Reklama

Musím mít na alergologii doporučení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

moonulkaa
Kecalka 462 příspěvků 09.02.17 20:06
Musím mít na alergologii doporučení?

Maminky,

dr. mě poslala na alergologii (pry k nejlepší dr.) navíc do vzdaleného města cca 30km. byla jsem tam jednou, ale přístup dr. se mi teda moc nelibil, dala hned dceři antihistaminika, a přípravky na imunitu, bez jakého koliv vyšetření, bez krevních testů.

Když jsem se o tom, zmínila mé dr. tak mi na to řekla, že si teda mám dělat co chci, že ona mi alergoložku sehnala.. :oops:

Myslíte, že se můžu ještě zajít tady do místního centra? Zítra tam zkusím zavolat.. Jen jestli nevíte. Děkuji

Reklama

Reakce:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 09.02.17 20:20

Jestli budeš dbát na doporučení doktorky je jen na tobě :mrgreen: můžeš klidně do místního centra a poptat se :kytka:

maraida
Extra třída :D 14329 příspěvků 09.02.17 21:12

Není třeba doporučení. já si sehnala alergoložku sama.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama