Reklama

Musím být s otcem dítěte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

caira1991
Povídálka 48 příspěvků 15.02.18 08:10
musím být s otcem ditete?

Ahoj maminky jsem tu poprve a uz si nevim rady tak proto sem píšu.
Chodila jsem s klukem aj sme si docela rozumneli, pracovali jsme spolu. jenze je tak nejak psychicky labilni, dost po me rvaval, nadaval mi, a i agresivni. nikdy clovek nevedel kdy vyletí a to i na sve rodice.ano vsichni mi rikali at odejdu a taky sem to po roce chtela udelat jenze sem otehotnela. A tak jsem mu dala znovu sanci aby byl lepsim, chvili se choval normalne, ale pak zas, kdyz sem byla skrz mimi v nemocnici ani neprisel jen mi vycital furt neco.driv sem totiz k nemu jezdila denne a ted kdyz jsem byla těhu a nelibilo se mi jeho chovani tak sem jezdila domu. nikdy ani nedojel jen 1 za tyden a to uz sem z neho byla jen vystresovana.pac na me furt sproste po sms a pak byl zas milej jakoby se nic nestalo a ani se neomluvil.aj sem si pripadala jak hadr chtel to a kdyz sem mu nechtela udelat dobre tak sem byla hned krava. vyhovet vzdy kdyz chtelgnebo kdyz se se mnou nebavil a ja sla domu tak me nazval pi..
Furt dokola a to sem byla tehotna. kolikrat sem mu to rikala jak se citim ze sem vedle nej lezela a furt plakala..
No chtela sem se opet rozejit, ale blizil se porod a kdyz se mimi narodilo dala sem mu znovu sanci at muze byt s nami.no jo tyden dobre a pak na novo byl nervozni ze maly place a nedaval to.tak radsi jezdil az vecer schvalne k nam,10 minut si hral s mimi, vypil 2 piva a sel spat.to delala denne 2 mesice. a pak kdyz sem kojila a on byl nervozni ze nemuze spat. dupal nohou.tak sem se nastvala ze me znervoznuje a on me nazval pi..vyjebanou.uz sem dal nemohla. vubec mi ani nepomahal. chtel maleho jen kdyz byl hodnej.po 2.mesicich sem ho opustila.uz spolu nejsme ani se nijak nesnazil jen me vynadal coz dela do ted, jako chapu ze nemuze byt s malym..je mu jedno ale jak se citim prijde mi ze mu nejde o maleho jen o to aby nebyl sam. a to mu za ty 3 mesice ho vozim obden do bytu at s nim muze byt.on me napsal jen parkrat jesi se uvidime. jinak je to furt ze to nechape ze to nebyl duvod k rozchodu.ze me nepodvadel.jen si volal na eroticky linky a psal, ale to je prej normalni.ted toho zas lituje ze me potkal. a jaky ma peklo.ani penize mi nedava ale to ani nechci.chci abychom vychazely dobre. jenze on ne on me bude porad nadavat a to sme tolikrat spolu mluvili a i to chapal a za tyden jakoby nevedel. a znicila sem mu zivot. a ze me miloval.
Jo miloval proto mi tak nadaval.
Coz pak s nim musim byt, jenze by to bylo akorat z litosti ze je sam. a kvl malemu.uz nechci aby na me sahal ani nic. achjo nevim jak dal
A to si zadal aj seznamku..na zhave noci a na seznameni.ale me pak nadava po sms ze to nechape a ze kdybych mela kouska lasky tak to prejdu. :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Tunrida
Hvězda diskuse 47391 příspěvků 15.02.18 08:33

No hlavně se k němu, proboha, nevracej.

Verunka732
Nováček 10 příspěvků 15.02.18 08:35

To, že jsi odešla bylo to nejlepší co jsi mohla udělat…

Iva. 29
Povídálka 48 příspěvků 15.02.18 08:41

Ahoj, odpovím na tvůj nadpis. NEMUSÍŠ a s takovým ani nebuď.

carola
Kelišová 6698 příspěvků 15.02.18 08:43
@Iva. 29 píše:
Ahoj, odpovím na tvůj nadpis. NEMUSÍŠ a s takovým ani nebuď.

No, asi tak.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33136 příspěvků 10 inzerátů 15.02.18 08:49

Nemusíš. Nechoval se jako otec ani partner. Nemusíš mít ani žádné výčitky. Pokud ti nedělá problém s s ním vidět, můžeš s ním s dítětem být. Až bude dítě starší, bude s ním sám. Pokud by tě při kontaktu nějak obtěžoval, nadával, vyhrožoval, můžeš se zajít na FOD - je to organizace, která zajišťuje asistenci při problematickém styku. Kdybys měla nějaké špatné pocity z tvé situace, napiš o radu paní psycholožce na adresu: poradna@emimino.cz, určitě ti dá nějaké dobré rady.

arinecka
Závislačka 4654 příspěvků 15.02.18 08:52

@caira1991 Ne, nemusíš s ním bý a hlavně se proboha nevracej. Sama jsi už poznala že to nemá smysl. Malého bych mu tedy rozhodně obden nevozila, kde bydlíš snad ví a za synem může přijít sám. Nech si malého svěřit do své péče a vyřeš alimenty, opravdu nemá cenu se nervovat. Ono se to časem ustálí a třeba z něj bude prima táta ale žít s ním asi nejde. :nevim:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 15.02.18 08:58

Nemusíš a nebuď, nejlíp takovýho deb*la úplně odstřihni.

dada85
Kecalka 263 příspěvků 15.02.18 09:04

Jak dál, co dál? Hlavně už žádné šance (nechápu ani ty předešlé). Konečně se odstřihni a bez nervů si užívej miminka. Když on bude chtít vidět prcka tak snad ví, kde tě najde.

elibro
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 15.02.18 09:06

Odstřihnout a opravdu si kvůli němu nedělej vrásky. Radši zapracuj na sobě - se vztahy to asi moc nedáváš, akutně hrozí, že si příště najdeš podobného. Nevím, kolik ti je, v čem jsi vyrostla, ale asi se v tomhle ohledu zkus trochu vzdělávat, mluvit s lidmi v dobrých vztazích, číst…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.18 09:11

Můj ex byl jen hodně žárlivý a dominantní. To mi stačilo, abych od něj jako těhotná odešla. Kdyby mi nadával, ani bych s ním nechodila, to fakt nemám za potřebí. Synovi jsem ho ani nezapsala do rl a už jsme ho skoro 4 roky neviděli. Určitě bych mu kluka nevozila, pokud by sám o to nestál. Nohy má, tak může přijet sám, ne? Já jsem teď už vdaná a syn má manželovo příjmení i jeho v rl, protože ho vychovává od narození. Byl i u porodu. Nechápu, že vůbec přemýšlíš, že by ses vrátila. Myslíš, že tohle je chlap, s kterým bys chtěla zestárnout?, pochybuji. Nebo který by dal synovi dobrý příklad do života? Ukázal mu, jak se chovat k ženám? Neblbni. :hug:

caira1991
Povídálka 48 příspěvků 15.02.18 09:18

Je mi 26 a ted bydlím s rodiči, a jsem ted stastnejsí když jsem sama. pač mě nestresuje. předtím akorát měl vždy blbou náladu. pak mi nadával že mu ani nedám lásku že za ním nedojdu ale já to prostě neumím. dvakrát odpustit ano ale pokaždé když se ani nikdy neomluvil jo až pak kdy jsem mu to řekla jinak by to ani neudlal. prostě se vyspal a dělal jakoby nic neřekl. jen mi pořád bude tvrdit že to bylo jen jednou přitom kdyby jen jednou tak ani neodcházím ale jednou to opravdu nebylo.
i v porodnici mě tak vystresoval ani se mě nezastal pač sem původně dala moje přijmení malému a on to řekl doma a jeho rodiče mě zavrhli srkz to a on pak i vynadal našim tak sem pro klid všech dala jeho přijmení. jako nelituju toho at má klidně ale ta představa celou dobu sem plakala v porodnici a mu to bylo jedno jen at má jeho přijmení.
chci být raději sama, ale s ním to půjde za těžko píše mi že mi udělá peklo..
jeho rodina ani nikdo neví jak se chová ve vztahu jako znají jeho agresivitu a nikdo se mi ted nediví, ale i přesto kdyby věděli co mi ted dělá.. a že mě to stresuje a ještě že mi řekne že mi to karma vrátí.
on totiž ani nikdy nepřekousnul že mám výborný vztah s rodiči a mají mě moc rádi a on takový vztah nemá. do očí mi nikdy neřekl nic pěkného a přiššlo mu to jako normální vztah.ale já mu řekla že je to jen normální spíše přátelský a ne krásný milujici vztah. pardon že píšu tak dlouhé když já si nemám s kým o tom povykládat.

caira1991
Povídálka 48 příspěvků 15.02.18 09:22

Párkrat sem ho aj vzala at jde s námi na procházku, aj sem mu říkala že muže jít aj s kočárkem sám jak to dělají jiní tatinci aby si maminka mohla odpočinout. nic na to neřekl a jen se nasral. z toho usuzuji že prostě nás jen potřebuje vlastnit nic jiného malého jen si s ním hrát ale ta starost vůbec. ted sem mu napsala že malý má horečky at se za ním staví a ztoho hned byla hruza že sem k smíchu. a že si dělám srandu že sem tak hnusná, a že neví co mám v hlavě. furt píše strýc Luba přitom nikdo mu ho malého nebral vždy sem ještě říkala na běž za tátou a tak když spal dala sem ho k němu at si taky užívá ty chvilky. ničeho si neváží

caira1991
Povídálka 48 příspěvků 15.02.18 09:42

Zestárnout nikdy není na něj spolehnutí. i tenkrát jsem zvracela na začátku těhu byla sem upe mimo a on jen vstal ani se mě na nic neptal a šel do práce. sice ano byla tam jeho máti ale v tu chvíli se má přece starat on. když to tu píši tak nechápu sebe že eště něco zvažuji když ono je to těžky když mě furt píše že sem mu zničila život a že ten kluk bude chudák že nepozná normální rodinu. jenže on rodinu má mě i rodiče dáváme mu maximální lásku na nás se krásně směje a pořád a na něj moc ne. on tvrdí a je naštvaný že je to tím že se sním tak nevídá ale to není tím i na cizí se směje a to je vidí málo, jen to jen o přístupu a malý aj z něho cítí že je rozladěný

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16488 příspěvků 15.02.18 09:45

@caira1991
Jak si představuješ další život? Popřemýšlej o tom.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >