Musíš mi prominout - řekl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DanielaMakova
Povídálka 18 příspěvků 22.11.18 05:27
Musíš mi prominout - řekl

Dobré ráno holky,

popíšu Vám s čím se mi včera svěřila kamarádka. Zajímá mě, zda máte i Vy stejnou nebo podobnou zkušenost. Naštěstí je to chytrá a normální žena a dotyčného poslala do hájů zelených. :mrgreen:

Tak tedy… S někým se seznámila nebo lépe řečeno on s ní. Psali si zprávy přes Facebook, spontánně se sešli. I po tomto všem byla konverzace a chování obou stejné a nic se nezměnilo.

Byli domluveni na pondělí, že se zase sejdou ( navrhl zase on, asi už po 3-4té, z toho 2× ona odmítla a 1× se viděli neplánovaně ), že má volno a přijede za ní po práci a co se nestalo? Přišlo pondělí a nic. Dopoledne, odpoledne. Na Fb nebyl aktivní od předchozího dne co si spolu naposledy psali.

Prostě nic. Kamarádka mu jen suše napsala " dneska bylo pondělí ". Do pár minut se ozvat: Ahoj, musíš mi prominout. Ležím, je mi mizerně. ( a od té doby zase není na Fb )

Ehm, na kamarádku je slovo " musíš " jako červený hadr na býka, čili ho poslala do háje, že jediné co musí, tak umřít. A co mi říkala, tak pro ni skončil.

Přijde ji to celé zvláštní, bylo vidět, že on má eminentní zájem, ale jedna věc ji vrtala v hlavě: asi podruhé, potřetí se stalo, že nebyl o svoje volno většinu dne nebo celý den na Fb - čili si myslí dvě věci: má ženskou - minimální šance, protože zná jeho okolí a ono jí a druhá možnost, že pije - šance tam je, začal pít po rozvodu, potom měl autonehodu, přestupek kvůli pití…

Váš názor? Zkušenost? Včera jsme se tomu, docela, nasmály, protože ona to bere s humorem, že se zbavila škodné ještě za v času. :) :potlesk: Protože slovo " musíš " pro ni evokovalo jediné, že dotyčný si ji neváží.

Příspěvek upraven 22.11.18 v 05:38

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
DanielaMakova
Povídálka 18 příspěvků 22.11.18 05:37

:mrgreen: Teď mi přišla od kamarádky zpráva, že šla do práce a měla od něj odpověď, na to její " jediné co musím je umřít ". A dotyčný PÁN ji odepsal: Ahojky, správně…vše ostatní, jsou jen podmíněné záležitosti :) jsem v práci s mírnou horečkou.

:mrgreen: Tak že ten, opravdu, prý NE. Jede dál ve výběru. Přečetla, bez odpovědi a končí. Všem dobré ráno a co nejlepší vstup do práce. :mavam:

tali98
Kecalka 317 příspěvků 22.11.18 06:04

Prijde mi zvlastni, ze se ptas za kamaradku na takove veci. :D Neni to spis tva vlastni zkusenost?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 06:07

@DanielaMakova No tvl, má štěstí, že se takový hysterky (ať už tebe nebo kamarádky) zbavil. Je takovej problém pochopit, že je nemocnej? Nad dedukcí „nevysedává na FB - je to alkoholik“ mi zůstává rozum stát.

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 22.11.18 06:09

Uprimne, mne to prijde jako zbytecne hroceni situace, do ktere ani jedna nevidite a jen smyslite scenare. Nevim kolik vam je, ale dle psani tak 22-25. Jestli vic, tak je to silna nevyzralost.

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 12879 příspěvků 22.11.18 06:16
@Verun83 píše:
Uprimne, mne to prijde jako zbytecne hroceni situace, do ktere ani jedna nevidite a jen smyslite scenare. Nevim kolik vam je, ale dle psani tak 22-25. Jestli vic, tak je to silna nevyzralost.

Zas na druhou stranu napsat ji nepřijedu mohl. Čekat na někoho není příjemné.

akavi
Kecalka 134 příspěvků 22.11.18 06:17

Vůbec nechápu, v čem je problém a proč by měl být alkoholik kvůli tomu, že není aktivní na FB. Asi nejsem dostatečně detektiv.

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 22.11.18 06:24

Napisat jednou vetou aby necakala, ze nepride, kaze slusnost. Keby to bol chlap u ktoreho som na vazkach, ci sa s nim vobec stretat, aspon by som v tom mala bez vycitiek jasno, ze nie :lol:

ivašot.
Kelišová 6719 příspěvků 22.11.18 06:49
@rodinka4 píše:
Napisat jednou vetou aby necakala, ze nepride, kaze slusnost. Keby to bol chlap u ktoreho som na vazkach, ci sa s nim vobec stretat, aspon by som v tom mala bez vycitiek jasno, ze nie :lol:

Přesně. V dnešní době se neomluvit ze schůzky, je naprostá neslušnost. Ještě bych to pochopila před 30 lety, v době kdy existovala jen pevná linka…

Uživatel je onlineBa412
Kecalka 415 příspěvků 22.11.18 06:56

Ja to vidim na normalniho bolestinskeho chlapa. Nezapomnel totiz napsat, ze je v praci s mirnou horeckou. A ted vsichni ho litujte jak udernici na smrt nemocny. Ma 37,1 a mel by hajat aby ho ta teplotka presla. A zenska s 38,5 kolem nej skakat, nosit cajicky, prevlikat propocenou postylku atd. A k tomu jeste pecovat o 2 male deti. Pisu z vlastni zkusenosti. Holka utikej co to da, tohle neni partak pro zivot.

Russet
Extra třída :D 12151 příspěvků 22.11.18 07:21
@DanielaMakova píše:
Dobré ráno holky,

popíšu Vám s čím se mi včera svěřila kamarádka. Zajímá mě, zda máte i Vy stejnou nebo podobnou zkušenost. Naštěstí je to chytrá a normální žena a dotyčného poslala do hájů zelených. :mrgreen:

Tak tedy… S někým se seznámila nebo lépe řečeno on s ní. Psali si zprávy přes Facebook, spontánně se sešli. I po tomto všem byla konverzace a chování obou stejné a nic se nezměnilo.

Byli domluveni na pondělí, že se zase sejdou ( navrhl zase on, asi už po 3-4té, z toho 2× ona odmítla a 1× se viděli neplánovaně ), že má volno a přijede za ní po práci a co se nestalo? Přišlo pondělí a nic. Dopoledne, odpoledne. Na Fb nebyl aktivní od předchozího dne co si spolu naposledy psali.

Prostě nic. Kamarádka mu jen suše napsala " dneska bylo pondělí ". Do pár minut se ozvat: Ahoj, musíš mi prominout. Ležím, je mi mizerně. ( a od té doby zase není na Fb )

Ehm, na kamarádku je slovo " musíš " jako červený hadr na býka, čili ho poslala do háje, že jediné co musí, tak umřít. A co mi říkala, tak pro ni skončil.

Přijde ji to celé zvláštní, bylo vidět, že on má eminentní zájem, ale jedna věc ji vrtala v hlavě: asi podruhé, potřetí se stalo, že nebyl o svoje volno většinu dne nebo celý den na Fb - čili si myslí dvě věci: má ženskou - minimální šance, protože zná jeho okolí a ono jí a druhá možnost, že pije - šance tam je, začal pít po rozvodu, potom měl autonehodu, přestupek kvůli pití…

Váš názor? Zkušenost? Včera jsme se tomu, docela, nasmály, protože ona to bere s humorem, že se zbavila škodné ještě za v času. :) :potlesk: Protože slovo " musíš " pro ni evokovalo jediné, že dotyčný si ji neváží.

Příspěvek upraven 22.11.18 v 05:38

A o tohleto měla kamarádka zájem? 8o Chlastal za volantem a není schopný se ze schůzky omluvit, protože teplotka…

Rive
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 22.11.18 07:22

Omg, týpek má vlastně docela štěstí, že se kamarádka tak smrtelně urazila.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18763 příspěvků 22.11.18 07:23

@DanielaMakova Klidně můžeš napsat, že je to tvoje zkušenost, tyhle tanečky s kamarádkama jsou docela trapný. Popisuješ její pocity až příliš autenticky. ty dedukce s alkoholem jsou opravdu šílené, někdy mám pocit, že FB lidem vysává z hlavy mozek.

Uživatel je onlinezoidberg
Extra třída :D 12044 příspěvků 22.11.18 07:29

„Musíš mi odpustit“ je slovní obrat, odkazuje se na její božskost a jedinečnost. Tvé omezené kamarádce přeji spoustu let klidu a toužené samoty :pankac:

Tichošlápek
Extra třída :D 10888 příspěvků 22.11.18 07:37

No omluvit se ti měl, ze nepřijede. To by mi taky vadilo, ale takhle hystericky reagovat na jedinou větu. To vypovídá spíše neco o tobě. A to, co ti napsal na ten tvůj melodramatický zvast, ze musíš jen umřít, je pravda ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >