Je mi 24 a hlásím rodičům, kam jdu, co dělám atd.

Anonymní
25.4.20 15:26

Musím hlásit kam jdu atd.

Ahoj.
Bydlím s rodiči, je mi už přes 20 let (24) a stejně musím doma hlásit kam jdu, s kým (to hlavně) i v kolik přijdu. Popravdě mě to strašně rozčiluje a omezuje. Přála bych si prostě jen říct „Jdu ven, dorazím večer.“ nebo něco v tomhle stylu. Ale ne, já musím všechno dopodrobna hlásit. Musí se vám hlásit takhle i vaše děti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
925
25.4.20 15:29

Co se stane, když řekneš „jdu ven, přijdu večer?“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 15:30

Budou na mě nepříjemný a budou mít řeči typu, že u nich bydlím a tudíž jim mám hlásit, kde jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
33180
25.4.20 15:31
@Anonymní píše:
Ahoj.
Bydlím s rodiči, je mi už přes 20 let (24) a stejně musím doma hlásit kam jdu, s kým (to hlavně) i v kolik přijdu. Popravdě mě to strašně rozčiluje a omezuje. Přála bych si prostě jen říct „Jdu ven, dorazím večer.“ nebo něco v tomhle stylu. Ale ne, já musím všechno dopodrobna hlásit. Musí se vám hlásit takhle i vaše děti?

A proč už nebydlíš sama, když nechceš být omezovaná?

Dokud budeš doma, závislá na rodičích, bude s Tebou zacházeno jako s děckem, jediná možnost je, začít se chovat jako dospělá, tzn. postarat se o sebe a bude tak s Tebou i jednáno… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27078
25.4.20 15:32

Tak mají o tebe strach a starost, no :nevim: můžeš se odstěhovat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522

Jednoduchá rada - jsi dost stará na to se konečně osamostatnit ve 24 letech a ne není to normální v tomhle věku vyslýchat dospělé 24 lete dítě jak v Bartolomějské. A taky není normální se jim zpovídat zakladatelka a trochu zapracovat na svém sebevědomí ve stylu - milí rodicove, je mi 24 let, takže vám nemusím hlásit kdy, s kam a kam jdu a v kolik se vrátím, prostě jdu ven a přijdu až přijdu. Ale musíš počítat s variantou, že te oni můžou poslat někam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22416

Je ti 24, odstěhuj se. Na vlastní bydlení máš nejvyšší čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21965
25.4.20 15:33
@Anonymní píše:
Budou na mě nepříjemný a budou mít řeči typu, že u nich bydlím a tudíž jim mám hlásit, kde jsem.

to mají pravdu… bydlíš u nich. Zřejmě se o tebe bojí, tak chtějí vědět, kde se pohybuješ, to se jim nedivím. Jestli tě to obtěžuje, odstěhuj se a nikomu nic hlásit nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 15:33

Stěhování by to vyřešilo, bohužel musím dodělat školu, při ní si nemůžu vydělat na nájem.

• Citovat
  • Nahlásit
5716
25.4.20 15:34
@Anonymní píše:
Ahoj.
Bydlím s rodiči, je mi už přes 20 let (24) a stejně musím doma hlásit kam jdu, s kým (to hlavně) i v kolik přijdu. Popravdě mě to strašně rozčiluje a omezuje. Přála bych si prostě jen říct „Jdu ven, dorazím večer.“ nebo něco v tomhle stylu. Ale ne, já musím všechno dopodrobna hlásit. Musí se vám hlásit takhle i vaše děti?

Ano, musí. Ale je jim o deset a více méně. Ve 24 nemáš otravovat rodiče a máš si užívat vlastního bydlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21965
25.4.20 15:34
@Anonymní píše:
Stěhování by to vyřešilo, bohužel musím dodělat školu, při ní si nemůžu vydělat na nájem.

tak zatni zuby a vydrž. ostatně ti nic jiného nezbyde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
25.4.20 15:35
@DeeSocialWorker píše:
Co se stane, když řekneš „jdu ven, přijdu večer?“
Jo to znám, kam jdeš, s kým jdeš a co tam budeš dělat, na takové otázky jsi už moc dospělá. Mně by stačilo říct že dojdeš večer. Pokud bys chodila v rámci možností střízlivá, tak mě by to bylo jedno, sama musí vědět jak se máš chovat, a za svoje jednání neseš zodpovědnost.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 15:42

@mamule42
Já nechodím nikam pít. Jen chodím ven s kamarády hlavně odpoledne.

• Citovat
  • Nahlásit
256
25.4.20 15:42

Takze te vlastne jeste „zivi“. Poskytuji ti zazemi, takze v ramci normalnich vztahu mi neprijde divne ze chteji vedet kde a s kym jses. Jsou to rodice a maji starost. Pokud s tim mas problem, neni nic jednodussiho nez si najit brigadu a odstehovat se. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34544
25.4.20 15:43
@Anonymní píše:
Ahoj.
Řekla bych, jdu za kamarádkou (tak to ostatné hlasím i skoro ve 42 letech partnerovi) a nevím, kdy přijdu. Asi v jedenáct. A je to. Když bych se chtěla zdržet, píš SMS.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat