Musím řešit nízkou děložní sliznici, když už děti neplánuji?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janoma
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 02.07.19 22:49
Musim řešit nízkou děložní sliznici, když už děti neplánuji?

Holky obracím se na vás s věci, která mi není úplně jasná. Ale začnu poporade. Mám dva synky. Před dvěmi lety jsme se s manželem pokoušeli o třetí. Bohužel v desátém týdnu jsem se nevyhnula revizi.
Od te doby mě zlobí menstruace. Vzdy týden spinim a pak týden menstruuji :roll:
Občas spinim i v půlce cyklu. V únoru jsem s tím šla k dr, ona ze nasadime antikoncepci a za tri měsíce si povime.
No nezměnilo se nic. V době ovulace týden silne špinim, pak za týden menstruuji.
Koncem května jsem antiko přestala brát. No a od te doby nic. Těhotná nejsem.
Kdyz jsem byla v tom únoru u dr dělala mi utz a rikala, ze mám nízkou sliznici. A já pak druhy den opět spinila. Což je divné. Mám takový pocit, ze mě pri revizi vyčistil trochu moc :,(
A má otázka. Musí se to nějak řešit, pokud už další děti neplánují? Na pondělí jsem k dr objednána, ale tohle mi vrtá hlavou.
Dekuji

Reakce:
Karleon
Kelišová 5669 příspěvků 02.07.19 22:58

Zkusila bych bylinky, ideálně kontryhelový čaj začít od prvního dne menstruace a pít 14 dnů.

unuděná
Echt Kelišová 8246 příspěvků 02.07.19 22:59
@janoma píše:
Holky obracím se na vás s věci, která mi není úplně jasná. Ale začnu poporade. Mám dva synky. Před dvěmi lety jsme se s manželem pokoušeli o třetí. Bohužel v desátém týdnu jsem se nevyhnula revizi.
Od te doby mě zlobí menstruace. Vzdy týden spinim a pak týden menstruuji :roll:
Občas spinim i v půlce cyklu. V únoru jsem s tím šla k dr, ona ze nasadime antikoncepci a za tri měsíce si povime.
No nezměnilo se nic. V době ovulace týden silne špinim, pak za týden menstruuji.
Koncem května jsem antiko přestala brát. No a od te doby nic. Těhotná nejsem.
Kdyz jsem byla v tom únoru u dr dělala mi utz a rikala, ze mám nízkou sliznici. A já pak druhy den opět spinila. Což je divné. Mám takový pocit, ze mě pri revizi vyčistil trochu moc :,(
A má otázka. Musí se to nějak řešit, pokud už další děti neplánují? Na pondělí jsem k dr objednána, ale tohle mi vrtá hlavou.
Dekuji

Pres HA v pulce cyklu spinis a tyden na to menstruujes? Cili jeste pred tou tydenni pauzou? Ja bych to teda resila, ne z duvodu otehotneni,ale.jako krvacet pulku z mesice by se mi fakt nechtelo :nevim:

janoma
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 02.07.19 23:03

@unuděná já to řeším. Je to přesně tak jak píšeš. Pul měsíce krvacim. Vlastně to tak bylo. Po vysazeni antiko koncem května zas nemenstruuju ani nespinim vůbec.
Prave mě zajímá, zda když už potomstvo neplanuji i tak se to řeší?( bude řešit)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19932 příspěvků 02.07.19 23:07

@janoma tak mělo by se to řešit, i s ohledem na to, abys nebyla za chvíli anemická :nevim: brava ti lékařka hormonální profil? Třeba máš rozkolísané hladiny hormonů!

janoma
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 02.07.19 23:10

@pe-terka v po jdu k dr. Tak uvidím. Ne myslím, ze mi nikdy takové krevní testy nedělala. Vzhledem k tomu, ze jsemted i bez nějakého důvodu přibrala cca 5 kilo, je možné, ze je to spojené s hormony. Dekuji

Markéta80
Hvězda diskuse 45295 příspěvků 02.07.19 23:12

@janoma to je hormonální a bez hormonů to nepůjde :? Nízká sliznice by mne nevadila ale to časté krvácení ano :jazyk:

janoma
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 02.07.19 23:13

@Markéta80 no teď zrovna prave nekrvacim vubec :roll: a nemuzu mít třeba předčasný přechod, bude mi ctyricet 8o

Markéta80
Hvězda diskuse 45295 příspěvků 02.07.19 23:18

@janoma to je ta nízká sliznice a ta by mne vyhovovala. Mne se na starý kolene vrací polypy, zítra nastupuji už na 3 zákrok :cert: a prý to řešení nemá a bude se to asi dělat pořád :(

janoma
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 02.07.19 23:21

@Markéta80 tak to drzim palce. Fakt samé lahůdky s přibývajícím vekem :roll:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19932 příspěvků 02.07.19 23:33
@janoma píše:
@Markéta80 no teď zrovna prave nekrvacim vubec :roll: a nemuzu mít třeba předčasný přechod, bude mi ctyricet 8o

taky můžeš - a to se právě zjistí tím, že ti vezme krev a vyšetří hormonální profil. Vyžádej si to, pokud to neudělá dr. sama.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19932 příspěvků 02.07.19 23:34
@Markéta80 píše:
@janoma to je ta nízká sliznice a ta by mne vyhovovala. Mne se na starý kolene vrací polypy, zítra nastupuji už na 3 zákrok :cert: a prý to řešení nemá a bude se to asi dělat pořád :(

držím pěsti, at je vše ok a už máš pokoj :hug: :kytka:

Markéta80
Hvězda diskuse 45295 příspěvků 03.07.19 00:50

@janoma ještě že až ted, v době snažení o děti s neplodností by to byl asi velký problém. @pe-terka pochybuji, po druhém zákroku to tam bylo zase za 3m ale začalo to hodně zlobit a ted po roce :?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19932 příspěvků 03.07.19 01:01
@Markéta80 píše:
@janoma ještě že až ted, v době snažení o děti s neplodností by to byl asi velký problém. @pe-terka pochybuji, po druhém zákroku to tam bylo zase za 3m ale začalo to hodně zlobit a ted po roce :?

to je blbý, polypy jsou mrchy :cert: Musíš holt věřit na zázrak :kytka:

Markéta80
Hvězda diskuse 45295 příspěvků 03.07.19 01:06

@pe-terka na ty ovšem nevěřím, to jsme věřila poprvé a ani hormonální léčba nepomohla :? Tak snad alespon nějakou dobu bude klid :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama