Musím jíst když nemám hlad?

1
30.7.20 23:17

Musím jíst když nemám hlad ?

Čau, je mi 18 za chvíli 19 a nevím kde se poradit tak jsem zde :D

Jak je v tématu, mám problém že ráno vstanu a necítím potřebu snídat nemám hlad, oběd si normálně dám ale pak zbytek dne nic protože necítím že bych měl hlad, jsem obézní a napadlo mě že nemám hlad kvůli tomu že si furt tělo má z čeho brát :nevim:
A nechci do sebe to cpat když hlad nemám, ale zase nemám hlad ale co se týče pití to si myslím že přes den toho vypijí více než dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24825
30.7.20 23:40

Tak asi jíš hodně večer? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
30.7.20 23:41

@Sneax_ každému vyhovuje jiný typ stravování a má jiné spalování. Je ale známé, že pokud tělo dostává malou či výrazně nepravidelnou stravu, dělá si tukové zásoby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14099
30.7.20 23:47

Jen si víc poničíš metabolismus když takhle hladovíš (s pocitem hladu to nemá nic společného) a pak něco sníš, tak tělo ukládá tuk na ještě větší hladovění. Stejně tak to bude příčina toho, že pak v noci sníš na co přijdeš… Jestli si chceš přestar ubližovat tím co svému tělu děláš a neděláš - tedy pokud chceš pomalu začít jíst tak, aby tvoje tělo dostávala to co potřebuje a taky se pomalu začít hýbat.

Tohle je kniha která těnebude nutit držet diety, ale naučí tě se sebou zacházet tak, aby ses dostala do zdravého tvaru - jak fyzicky, tak psychicky.

https://www.kosmas.cz/…na-12-tydnu/#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.20 00:12

Já jim různé podle toho jak mám hlad :nevim: někdy snídám a sním chleba a jogurt, někdy jen kafe a někdy mám první jídlo až ve 12 :nevim: mám to nějak rozhozený ale nevadí mi to. pokud si obézní měla bys jíst pravidelně, malé porce, i tak trošku shodíš

• Citovat
  • Nahlásit
1329
31.7.20 01:29
@Sneax_ píše: Čau, je mi 18 za chvíli 19 a nevím kde se poradit tak jsem zde :DJak je v tématu, mám problém že ráno vstanu a necítím potřebu snídat nemám hlad, oběd si normálně dám ale pak zbytek dne nic protože necítím že bych měl hlad, jsem obézní a napadlo mě že nemám hlad kvůli tomu že si furt tělo má z čeho brát :nevim:
A nechci do sebe to cpat když hlad nemám, ale zase nemám hlad ale co se týče pití to si myslím že přes den toho vypijí více než dost.

Co pijes? Energeticky prijem je u spatne se stravujicich lidi casto z napoju. Decka mleka ma v sobe kostku cukru, trosku bilkovin a trosku tuku… Dzusy jsou taky pekny bomby.. A o slazenych mineralkach ani nemluve.. Takze pokud musis kafe tak zkus cerne bez cukru a ke kazdemu kafi sklenici vody pres den jen neslazene mineralky/vody. Jak pise OU nedostatecna vyziva je duvod proc nasd sofistikovane telo uklada tuky. Telo to bere tak, ze je krize tak schovava na jeste vetsi krizi. S vodou to funguje obdobne. Pravidelne pit a mit vyrovnany prijem vitaminu a mineralu zabrani nadbytku vody v tele. Z diuretik typu H2Out se me chce zvracet a kazdou uzivatelku bych profackoval :lol: pokud fungujes na napojich tak tu snidani zarad rovnou. Nejake komplexni sacharidy kdyz omezis cukry z napoju/alkoholu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11495
31.7.20 04:35
@Sneax_ píše: Čau, je mi 18 za chvíli 19 a nevím kde se poradit tak jsem zde :DJak je v tématu, mám problém že ráno vstanu a necítím potřebu snídat nemám hlad, oběd si normálně dám ale pak zbytek dne nic protože necítím že bych měl hlad, jsem obézní a napadlo mě že nemám hlad kvůli tomu že si furt tělo má z čeho brát :nevim:
A nechci do sebe to cpat když hlad nemám, ale zase nemám hlad ale co se týče pití to si myslím že přes den toho vypijí více než dost.

Jsi obezni, protoze nejis :zed: :zed: :zed: Zacni pravidelne jist kaloricky vyvazene jidlo a svete div se, budes pri tom i hubnout :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60165
31.7.20 05:51

@Sneax_ tělo nemá hlad, protože jsi ho naučila nehlásit se.. Dřív nebo později se to to projeví.. Např tím, že budeš nabírat i ze vzduchu, protože tělo uloží vše, co mu dáš atd.. A čtu, že jsi obézní, takze už jsme doma.. To máš přesně z toho.. Telo dlouhodobě hladoví a ukládá vše, co mu dáš. Dokud nezačnes jist normálně, bude to čím dál horší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8882
31.7.20 06:03

Já zase až tak nesouhlasím s tím, že člověk musí po probuzení snídat. Ale.. Osobně jím 3 denně, v 10,14 a 18 hodin, vstávám ale už v šest. Držím přerušovaný půst. Jenže si prostě připravují jídlo tak, abych pokryla potřeby těla a ve velkém omezuji sacharidy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73028
31.7.20 06:14
@martina.se píše:
@Sneax_ tělo nemá hlad, protože jsi ho naučila nehlásit se.. Dřív nebo později se to to projeví.. Např tím, že budeš nabírat i ze vzduchu, protože tělo uloží vše, co mu dáš atd.. A čtu, že jsi obézní, takze už jsme doma.. To máš přesně z toho.. Telo dlouhodobě hladoví a ukládá vše, co mu dáš. Dokud nezačnes jist normálně, bude to čím dál horší..

Jasně, cela Afrika je obézní… Fyzika funguje i na telo, takze pokud by opravdu hladovelo, tak fakt nic ukládat nebude, ono to bude spis o tom, ze toho prijme dost, jen v blbem pomeru, co se zivin tyka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
31.7.20 06:29

Jíst pravidelně rozhodně nemusíš, jen musíš mít vychytaný příjem/výdej a taky abys měl/a všechny živiny které během dne potřebuješ :) myšlenka toho, že musíš jíst 5* denně i když nemáš hlad je už dávno prezita. Není spíš pes zakopaný v tom, že se hodně najís na noc (nevhodných potravin) a jdeš spát? A vůbec se nehýbes? To by te obezitě odpovídalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27165
31.7.20 06:38

Zjistila jsem, že pokud ráno nesnídám a oběd odbývám, večer nevím, co bych snědla. Na denní vstávám ve 4.30, to snídat nezvládnu, ale dám si hned před 6 v práci. To už mám hlad pořádný. Vyhovuje mi pravidelné jídlo, jinak mám tendenci mlsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.7.20 06:41

Určitě začni jíst pravidelně! Stačí malé porce, ráno třeba jen malý jogurt nebo banán, ti stejný svačiny, třeba jen kousek ovoce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30040
31.7.20 06:41

Taky záleží, co dotyčný pije. Pokud je to alkohol, tak tam má kalorií až až.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4477
31.7.20 06:49

Nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama