Musím šéfové odpovídat?

Anonymní
30.6.21 14:04

Musím šéfové odpovídat?

Hezký den, nemám ráda svou šéfku. Svojí práci miluju ale jí prostě nesnáším. Je to hrozně podlej člověk. Ale dělám si práci dle svého a nevšímám si jí. Každopádně jde mi o to že ona furt mluví.. strašně ráda se poslouchá a mě už to nebaví. Takže dělám že poslouchám a ona to schválně říká tak aby JÍ BYLO SLYŠET. Takže dělám že jí vnímám ale to je vše. Jenže ona čeká odpověď. A mě už to flustruje.. musím jí odpovídat? Už mi leze na nervy..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5392
30.6.21 14:11

Ty se ptáš, jestli jí máš odpovídat? :D to jako fakt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 14:15
@GabinkaCh píše:
Ty se ptáš, jestli jí máš odpovídat? :D to jako fakt?

No jako jo :)

• Citovat
  • Nahlásit
2345
30.6.21 14:16

:lol: :lol: :lol: No, nikde v zákoníků práce asi není uvedeno, že ji odpovídat musíš, ale je to tvá nadřízená, asi bych ji úplně neignorovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1705
30.6.21 14:17
:potlesk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9159
30.6.21 14:25

Tak přestaň dělat svou práci a začni si s ní povídat. Když se s ní budeš místo práce vykecávat, tak ji to brzo přestane bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10168
30.6.21 14:28

Co je to flustruje? Jako že na tebe někdo fluše?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18056
30.6.21 14:55
@Anonymní píše:
Hezký den, nemám ráda svou šéfku. Svojí práci miluju ale jí prostě nesnáším. Je to hrozně podlej člověk. Ale dělám si práci dle svého a nevšímám si jí. Každopádně jde mi o to že ona furt mluví.. strašně ráda se poslouchá a mě už to nebaví. Takže dělám že poslouchám a ona to schválně říká tak aby JÍ BYLO SLYŠET. Takže dělám že jí vnímám ale to je vše. Jenže ona čeká odpověď. A mě už to flustruje.. musím jí odpovídat? Už mi leze na nervy..

Každý den se taky dobře bavim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2691
30.6.21 14:57

Staci rict „nezlobte se, ale ja se ted musim soustredit na praci“. Pokud se na praci soutredit nemusis (napr. je to nejaka repete manualni prace), tak se ji zeptej, jestli by ji nevadilo, ze si das sluchatka, ze ti pri muzice prace rychleji odsejpa. Ja tyhlety zvanily taky nesnasim, meli jsme takovou recepcni, kolem ktere se nedalo ani projit jen s pozdravem, aniz by spustila nejaky sahodlouhy pribeh. Fakt mi prijde, ze ti, co nejvic melou, jsou soucasne ti, co nemaji vubec nic zajimaveho. Cest vyjimkam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
30.6.21 15:03

Hele přesně vim o čem nluvíš, já mam teda svojí šéfovou ráda, ale v pátek už mam vymluvenou díru do hlavy a těšim se na klidnej vílend, idealní by bylo vidět ji tak 2× týdně, kdy zjistim novinky a tim to konči a ne ty samý historky milionkrát za sebou a stačí mi univerzální „hmmmm, jo, fakt?…“ :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12929
30.6.21 15:22

Náhodou, dobrý téma
Tihle nepříjemní žvanilové jsou v práci za trest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2657
30.6.21 15:25
@alena1995 píše: :lol: :lol: :lol: No, nikde v zákoníků práce asi není uvedeno, že ji odpovídat musíš, ale je to tvá nadřízená, asi bych ji úplně neignorovala.

Ono jde o to na co se ji ptá, když je to služebně, tak samozřejmě musí a u toho ostatního souhlasím, že šéfku nejde úplně ignorovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 15:25
@g.sandova píše:
Náhodou, dobrý téma
Tihle nepříjemní žvanilové jsou v práci za trest.

Právě. Mě tohle fakt dostává do rozpaků a nejsme schopna se prostě Normálně soustředit

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 15:26
@Luboš P píše:
Ono jde o to na co se ji ptá, když je to služebně, tak samozřejmě musí a u toho ostatního souhlasím, že šéfku nejde úplně ignorovat.

To ne. Právě že na pracovní věci odpovídám. Ale tohle jsou věci - máme rozbitou elektřinu, manžel dělá to a to.. oni mu udělali to.. támhle ta paní to.. tohle se mi líbí.. nelíbí. Tohle je hrozný a atd. A tohle poslouchám 8 hodin

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 15:27
@alena1995 píše: :lol: :lol: :lol: No, nikde v zákoníků práce asi není uvedeno, že ji odpovídat musíš, ale je to tvá nadřízená, asi bych ji úplně neignorovala.

Já s ní pracovní věci probírán ale tohlw jsou soukromé věci které nám cpe dnes a denně

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat