Musím vědět, zda jsem těhotná, ale nejspíš je brzy na test

Anonymní
9.12.19 19:58

Musím vědět, zda jsem těhu, ale nejspíš je brzy na test.

Ahoj,
sice je to tu už po x-té, ale kvůli bolestem musím k lékaři na rentgen a je možné, že budu těhotná. Problém je v tom, že ovulaci a sex jsem měla 3.12. večer, k lékaři jdu ve středu. Je zcestné udělat test zítra ráno, kdy budu cca 7 DPO? Píší cca, protože mám pravidelné cykly 29-31-29-31… A ovulaci vždy poznám, podle hlenu, nevolností apod. Tento měsíc to ale bylo jinak. Připadalo mi, že jsem ovulační hlen měla dva dny po konci MS, pak pár dnů nic a pak zase toho 3. a 4. - to byl slabší, což by odpovídalo i ovulaci podle kalendáře. Jenže jsem po MS měla i svědění pochvy, mazala jsem Canesten a ustalo to. Takže v podstatě zrovna tento měsíc nevím, zda jsem vůbec a případně kdy měla ovulaci, zda jsem prošla kvasinkovou iinfekcí a zda by to mohlo mít vliv na možnou anovulaci nebo alespoň snížení jejich příznaků. A k tomu ten nutný rentgen… Myslíte, že by tam v tomto případě mohlo něco být nebo jsou to vyhozené peníze za předčasně udělaný test?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1346
9.12.19 20:06

Zkusit muzes a uvidis. Jinak rtg se da i v tehotenstvi. Jde o to, co se rentgenuje a urcite upozorni sestru a vem si ochrannou vestu prez brucho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.19 20:12

@Lumíkovec Nj, kdyz ono to (snazeni) tehotenstvi je tajne a sestricka je pribuzna… Hrozilo by poskozeni plodu, kdybych vestu nemela?

• Nahlásit
  • Citovat
31294
9.12.19 20:14
@Anonymní píše:
@Lumíkovec Nj, kdyz ono to (snazeni) tehotenstvi je tajne a sestricka je pribuzna… Hrozilo by poskozeni plodu, kdybych vestu nemela?

ano. Proto se dává ta vesta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2084
9.12.19 20:19

Boze to jsou dotazy. Ja vzdy rikam ze moznost tehotenstvi tam je vzdy kdyz ma zena sex a vzdy mi daji vestu… zbytecne delat test a lovit duchy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
9.12.19 20:21

Tak jestli ti nebudou rentgenovat tělo, tak si vem tu vestu a neřeš. Já si ji naposled brala na rentgen ruky, protože kojím. Od toho tam ty vesty jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1346
9.12.19 20:39

No nebo na rtg jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.19 20:40

@Kaileee Taky vzdycky nad podobnými dotazy kroutim hlavou, ale ted to potrebuju zjistit driv nez v den MS, tak jsem projednou holt za tu „neznalou“. :D

Zkusim si tedy rict o tu vestu, ikdyz mi ji nedavali ani kdyz jsem kojila, tak doufam, ze ji tam aspon maji.

• Nahlásit
  • Citovat
48811
9.12.19 20:43

Prostě nahlaš, že nemůžeš těhotenství vyloučit, ať se dle toho zařídí. Na test se vykašli, s největší pravděpodobností by byl tak jako tak negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21089
9.12.19 21:05
@Anonymní píše:

To kvůli utajení fakt budeš raději riskovat zdraví dítěte? Nebo by se zdravotní sestra překvapením zhroutila, kdyby zjistila, že mladá žena by eventuálně mohla být v jiném stavu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 21:26

Já byla na rentgen, ale se zuby úplně na začátku těhotenství, protože jsem ještě ani nevěděla ze jsem vůbec těhotná. Ale vestu mi dala i když jsem řekla ze těhotná nejsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4920
9.12.19 21:37

Normálně bych řekla, že se snažíme o dítě. I kdyby to měla být známá. Zdravé dítě by pro mě bylo přednější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.12.19 21:46

@hanka.br. @vertunka Jde o to, že to není první ani druhé dítě, ale čtvrté a už při třetím jsem poslouchala od známých řeči typu, že mám jít na potrat atd. Takže to čtvrté chceme tajit co nejdéle.
@kristencupcake Také se jedná o zubní, ale jak jsem psala výše, nikdy jsem u nich žádnou vestu nedostala ani neviděla… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
4920
9.12.19 21:50
@Anonymní píše:
@hanka.br. @vertunka Jde o to, že to není první ani druhé dítě, ale čtvrté a už při třetím jsem poslouchala od známých řeči typu, že mám jít na potrat atd. Takže to čtvrté chceme tajit co nejdéle.
@kristencupcake Také se jedná o zubní, ale jak jsem psala výše, nikdy jsem u nich žádnou vestu nedostala ani neviděla… :think:

I kdybych měla poslouchat blbě řeči, stejně bych se rentgenu nevystavila :roll:.

Nicméně to je takový problém ten zítřejší rentgen zrušit? A prostě počkat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.19 11:12

Přikláním se k tomu, co psala @vertunka - na rentgen bych rozhodně nešla, zrušila bych ho a přeobjednala se na později, až bych věděla, jestli jsem těhotná nebo ne. Osobně bych nespoléhala ani na nějakou vestu. Zdraví případného miminka by pro mě bylo na prvním místě. Myslím, že rentgen pár dní počká. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama