Musím být pořád doma, když jsem s dítětem na ošetřování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 14:30
Musím byt pořád doma když jsem s dítětem na ošetřování ?

Dobrý den, jsem od pondělí s malou na ošetřování má antibiotika je možné abych si sama zajela do vedlejšího města něco zařídit nebo musim byt s dítětem pořád doma? Dceru odpoledne pohlídá přítel. Může mi třeba moje mistrova něco říct kdyby mě potkala? Omlouvám se za hloupý dotaz ale vůbec netuším :( prosím o anonym :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 14.02.18 14:34
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem od pondělí s malou na ošetřování má antibiotika je možné abych si sama zajela do vedlejšího města něco zařídit nebo musim byt s dítětem pořád doma? Dceru odpoledne pohlídá přítel. Může mi třeba moje mistrova něco říct kdyby mě potkala? Omlouvám se za hloupý dotaz ale vůbec netuším :( prosím o anonym :)

Já si myslím že jo. Na ošetřováku se máš starat v tomto případě o dceru. To nikoho nebude zajímat že ti ji pohlídá přítel a že si musíš něco zařídit.. :think:

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 14.02.18 14:34
@Anonymní píše:
Dobrý den, jsem od pondělí s malou na ošetřování má antibiotika je možné abych si sama zajela do vedlejšího města něco zařídit nebo musim byt s dítětem pořád doma? Dceru odpoledne pohlídá přítel. Může mi třeba moje mistrova něco říct kdyby mě potkala? Omlouvám se za hloupý dotaz ale vůbec netuším :( prosím o anonym :)

Ne, žádná kontrola nepřijde, pokud bude o dítě řádně postaráno jsi v cajku a můžeš zařizovat dle libosti.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2423 příspěvků 14.02.18 14:36

Můžeš normálně odejít. OČR je na dítě ne na tebe.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2423 příspěvků 14.02.18 14:36
@Zara.Ray píše:
Já si myslím že jo. Na ošetřováku se máš starat v tomto případě o dceru. To nikoho nebude zajímat že ti ji pohlídá přítel a že si musíš něco zařídit.. :think:

kravina

alisekR
Závislačka 4902 příspěvků 14.02.18 14:38

Můžeš odjet, nejsi na neschopence. A kdyby si někoho potkala, tak si klidně pro svůj pocit vymysli, že jsi musela do jiné lékarny pro jiný lék, že ho u vás nemají. ;)

smurfka
Nadpozemská drbna 29020 příspěvků 14.02.18 14:40

Očr bereš na dítě které je nemocné, ne na sebe..takže ty si můžeš kam chceš, kontrola na tebe nechodí.

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 14.02.18 14:48
@Zara.Ray píše:
Já si myslím že jo. Na ošetřováku se máš starat v tomto případě o dceru. To nikoho nebude zajímat že ti ji pohlídá přítel a že si musíš něco zařídit.. :think:

Píšeš blbosti…

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 14.02.18 14:49
@Anonymní píše:

Můžeš i do práce, pokud to na paragrafu vyznačíš :nevim:
O dítě musí být postaráno. ono má režim, ne ty. No a musíš o něj pečovat, ale do toho se zahrnuje i to, že mu dočasně zajistíš hlídání a dojdeš si na nákup. Pochopitelně nemůžeš odjet do ciziny na dovču.

carola
Kelišová 6629 příspěvků 14.02.18 14:50

Je fakt, že rozhodně si můžeš kamkoli zajít, když je o dcerku postaráno, ale fakt je, že já pokud bych byla s dítětem doma a potkala někoho z práce, bylo by mi nepříjemně, ale to vůbec nemyslím na tebe, ale na sebe. Já jsem zatím na RD, ale úplně mám hrůzu, až půjdu do práce a dcerka by marodila, jak to budu řešit. Nikdo nebude rád, že musí dělat za mě, ale na druhou stranu ty mámy za to nemůžou. Doufám, že dcerka nebude moc marodit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 14:53

@Bábrdl jo do práce už bych šla :D ale bohužel babička v důchodu mi odmítla hlídat malou a moje mamka je mlade a chodí do práce :lol: jen si dnes odpoledne potrebuji něco důležitého zařídit a bohužel to vyšlo tak že je malá nemocná :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 14:58
@carola píše:
Je fakt, že rozhodně si můžeš kamkoli zajít, když je o dcerku postaráno, ale fakt je, že já pokud bych byla s dítětem doma a potkala někoho z práce, bylo by mi nepříjemně, ale to vůbec nemyslím na tebe, ale na sebe. Já jsem zatím na RD, ale úplně mám hrůzu, až půjdu do práce a dcerka by marodila, jak to budu řešit. Nikdo nebude rád, že musí dělat za mě, ale na druhou stranu ty mámy za to nemůžou. Doufám, že dcerka nebude moc marodit.

Nase holka je bohužel každej měsíc doma :( min týden jsem ve školce viděla maminku s dítkem, které bylo usoplene s kašlem jako blázen a maminka mi povídá nebojte ona není nemocná a nejlíp když je paní na mateřské s druhým dítkem to mě vytocilo a musela jsem jít rychle pryč jinak bych byla sprostá… No a odpondeli naše holka šílený kašel rýma jako trám a šup od doktora antibiotika…

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 14.02.18 15:02

Tak sestře se to bohužel stalo.. :( už je to ale déle a asi to bude teď jinak no. :think: Kontrola ji přišla ale bylo to asi na udání od zavistivce od vedle. Taky ji bylo řečeno že ne, že kontroly nechodí. Ale je pravda že žádný postih z toho fakt nebyl..

carola
Kelišová 6629 příspěvků 14.02.18 15:10
@Anonymní píše:
Nase holka je bohužel každej měsíc doma :( min týden jsem ve školce viděla maminku s dítkem, které bylo usoplene s kašlem jako blázen a maminka mi povídá nebojte ona není nemocná a nejlíp když je paní na mateřské s druhým dítkem to mě vytocilo a musela jsem jít rychle pryč jinak bych byla sprostá… No a odpondeli naše holka šílený kašel rýma jako trám a šup od doktora antibiotika…

To je právě naprd.

Terko92 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 15:44
@Anonymní píše:

Tak zrovna tady si dovolím oponovat.. náš syn má astma. Kamarádka má dceru, co má také astma.. a fakt tragédie. Věčně za ní chodí rodiče že mají nemocné děti jen kvůli tomu že Eliška má kašel.. už asi 100 x se ve školce vysvětlovalo že Eliška nakažlivá není. Že má prostě astma. Takže pokud si nejste 100 % jistě, že děti jsou nemocné tak je tady nedrbejte.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Rozvod Vondráčkové a Plekance: Jak číst vztahovou válku a k čemu schyluje

Je to jen pár hodin, co Tomáš Plekanec zveřejnil své prohlášení na Facebooku,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama