Musím se registrovat do porodnice v Porubě?

Anonymní
11.2.20 17:23

Musím se registrovat do porodnice v Porubě?

Ahoj, chci se zeptat jestli se musím předem registrovat v porodnici v Ostravě-Porubě, mám doporučený porod tam, kvůli špatné imunity, jsem 37tt a doktor mě ještě do porodnice neposlal a na kontrole jsem byla včera a další jdu 24.2 až

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

303
11.2.20 17:36

Já bych čekala, ať řekne doktor. Dneska to prý dělají později, než třeba rok zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 17:38
@me-ow píše:
Já bych čekala, ať řekne doktor. Dneska to prý dělají později, než třeba rok zpět.

Díky za názor, asi to je fakt v dnešní době později než to bývalo.

• Nahlásit
  • Citovat
1069
11.2.20 17:39

Ahoj do poruby se registrovat nemusíš. Až tě doktor předá do porodnice tak si tam zavolej a objednej se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 17:41
@admenL píše:
Ahoj do poruby se registrovat nemusíš. Až tě doktor předá do porodnice tak si tam zavolej a objednej se.

Díky za info :)

• Nahlásit
  • Citovat
431
11.2.20 17:42

Ahoj, nemusíš. Zrovna nedávno jsem okukovala stránky, na 90%jsem opět rozhodnuta rodit tam:slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
11.2.20 17:47
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 17:49
@Lucylla1 píše:
Ahoj, nemusíš. Zrovna nedávno jsem okukovala stránky, na 90%jsem opět rozhodnuta rodit tam:slight_smile:

Já to mám právě doporučeno od doktorů a kdyby to přišlo dřív, tak chci taky určitě tam, jen asi budu muset pak zjistit, zda mají volno, pokud se tam nedostanu dřív, než až při porodu :).

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.2.20 17:51
@Lucylla1 píše:
https://www.fno.cz/…/porodni-sal
Je to úplně dole :)

Díky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
431
11.2.20 18:08
@Anonymní píše:
Díky moc :)

Je pravda, že u syna jsem vlastně registrována byla, ale to bylo tím, že jsem tam poslední měsíc chodila do rizikovky. Takže tak.Ale co vím, holky normálně přifrčely a pohodička:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 18:58
@Lucylla1 píše:
Je pravda, že u syna jsem vlastně registrována byla, ale to bylo tím, že jsem tam poslední měsíc chodila do rizikovky. Takže tak.Ale co vím, holky normálně přifrčely a pohodička:wink:

Tak to ráda slyším, děkuji moc za info. Jsem klidnější :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama