát, neb to moje těhotenství skoro ani není těhotenství… Takže jsem v sedmém až osmém týdnu, ale těhotenství je anembryonální, či jak se tomu říká. Prostě mám na testu krásné dálnice, na ultrazvuku mám bublinu, která velikostí odpovídá týdnu, ale jinak nic. V tomhle týdnu už by měl být vidět sněhulák a srdíčko. Doma mám už dvě zdravé krásné děti, tak se nehroutím, ale teď spíš řeším praktické otázky. Doktor mě objednal za týden na kontrolu, jestli se ještě nestane zázrak a něco se tam neobjeví, ale moc nadějí domu nedává. Pak bychom se domluvili na vyčištění dělohy. Prý by to jinak stejně odešlo samo, tak proč to protahovat. Já s ním celkem souhlasím a nemám s tím problém. Jen mi vrtá hlavou jeho dovětek, že kdybych náhodou začala špinit dříve, tak mám přiběhnout a provedeme to dřív. Tady u toho je problematická praktická realizace. Já mám doma dvě nachlazené a tudíž náležitě protivné dětičky, které těžko udám na hlídání. Tatínek nám tráví většinu týdne pracovně mimo město. Moc si neumím představit, jak bych to takhle neplánovaně řešila. V případě nouze nejvyšší by to samozřejmě asi nějak šlo. Ale když začnu špinit, je to opravdu nouze nejvyšší? Hrozí nějaká tragédie, nebo se prostě jen tělo vyčistí samo a doktoři pak nebudou mít do čeho píchnout?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 14:02

@sovička ja jsem zacala taky na 8tt ale i se srdickem spinit - byl to zacinajici potrat a z pohotovosti me normal poslali domu za kdyby neco at prijedu, no cca za 2 hodiny ze me vysel vacek s mimisem, zustala jsem tedy v posteli, krvacela jsem dost asi tak hodinku, pak uz to slo jako silnejsi menzes s docistovanim, k dr jsem jela druhy den, samozrejme jsem dostala vynadano - ale co stejne me predtim poslali domu, tak si me tam meli nechat,,no naplanovali mi vycisteni, ale ja jela shodou okolnosti na vikend pryc, tak jsem se s nima domluvila, ze kdyz je to jen jako ms krvaceni s ocistou tak jestli nemuzu nastoupit v pondeli,,nadseni nebyli ale napsali mi antibiotika a ze kdyby se to rozjelo okamzite nekam dojet, nic se mi nestalo v pondeli mi rekli ze jsem se vycistila sama a u druheho potratu take revize nebyla potreba

Navli
Neúnavná pisatelka 16631 příspěvků 24.09.14 14:27

Tak já mám zkušenost se třema Sp v začátku a vždy se tělo vyčistilo samo. Nevím jak u tebe, ale třeba já jsem měla silnější MS, váček odešel sám… sice to hodně bolelo - měla jsem křeče a ms byla silná, ale dalo se. Zkus se zeptat dr. proč by se to nemělo nechat odkrvácet samo, jestli je nějaké riziko a nebo jen „prevence“ rizik.

V každém případě, pokud se ti ms nerozjede sama, nějak to ven bude muset. Pokud by se rozjela a ty jsi byla pod kontrolou, že se vyčistíš opravdu dobře sama třeba by zákrok nebyl nutný. Poptej se a hlavně -) rozhodnutí je vždy na tobě, takže chtěj info přímo ke svému stavu anejlíp od více dr. pokud se ti to nebude zdát.

HeyJude
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 24.09.14 16:07

Ahoj, ja mela ZT v 7.tt, na revizi jsem mela jít cca po třech týdnech.
Pet dni pred revizi jsem začala spinit, krvacet a nakonec v den revize jsem mela několik hodin stahy, dokud nevyšel plod. Na revizi jsem se ptala, jestli je opravdu nutná. MUDr. řekl, ze je potreba dočistit dělohu. Ale revize byla ti padem šetrnější a následná rekonvalescence rychlejší.
Taky jsem se v te době starala o maroda a na nemocnici jsem se připravovala jen v případe velmi silného krvácení.
Držím pěsti, at jsi brzy fit (a tvoji marodi též) :hug: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě, vítězoslavné výkřiky na internetu si... číst dále >