Musím neustále něco jíst

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 10:10
Musim neustale něco jíst

Zdravim, je mi 18 let a už odjakživa mam potrebu neustale jist, jim 7× denně, ještě pred 2 mesici jsem ještě k tomu jedla hrozně moc sladkeho, ale teď už jsem to hodně omezila. Muj problem je, že I když se hodně najim, tak za hoďku mam zas hrozny hlad.. Muj jidelniček vypada obvykle takhle:
Snidane: ovesna kaše s ovocem
Svačina: rohlik (někdy 2) s tvarohem
Obed: klasika + polevka
Svačina 2: buchta a kafe
Svacina 3: chleba s marmeladou
Večeře: 3 chleby s vajičkem a zeleninou
2. vecere: chleba s pomazankou
No a pred spanim mam normalne ještě hlad… Jsem z toho zoufala, citim se hrozně narozdil od mych kamaradek, ktere ji tak 4-5× denne, ale ji jak vrabci. Jsem štihla, ale kdybych se tak necpala, tak si myslim, že bych vypadala lepe. Mate nektera taky tenhle problem? Jak jste ho resily? Moc delaji za jakoukolov radu.

Reakce:
Fifi2
Kecalka 377 příspěvků 24.08.19 10:25

To mi připomnělo film slavnosti snezenek :D když jsi štíhlá, tak máš asi rychle spalování nebo tasemnici :) a piješ dost? Není to prevlecena žízeň ten hlad? :think:

Čičorečka
Závislačka 2822 příspěvků 24.08.19 10:28

Už sis roztáhla žaludek, no. Zmenši porce o čtvrtku a kus toho nepohodlí prostě přečkej. Tělo si zvykne. Měla by sis ale obstarat nějaká vyšetření, jestli jsi v pořádku.

lachtanice86
Echt Kelišová 9000 příspěvků 24.08.19 10:28

Za mne je tam hrozně cukru a málo bilkovin

arinecka
Kelišová 6954 příspěvků 24.08.19 10:42

Tak při tomhle složení jídelníčku, se vůbec nedivím že máš hlad. Kde máš nějakou zeleninu? Jíš strašně moc pečiva :nevim: Samé sacharidy a skoro žádné bílkoviny.

Lenka_Hal
Extra třída :D 10203 příspěvků 24.08.19 10:43

Spis jez lip, nez min. Pokud jsi stihla, tak se nesnaz to menit :nevim: Jsi mlada, nedrzelas zadne diety, telo zatim umi jist podle potreb. Zkus pridat na proteinech (na ukor sacharidu), protoze v tomhle smeru je ten jidelnicek vazne bida. Kdyz se me obcas nekdo zepta, jak si udrzuju stihlou postavu, vetsinou prave odpovidam, ze se hlavne nesnazim trapit sve telo hladem. Palis ted dobre, posprehazej si ty makra a uvidis, ze neco i shodis :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 10:45
Musim neustale něco jíst

Snazim se pit dost, piju jen vodu. Jinak zeleninu mám často jako prilohu na obed a ještě večeři.

Jana525
Kelišová 5869 příspěvků 24.08.19 10:55

Ani se nedivim. Vzdyt nejis temer zadne bilkoviny a ani zeleninu.
Dej si aspon jednou denne poradny kus masa a bude po hladu

Kriss Tina
Extra třída :D 12227 příspěvků 24.08.19 10:57

Omez pečivo, buchty atd to ti zaplacne zaludek a nic z toho nemáš. Dej si radši kus masa, zeleninu, kus šunky nebo sýra. Mezi jídly můžeš třeba zobat oříšky a celkově zmenši porce, uber přílohy. Máš roztazeny žaludek. Zatni zuby a pár dní jez méně, pak se ti žaludek smrskne a ani ti to nepřijde ;)

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 24.08.19 10:58

Změn hlavne jídelníček..
Jíš hodne moc pečiva a to neni dobre :think:

Mika.ella1
Kecalka 203 příspěvků 24.08.19 11:11

Na tu fit snidani docela objemna vecere, snidane by mela byt vetsi nez vecere. Mas uz roztazeny zaludek no.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 11:22
Musim neustale něco jíst

Moc dekuji za reakce, je pravda, že šunku, syry vůbec nejim a maso mám tak 2× do tydne, budu se snažit omezit pečivo a zmenšit porce a uvidim, jak to pujde :)

LucyLiu
Stálice 57 příspěvků 24.08.19 12:09

Opravdu stačí zatnout zuby na pár dní a překonat ten hlad, žaludek se rychle scvrkne (osobni zkusenost).Ale chce to do toho začátku pevnou vůli.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 24.08.19 13:53

Zkus si pridat vic bilkovin, ale co vim, nekteri znami to tak maji - maji rychle spalovani, tak zerou jako kyseliny. Kdybych tak jedla ja, tak je ze me metracek, oni jsou v nejhorsim pripade normalni postavy, obvykle dokonce relativne hubeni. A jakmile zacnou vic sportovat, spotreba jidla se u nich jeste navysi :mrgreen:

Sonarka
Kelišová 7377 příspěvků 25.08.19 19:35
@LucyLiu píše:
Opravdu stačí zatnout zuby na pár dní a překonat ten hlad, žaludek se rychle scvrkne (osobni zkusenost).Ale chce to do toho začátku pevnou vůli.

A proč by měla hladovět? 8o To je ta největší chyba. Hladovět není řešení, tím se jen tělo naučí ukládat do zásoby. Pokud je štíhlá, vůbec bych neřešila, že jí hodně, spíš ta skladba - přidat bílkoviny a tuky, ubrat pečivo, to ti nic nedá.

Váš příspěvek
Reklama