Reklama

Musí se mnou jít partner na sociálku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nefferyt
Povídálka 13 příspěvků 03.04.18 20:16
Musí semnou jit partner na socialku?

Ahoj, mam dotaz zda semnou musí jít přítel na socialku, když budu vyřizovat porodny, RP, a přídavek na dítě

Reklama

Reakce:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28536 příspěvků 03.04.18 20:17

Proč nezavoláš přímo tam? To je tak těžké si najít telefonní číslo?

semisova
Kecalka 500 příspěvků 03.04.18 20:19

Se mnou můj přítel (otec dítěte) nikdy nebyl, měla jsem ale sebou už vyplněné formuláře-žádosti-potvrzení o prijmu kde byl i jeho podpis jako společně posuzovane osoby ve společne domácnosti.

Nefferyt
Povídálka 13 příspěvků 03.04.18 20:19

@Burj Chalifa a proc bych se nemohla zeptat tady :palec: :palec: :palec:

eumedon
Extra třída :D 13275 příspěvků 03.04.18 20:44
@Nefferyt píše:
@Burj Chalifa a proc bych se nemohla zeptat tady :palec: :palec: :palec:

Zeptat se můžeš kdekoliv. Ale spolehlivou odpověď dostaneš tam, kde to budeš vyřizovat.
Jinak - asi nemusí, ale je možné, že pokud tam nepůjde, tak ty tam půjdeš dvakrát.

Uživatel je onlineKriss Tina
Závislačka 4722 příspěvků 03.04.18 20:46

Se mnou nikam nechodíl, porodné a příspěvek se vyřizuje na pracáku, vyplnís papíry doma, on to podepíše pak to tam můžeš zanest sama, akorát na matriku sme museli oba co se pamatuju.

Uživatel je onlineZkai
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 67 inzerátů 03.04.18 20:47

@Burj Chalifa protože místní drbny rady poradi. Me je tedy taky fakt blby prudit telefonicky dotazama po uradech s prkotinama.

@Nefferyt me tatínek všechny formuláře podepisoval doma a nikde se mnou nebyl. Ale mimino jsem sebou tahala a evidentně na to úřednice byly zvyklé.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama