Musím 9měsíční večer uspávat na ruce

604
3.2.16 18:49

Musím večer uspávat na ruce - poradte

Musím večer uspávat na ruce - pomooc
Holky mám depku, ikdyž mám druhé dítě, tak nevím jak to bude..

mám 9 měsíční holčičku, je dost živá, nicméně do půl rok bylo uspvani v leže u prsa v pohodě, pak byly nějaké protesty tak k prsku jsem přidala i pohupovani, ale všechno v leže..

no jenže od pondělí pohoroma.. jako vždy jsem ji okoupala lehly jsem si, kojim pohupuju, po 20 minutach se otočí a leze pryč :roll: snažila jsem se ji dát zase k prsu, ale vztekala se :( no co mi zbývalo vzala jsem ji na ruku a uspala jsem ji tak.. (doufala jsem, že je to jenom nějaký rozmar) jenže uterý zase to stejné.. nakojila se a šup leze pryč, a dneska to už když jsem ji pokladala lezla pryč :pocitac: :pocitac:

Musím ji prostě uspat na ruce cca 30 minut houpani a pak ještě 15 min houpani v leže..

Navíc nemáme postýlku spí s náma (máme trojpostel) v noci se budí cca 10 za noc..

Možná to moc řeším, ale mam z toho depku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3044
3.2.16 18:56
@agulla píše:
Musím večer uspávat na ruce - pomooc
Holky mám depku, ikdyž mám druhé dítě, tak nevím jak to bude..

mám 9 měsíční holčičku, je dost živá, nicméně do půl rok bylo uspvani v leže u prsa v pohodě, pak byly nějaké protesty tak k prsku jsem přidala i pohupovani, ale všechno v leže..

no jenže od pondělí pohoroma.. jako vždy jsem ji okoupala lehly jsem si, kojim pohupuju, po 20 minutach se otočí a leze pryč :roll: snažila jsem se ji dát zase k prsu, ale vztekala se :( no co mi zbývalo vzala jsem ji na ruku a uspala jsem ji tak.. (doufala jsem, že je to jenom nějaký rozmar) jenže uterý zase to stejné.. nakojila se a šup leze pryč, a dneska to už když jsem ji pokladala lezla pryč :pocitac: :pocitac:

Musím ji prostě uspat na ruce cca 30 minut houpani a pak ještě 15 min houpani v leže..

Navíc nemáme postýlku spí s náma (máme trojpostel) v noci se budí cca 10 za noc..

Možná to moc řeším, ale mam z toho depku

Dala bych ji spát zvlášť, do své postele, postýlky. Já dala dítě do postýlky a šla - dceru po půl roce, do půl roku usnula v náručí, syn usíná od začátku sám.

Zkusit případně uspat zpíváním, hlazením,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
741
3.2.16 19:11

Taky jsem pro vlastní postýlku. Takhle s tebou akorát oře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
3.2.16 19:12

Tak teď záleží, co bys vlastně chtěla. Do budoucna je jak uhoupávání, tak uspávání u prsa nic moc. Je teda možnost, že se to odnaučí sama, pak taky druhá možnost, že to tak budeš dělat ještě třeba ve 2 letech :nevim:
Ona ta postýlka má svoji výhodu i v tom, že to dítě z ní neutíká a neleze všude možně.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
3.2.16 19:12

Jestli uspavas skoro hodinu, tak bych ji nechala byt. Treba si posouva spanek. Mnd to mala delala taky, taky spi s nama a taky usina u prsa. Koldm roka najednou bum a lezla z postele, odmitala lezet. Tak jsem ji nechala, at si leze a tape a zkusila ji uspat u prsa pozdeji. Zabralo to. Sice chodi spat kolem 22. hod, alenemusim denne absolvovat hodinove uspavaci tanecky, aby mi v 8 spala.

• Nahlásit
  • Citovat
9278
3.2.16 19:15

Já bych jí zas vrátila zpátky, pokud by se snažila odlézt a pokud by se vztekala, tak bych vytrvala. Je jí 9m, to už je docela velká, neřeknu, kdyby jí byly 2m, ale v 9m bych jí třičtvrtě hodiny na rukou nehoupala. Druhý den to chce proto, že to tak bylo předchozí den :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
3.2.16 19:16
@Tunrida píše:
Tak teď záleží, co bys vlastně chtěla. Do budoucna je jak uhoupávání, tak uspávání u prsa nic moc. Je teda možnost, že se to odnaučí sama, pak taky druhá možnost, že to tak budeš dělat ještě třeba ve 2 letech :nevim:
Ona ta postýlka má svoji výhodu i v tom, že to dítě z ní neutíká a neleze všude možně.

Co je spatneho na tom uspavam dvoulety batole? Vzdyt to je prcek. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
2698
3.2.16 19:16

Prejde to. Ja uspavala na ruce a balonu do asi 10-11mesicu a pak jak kdyz utne. Najednou zacal usinat v posteli sice na mem polstari a u me misto v postylce(mame taky prirazenou a bez bocnice) ale spava tam bez houpani. Jen chce ted pohadku ci ukolebavku. Ale prejde to. Jja jeste jako satkujici maminka jsem i chtela treba navazat at me tak neboli ruka nic mene vecermi v satku neusnul. Takze jedine na ruce. Drzte se :-) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
3.2.16 19:18
@brko píše:
Co je spatneho na tom uspavam dvoulety batole? Vzdyt to je prcek. :kytka:

A co je dobrého na uspávání 2-letého dítěte? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
3.2.16 19:19
@brko píše:
Co je spatneho na tom uspavam dvoulety batole? Vzdyt to je prcek. :kytka:

No, to je právě o tom, co kdo chce a nechce. Já bych prostě dvouletý těžký dítě takhle neuspávala. Mám ráda i sebe a svoje záda.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
3.2.16 19:23
@Maty1989 píše:
A co je dobrého na uspávání 2-letého dítěte? :mrgreen:

Treba to, ze davas tomu diteti jistotu svou pritomnosti? Nebo ze proste zadny plysak v postylce nenahradi mamu?

• Nahlásit
  • Citovat
3044
3.2.16 19:24
@brko píše:
Treba to, ze davas tomu diteti jistotu svou pritomnosti? Nebo ze proste zadny plysak v postylce nenahradi mamu?

To ale můžu říkat do doby, než má dítě v posteli partnera :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
3.2.16 19:25

@brko Po 2r lezla dcera z postýlky, do té doby usínala sama :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
3.2.16 19:25

@Tunrida @brko @Maty1989

Holky starší jsem uspavala do 2 roku u prsa do 2,5 jsem u ní jenom ležela.. od 3 let spí sama.. přišla si na to všechno sama.. šlo to nenasilně.. protože vše bylo v leže.. a do 15 minut.. vzpomínám na to hezky..

Jenže teď ta představa poskakovani mě nějak děsí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
3.2.16 19:27
@agulla píše:
@Tunrida @brko @Maty1989

Holky starší jsem uspavala do 2 roku u prsa do 2,5 jsem u ní jenom ležela.. od 3 let spí sama.. přišla si na to všechno sama.. šlo to nenasilně.. protože vše bylo v leže.. a do 15 minut.. vzpomínám na to hezky..

Jenže teď ta představa poskakovani mě nějak děsí..

Já kojila půl roku, pak byla na UM. Najedla se, položila jsem ji do postýlky a šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama