Musím znova do banky kvůli GDPR?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 09:47
Musím znova do banky kvůli GDPR?

Ahoj všem, potřebuji jen poradit od někoho, kdo se trochu vyzná. :kytka:
Už dva týdny mi vyvolávají z jedné stavební spořitelny, kde mám úvěr. Ten splácím snad už deset let, chybí mi do konce splacení už jen tři roky. Nutí mě, abych přijela k nim na pobočku (kterou mám mimochodem hodně daleko, protože bydlím na vesnici a pracuji v jiném městě na opačné straně než je jejich pobočka) abych jim podepsala nějaký papír ohledně GDPR. Žádná jiná banka nebo společnost to po mě nechce. Jen tady tihle…nejdřív mi teda nabízeli nějaké nové super produkty a co můžu ještě využívat, až když jsem řekla že nechci, řekli mi že mám přijít kvůli podpisu ohledně GDPR. Tak se ptám, opravdu je tohle nutné?? V mém okolí nikdo znova něco podepisovat nejezdí… Díky za nějaké info.
Prosím anonym z důvodu finančním věcí :)

Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 03.09.19 10:03

Pokud nemaji vas souhlas nikde. Tak to potrebuji. Ja to v bance dodatecne podepusoval taky.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31821 příspěvků 1 inzerát 03.09.19 10:25

Po mě teda banka žádná ( kde mám učet, hypo, spoření atd ) nic nechtěla, ani jedna..
pokud je to tak nutné, ať to pošlou poštou - mailem, vytiskneš to, podepíšeš a zase jim to pošleš..

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 03.09.19 10:32

Nikam nemusíš, naopak. Hlavně bych si u takové banky nikdy nic nepůjčoval.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 10:38

Já tam měla stavební spoření a pak jsem si vzala úvěr ze stavebka na dodělávku domu. Už to nebude trvat dlouho a bude to splacené. Jen mě překvapuje, že tam vůbec musím něco podepisovat, když moje banka kde mi chodí výplata a jiné instituce po mě nic podepisovat znova nechtěli… :nevim: A řekli že prý to poštou poslat nejde. Zase si ale říkám, když tam nepůjdu co mi teda můžou??

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 03.09.19 10:47

Nemůžou nic, řekl bych jim, že si nepřeji žádný telefonický kontakt z jejich strany.

Váš příspěvek
Reklama