Musím chodit do jiné místnosti, aby dcera usnula

24.11.19 10:47

Musím chodit do jiné místnosti

Teda zdravím,
To jsem ještě nezažila. Syn (4 roky) tohle nedělal, ale dcera začla teď v 15-17 měsících ( je jí 16 měsíců) dělat poslední dobou tohle. ( Jinak vždy od 3 týdnů života spala celou noc).Večer aby usnula ikdyž je tu návštěva nebo nevlastní syn na víkend musím JÁ do kuchyně jinak malá neusne když jsem s ní ve stejné místnosti. Ječí a stichne a usne až když jsem ve vedlejší místnosti a smím se do obýváko-ložnice vrátit až bude spát. Jenže teď jsme všichni nemocní a já nemůžu v noci zakašlat nebo šustit s peřinou jinak se ona probudí ječí a já musím do jiné místnosti aby zase usnula a pak můžu jít taky spát / vrátit se do pokoje až když usne.
Navíc máme 1+1 zatím není na větší byt, až se vrátím do práce a děti pujdouzfo školy přestěhujeme se do 2+1 aby měli svůj pokoj. Zatím máme ložnici s obyvakem. Zvlášť kuchyň a zvlášť koupelnu s WC. Asi se ustelu na zemi v kuchyni. To jsem dopadla vlastní dcera mě vystěhovala do kuchyně.
Poraďte opravdu mám spát v kuchyni na zemi?. Neboď moje přítomnost ve stejném pokoji nedovolí jí spát. Zvláštní je, že do roka to nevadilo, že jsme spali spolu ve stejném pokoji a ten starší tohle teda nedělal. Prostě si ustelu na zemi v kuchyni a hotovo.
Asi má na mě alergii nemůžu když jsem nastydlá kašlat nebo jít na WC abych jí nevzbudila pak čekám jinde než usne zase než jí manžel uklidní. Já nani uklidňovací metodou nefunguju :nevim: :zed: :pocitac: :,( :( 8o :roll: :andel: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25640
24.11.19 10:50

A jak by se tobě spalo v jedné místnosti za plného provozu s návštěvou? Každý je jiný, prostě jí to vadí. Nepochopím, proč si někdo do 1+1 dělá dětí když je nemá kam dát. My museli dát dceru z ložnice v 9 m do pokoje, prostě jsme ji rušili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
24.11.19 10:55

A co nechat dětem jednu místnost jako pokojíček a druhou obýváko-kuchyň, kde se na sedačce vyspíte s chlapem :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.19 10:55

@pikola vždyť se dvě malé postýlky vejdou a dokavad jí kojím, tak je dobré jí mít u sebe teda když ten čtyřletý je teda aspoň navyklý. No do školního věku to nevadí mít je u sebe. Ty postýlky se sem vejdou, stejnak budou mít společný pokoj. Jak jsem mohla tušit že druhému dítěti to bude vadit :nevim: holt si musí zvyknout a dočká se vlastního pokoje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17920
24.11.19 10:56

Ahoj Matonko, ať ti manžel udělá patrovou postel nad vanou :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3772
24.11.19 10:58

Holt má ráda klid :nevim: taky musím mít na spaní uplnej klid, chlapovi tlumím i TV na minimum :mrgreen: a když kašle (teď jsme taky všichni nemocný :roll:) vzbudí mě i nejmladšího :roll: natož když chrápe. Vystřelit na Měsíc :mrgreen:

Jako mimina to měly všechny děti stejně, teď ti starší spí, i když mají za oknem ohňostroj :mrgreen: ale taky teda nechápu, proč do 1+1 pořizujete tolik dětí, proč nejdřív nevyřešíte bydlení :nevim: děti potřebují vlastní pokoj a rodiče taky svoje soukromí.. My máme barák, tři děti (6let, 3roky, 9 měsíců) a je tu plno. Nedovedu si představit mít dvě v 1+1 8o to bych se nevyspala ani já, natož chlap do práce 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.19 10:59

@Katchulina kuchyň je malá čtvrteční než obývák který ten jeden pokoj který je 3× větší. Navíc se tam naše manželská postel nevejde a gauč rozkládací už vůbec tam není pak k hnutí. Už jsme tu panu domácímu vymalovali myčku pořídili, novou pračku taky a trochou zvelebili. Holt musí vydržet s tím co máme. To nejde se nastěhovat do kuchyně, ale taky by mě to napadlo kdyby to šlo. Může tam spát jeden člověk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Poison Eve
24.11.19 11:00

No, bydlite jako sardinky a tvemu diteti to nevyhovuje. Do kuchyne se nestehuj.

• Citovat
  • Nahlásit
24.11.19 11:03

@Lainaire8 no na barák opravdu nemám žijeme z jednoho platu. Čili moje rodičovská a invalidní důchod manžela. Holt to čeká až zas budu za pokladnou. Asi to budeme muset vydržet. Aspoň teda naštěstí nikdo do práce nestává, tak můžeme dostávat přes den jak jen to děti dovolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20081
24.11.19 11:04

A to je divný viď, že kašlání a frkání někoho budí. Tak si ustel na zemi, když si to neumíte zorganizovat tak, aby měly děti na spaní klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20081
24.11.19 11:06
@MattoniUzNeni píše:
@Lainaire8 no na barák opravdu nemám žijeme z jednoho platu. Čili moje rodičovská a invalidní důchod manžela. Holt to čeká až zas budu za pokladnou. Asi to budeme muset vydržet. Aspoň teda naštěstí nikdo do práce nestává, tak můžeme dostávat přes den jak jen to děti dovolí.

O baráku se tu nikdo nebaví, ale mít koutek na klidné spaní je základ. Nemáte podmínky pro víc dětí a přes to jste si je pořídili, nechápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.11.19 11:08

@Bubla Bůčková nazdar dobrej vtip ve vaně můžu taky spát :mrgreen:. No tak snad se to do roka zlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6596
24.11.19 11:11

@MattoniUzNeni

Tak ten obývák rozdělte, pokud to jde tak sádrokartonové příčka je otázkou pár korun. Tvoji dceru chápu, moje deti šly do vlastního pokoje po 6ti neděli, budili jsme se všichni navzájem, chápu, že potřebuje klid. Ale nechápu, že ve vaší situaci máte děti, promiň, prostě pokud nemám na bydleni ani na to abych bydlela aspoň v 2+1 (I to je dost málo) tak si děti nedělám. Žijete z jednoho platu? Tzn ze tvůj muž má invalidní důchod +pracuje nebo jen ten důchod? Pokud ma jen důchod a do práce nechodí tak můžeš v klidu jít makat ty a nechat otce se stará, když je doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
24.11.19 11:11
@MattoniUzNeni píše:

No a když je teda chlap doma a nemůže do práce, tak choď ty alespoň brigadně a on ať hlídá děti ne? Jako být oba doma jen na podpoře státu, tak je logické, že živoříte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22622
24.11.19 11:14

Pokud nekdo celou noc chrchla, mel by sam mit dost soudnosti a taktu a odstehovat se vedle rovnou, aby celou noc ty ostatni nerusil. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat