Muslimové mezi námi, jak se jim žije

didcikk
24.7.13 10:38

Muslimové mezi námi

Ahojky holky :mavam: zajímalo by mě jestli jsou tu mezi námi muslimky nebo manželky muslimů, mám pár muslimských kamarádek a vím jak to nemají lehké, znám i pár mužů muslimů. Pojďme si popovídat o jejich životě, dodržování různých zásad apod. Zrovna u kamarádky v Albánii mají prý teď Ramadán vůbec nechápu jak to může dokázat nejíst, nepít od rána do určitého času 8o mají tam nějakou rodinnou sešlost jinak žije tady v ČR. Vždycky jsem se jí ptala že ten život muslimky je krutý že si ty muslimové manželek neváží a mlátí je a ona že je to spíše v Arábii :).

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2262
24.7.13 10:40

Je tu spousta takovych diskuzi :) staci jen hledat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
didcikk
24.7.13 10:40

@MiskaKosa děkuji, já vím jen jsem chtěla obnovit něco nového :)

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
24.7.13 10:44

Jj, jsou to chudáci ženský, já říkám co muslim to tyran. Ještě že aspoň každý chlap čech je dokonalý.

• Nahlásit
  • Citovat
2262
24.7.13 10:44
@didcikk píše:
@MiskaKosa děkuji, já vím jen jsem chtěla obnovit něco nového :)

Taky me to zajima. Mam tez jednu kamaradku, ktera uz je nastesti zpet v Cechach, tak si rada poctu o ostatnich, jejich zkusenosti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
24.7.13 10:47
@Jasněnkaa píše:
Jj, jsou to chudáci ženský, já říkám co muslim to tyran. Ještě že aspoň každý chlap čech je dokonalý.

jo jo, presne tak… ;)

a uplne nejvic o tom vi ty, co si precetly jednu knizku (pokud mozno Bez dcerky neodejdu) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
24.7.13 10:48

Češi jsou taky pěkný hovada, že jo. Někteří svoje ženy mlátí, někteří podvádí, nedávají jim peníze, nechodí do práce, na děti kašlou a vůbec. Verbež jedna hnusná česká, morovou ránu na ně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
24.7.13 10:49

Včera se probrali hnusní teplouši, dneska muslimové. Navrhuju ještě trochu pomluvit černochy a Židy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
24.7.13 10:49

@Ali-Ali to jsem zapoměla zmínit :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
24.7.13 10:50
@Žirafátko píše:
Včera se probrali hnusní teplouši, dneska muslimové. Navrhuju ještě trochu pomluvit černochy a Židy.

a eskymáky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2262
@Žirafátko píše: Češi jsou taky pěkný hovada, že jo. Někteří svoje ženy mlátí, někteří podvádí, nedávají jim peníze, nechodí do práce, na děti kašlou a vůbec. Verbež jedna hnusná česká, morovou ránu na ně

Ceska muze od chlapa odejit. Tam uz to tak dobre nejde… A navic je uplna hovadina si s takovym ehm muslimem poridit dite. Lituju ty zensky! I jejich deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4639

Já bych vůbec ty chlapy zrušila všechny, zamrazenych zásob spermatu máme dost… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
24.7.13 10:52

@MiskaKosa jasně no, všechny bez problému odchází. Proto je tu tolik diskusí, že nemůžou odejít, protože je mlátí / je psychicky týrá / jsou bez peněz / nemají kam jít / nemají podporu rodiny. NO problem. Je hovadina pořídit si dítě s hovadem. A je fuk jestli je to muslim nebo křesťan nebo ateista. A ne, všichni muslimové fakt svoje ženy nemlátí :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133

@didcikk
hele ptat se na muslimy obecne je jako by se te nekdo v Omanu zeptal jaci jsou lidi ti ateisti? Je pravda, ze chlastaji, chodi do hospody a maji milenky?

muslim treba z Indonesie, Pakistanu, Kataru nebo Tuniska - kazdy bude uplne jiny. krome ruznych tradic a kultur jednotlivych zemi k tomu pridej ruzne spolecenske vrstvy, vzdelani, typy rodin - proste neni zadny „typicky muslim“ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466

@Jasněnkaa tím, že jim říkáš eskymáci jim nadáváš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu