Musím ze zdravotních důvodů přejít na Sunar

Anonymní
31.1.21 18:17

Musím že zdravotních důvodů přejít na Sunar

Chci se zeptat že zdravotních důvodů musím přejít na umělou výživu mám dvouměsíčního syna plně kojen chci se zeptat jak to chodí než si na to mlíčko zvykne bolí ho bříško nebo? Doufám že mi poradíte :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9633
31.1.21 18:22

No bříško většinou neboli, já takhle přecházela ve třech měsících a dcera byla blahem bez sebe, že jí to teče samo do krku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
31.1.21 18:38
@Tarinka píše:
No bříško většinou neboli, já takhle přecházela ve třech měsících a dcera byla blahem bez sebe, že jí to teče samo do krku. :nevim:

No já se bojím toho že ho bude bolet bříško :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4343
31.1.21 18:44

@Mummy22 jeeeeje, vždyť ti to kojení tak šlo, podle toho, jak si to tady asi 5500× řešila… a když se bojis boleni břicha, tak neprestavej kojit ne? To nejde zdravotně vydržet ještě chvíli? Pokud musíš přejít na um, tak nasad ještě nějaké probiotika, napr. BioGaia, Probio Maxik nebo Biopron…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
31.1.21 18:46
@Verurizeckova píše:
@Mummy22 jeeeeje, vždyť ti to kojení tak šlo, podle toho, jak si to tady asi 5500× řešila… a když se bojis boleni břicha, tak neprestavej kojit ne? To nejde zdravotně vydržet ještě chvíli? Pokud musíš přejít na um, tak nasad ještě nějaké probiotika, napr. BioGaia, Probio Maxik nebo Biopron…

Mám nemocné prso byli jsme na kontrole a kojit už nemohu dnes naposled
Tak nevím jaké mléko a jak to předcházení chodi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4343
31.1.21 18:49

@Mummy22 mlik mas plnou drogerii a lékárnu. Tady mas oddělení recenzi a milion diskuzi na tohle tema. Každému miminu sedne jiné um. A přechod je zcela normální, koupíš flašku, uděláš mliko podle návodu a můžeš podávat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
31.1.21 18:51

@Mummy22 rika se ze Kendamil je nejvic podobny MM a pak jeste hodne lidi si chvali Babylove z DMka, maj i Bio tak bych zkusila jednu z tech. A uvidis no a neboj, pripadne bych nasadila kapicky, dala sem tam i par lzic fenyklovho caje a pak proste masirovt brisko, davat casteji (ne po krmeni) na brisko a uvidis, ze to bude dobry :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
31.1.21 18:51
@Verurizeckova píše:
@Mummy22 mlik mas plnou drogerii a lékárnu. Tady mas oddělení recenzi a milion diskuzi na tohle tema. Každému miminu sedne jiné um. A přechod je zcela normální, koupíš flašku, uděláš mliko podle návodu a můžeš podávat…

Ptám se tu na to jestli je s toho pak neboli bříško když předcházejí s kojení na umělé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14049
31.1.21 19:00

@Mummy22 - každé dítě je jiné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10728
31.1.21 19:03

Ne, většinou je nebolí z toho přechodu na umělé, ale proto, že jim to mléko nesedne. A ano, i to se může stát. Proto dávej preventivně probiotika a kapky proti prdíkům a uvidíš. To ti fakt nikdo dopředu neřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6573
31.1.21 19:20

Dcera má babylove, asi týden ji bolelo břicho a pak už v pohodě. Vesměs u ní neznám bolest břicha. A když ho bude bolet břicho, tak koupíš kapky nebo probiotika. Nedelej z toho drama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1700
31.1.21 19:41

Teda nezlob se na mě ale ty asi moc rozum nepoužíváš. Jak se tak koukám na tvoje založený témata, tak včera to byla lišková omáčka jestli nevadí před tím čokoláda jestli nevadí, kdybych měla řešit takový kraviny tak si můžu rovnou hodit mašli. Prostě vyber si mléko nechci doporučovat, to je tvoje volba, pouze vím že mým dětem nevadil sunar a nutrilon, beba nám moc nesedla.Kup espumisan do každé flašky nakapej 10 kapek a nakrm dítě. Pokud budeš mít pochybnosti poraď se s pediatrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat