Muslimky z Ostravy

Anonymní
3.8.13 10:04

Muslimky z Ostravy

Ahoj maminky, poslední dobou se zajímám o islám. Vím, že pro většinu z vás je toto náboženství spojeno s terorismem, ale samotný Korán terorismus rozhodně nepodporuje. Chtěla bych se zeptat, jestli je tady mezi Vámi muslimka z Ostravy, příp. ze Severní Moravy, která by mi mohla odpovědět na pár otázek a třeba se se mnou i sešla. Díky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6612
3.8.13 10:25

.

Příspěvek upraven 13.03.15 v 10:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3743
3.8.13 10:50

@savik Každý si z víry vybere, co se mu hodí nejlépe.

I katolická víra si své pravidla hodně upravila, než jako tomu bylo dříve. Zkrátka to, co se jim hodí. Docela mne nedávno zarazilo, když jsem v jednom místním katolickém občasníku četla jednu nově nedoporučovanou věc ohledně děti v kostele, která doposud všude byla a je možná.

Je dobré se zajímat o další víry, i my doma si rozšiřujeme obzory různými směry na tohle téma. Člověk má pak větší přehled a hlavně nadhled.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2429
3.8.13 10:53

@savik :palec: já jsem hodně tolerantní člověk, nevadí mi ani romové, ale muslimové jsou opravdu šílenci, hnala bych je odsud svinským krokem :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12170
3.8.13 10:56

Není islám jako islám. S muslimy (arabové)jsem pracovala dost dlouho, abych o tom něco věděla. Takže jinak se chovají muslimové třeba v Kuwaitu, jinak třeba v Bahrainu, i když víra je stejná. Navíc záleží hodně i na povaze člověka. Na stejné téma mnohoženství mi 2 muži ze stejné země (libye) reagovali naprosto rozdílně. Jeden slovy „stejně můžeme pouze maximálně 4“ druhý mi řekl, že má ženu, miluje ji, že ho za cca 15 let ani nenapadlo se podívat na jinou, i když je nemocná a nemůžou mít děti.

Sama teď žiju s turkem a jediné omezení, co mám, je, že si nepřeje, abych syna krmila vepřovým a dávat pozor na velké výstřihy zvláště před rodinou a holá záda. Ty sama nemám ráda, takže bez problému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2964
3.8.13 11:12
@syselinka píše:
@savik :palec: já jsem hodně tolerantní člověk, nevadí mi ani romové, ale muslimové jsou opravdu šílenci, hnala bych je odsud svinským krokem :cert:

Jojo, je to už takový typický rys českých tolerantních lidí, že obvykle ženou někoho svinským krokem… :mrgreen:

Zakladatelko, poslechni si Bronislava Ostřanského , který o islámu mluvil minulý týden na Radiožurnálu. Doporučuje tam i literaturu, případně si ho vygoogli a zeptej se přímo jeho. S ním nepochybuju, že náhled bude objektivní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6612
3.8.13 11:45
@-Evka- píše:
@savik Každý si z víry vybere, co se mu hodí nejlépe.
:palec: stoprocentně souhlasím.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
3.8.13 14:39
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, poslední dobou se zajímám o islám. Vím, že pro většinu z vás je toto náboženství spojeno s terorismem, ale samotný Korán terorismus rozhodně nepodporuje. Chtěla bych se zeptat, jestli je tady mezi Vámi muslimka z Ostravy, příp. ze Severní Moravy, která by mi mohla odpovědět na pár otázek a třeba se se mnou i sešla. Díky moc :kytka:

Napiš mi klidně SZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
515
5.8.13 06:44

Islám v CR nechceme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312
5.8.13 07:40

Jednak bych netvrdil, že islám v ČR nechceme. Ať mluví každý sám za sebe.
A potom si myslím, že se nás muslimové nebudou ptát, jestli je tu chceme. Prostě tady jsou. A vyčnívají mnohem míň než jiní, kteří by se za staletí soužití s Evropou už měli naučit jakýmsi normám chování - ovšem jim se jaksi nechce.
A k tomu, jací muslimové jsou nebo nejsou - zkuste si vygooglit články českého muslima Lukáše Lhoťana. A z toho, co on naznačuje, si vyhledejte pak další fakta. No budete se možná divit - v dobrém i ve zlém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6612
5.8.13 13:44

@Jura007 : A ty ses zkus kouknout na toto: http://www.zvraceny.cz/…lamu-1-cast/ , aspoň na jeden díl ;). Ono je to těžké, když v tom nejsme, tak stejně víme kulové, každý to podá podle sebe a jak se mu to hodí no :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
DOHAJESISLAMEM
25.11.13 21:36
@trpaslinka píše:Sama teď žiju s turkem a jediné omezení, co mám, je, že si nepřeje, abych syna krmila vepřovým a dávat pozor na velké výstřihy zvláště před rodinou a holá záda. Ty sama nemám ráda, takže bez problému.

A to je normální aby si někdo nepřál aby se dítě stravovalo tím co je mu po chuti jen protože nějaký pojebaný mohamedán řekl že prase je špinavé zvíře? A co psa? S tím se taky nesmí stýkat? Doufám že jak synáček dospěje tak pochopí co mu je tlačeno za sračky do hlavy a bude chodit na pořádný vepřový flák někam do restaurace (nejlépe americké) a vysere se na celé halal stravování.
SEX, CHLAST, VEPŘOVÉ, NAHATÝ HOLKY A ROCK´N´ROLL!!! :cert: :cert: A když se to těm přistěhovalcům nelíbí, ať táhnou tam, kde jim to tolerovat budou.

• Nahlásit
  • Citovat
95
27.12.14 16:26
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, poslední dobou se zajímám o islám. Vím, že pro většinu z vás je toto náboženství spojeno s terorismem, ale samotný Korán terorismus rozhodně nepodporuje. Chtěla bych se zeptat, jestli je tady mezi Vámi muslimka z Ostravy, příp. ze Severní Moravy, která by mi mohla odpovědět na pár otázek a třeba se se mnou i sešla. Díky moc :kytka:

Nechci vás od toho zrazovat, jenom vám chci poradit - rozmyslete si to opravdu dobře. Přijmout islám, to není jako přijmout nějaké jiné náboženství, a pak si to přizpůsobit podle sebe. Tohle je úplně něco jného - je to absolutně propracovaná ideologie, která svým stoupencům nařizuje a to doslova i to, s kterou rukou si můžete s prominutím vytřít z…k. Žena tam nemá absolutně žádnou cenu. Pokud konvertujete k islámu a chtěla by jste zase po čase odejít, tak za odpadnutí od islámu je trest smrti..Pokud se budete radit s muslimkami od nás, tak konvertiti jsou mnohdy horší, než lidé, kteří se do toho už narodili.Taky vám můžou i lhát, pokud to je v kontaktu s nevěřícími pro dobro jejich věci. Vygooglete si to radši, je toho plný internet. Zadejte si třeba „postavení žen v islámu“. Fanatismus je víra bez lásky. Pokud toužíte po skutečné Lásce a svobodě v duchovním slova smyslu, tak Vám vřele doporučuji četbu Nového Zákona, tam je opravdu všechno. Ježíš Kristus přišel na tuto zemi, aby nám představil pravou podobu Boha - Stvořitele, který je Láska. On byl ke každému laskavý, uzdravoval nemocné, křísil mrtvé, odpouštěl hříchy, dokonce se za nás zástupně obětoval, aby jsme mohli být po smrti s ním v Jeho království v nebi. To je Boží amnestie pro každého, kdo to přijme skrze víru /bez ohledu nato, v které církvi jste/.On na kříži nezůstal, byl vzkříšen z mrtvých. Na konci věků přijde zase na tuto zemi jako Spravedlivý Soudce. Pak bude i vzkříšení mrtvých. Přeji vám Boží milost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama