Mutsy Igo Air a letní dítě

7.4.16 12:10

Měl/má někdo Mutsy Igo Air na letní dítě?

Ahoj,

chtěla jsem se zeptat, jestli někdo má kočárek Mutsy Igo Air a vozil v něm letní dítě. Malý se mi narodí na začátku července a trochu mě děsí vnitřní rozměr korbičky (73×31 cm). Pak je samozřejmě varianta dávat ho do sporťáku s nánožníkem, ale zase abych korbičku využívala pár měsíců, tak je to dost velká investice. A ještě by mě zajímal taky ten odpružený podvozek, jestli jej někdo má a jaký je. Máte někdo zkušenost, můžete mi někdo poradit?

Děkuji za všechny případné rady či názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2844
7.4.16 12:46

Dávala jsem tady ped pár dny taky dotaz na MutsyIgo a nikdo mi neodpověděl :nevim: Každopádně u podvozku 2014 Air a všechny 2015 už odporužení mají, ale vlastní zkušenost nemám, přemýšlíme nad ním.

Příspěvek upraven 07.04.16 v 13:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 12:50

Já jsem si jej právě vyzkoušela od náhodných kolemjdoucích, kteří byli naprosto spokojení, ale ráda bych slyšela více názorů.

Hlavně se mi jedná o tu velikost korbičky, když se malý narodí v létě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
7.4.16 13:43

@duckintower já rodím v květnu a přesně z důvodu malé korbičky jsem tenhle kočárek musela z výběru vyřadit :( A co jsem četla, tak košík vespod je docela nepraktickej, vypadávají z něj věci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 14:07

@Tess 85 Já pořád nevím. A který sis vybrala místo Mutsy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
7.4.16 14:09

@duckintower ABC Design Salsa 4, taky nemá bůh ví jak obrovskou korbičku, ale těch 78-80cm to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 14:10

@Tess 85 mě už se právě naživo ABC design nelíbí… původně jsem měla vybraný ABC design viper 4S, ale vadí mi, že vypadá prostě zmačkaně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
7.4.16 14:15

S tou korbou mě teda vikláte, já mám rodit až v září :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 14:29

@Pety2 tak to je podle mě v pohodě. Mimča stejně vydrží v korbičce do 5-6. měsíce, pak chtějí koukat ven. U mě 5.-6. měsíc znamená listopad-prosinec, což potom jedině dát do sporťáku s nánožníkem a to už je jedno, jak je nebo není velká korbička, takže si myslím, že do toho Mutsy Igo půjdu. Stejně, ať bych měla jakkoli velkou korbičku, malý by už v ní stejně nechtěl být tak nebo tak v prosinci, takže sporťák s nánožníkem a budeme v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
7.4.16 14:42

Mám Mutsy Evo. V korbičce byla malá do 7.měsíce (rozměr stejny jako Igo).
Kupovala jsem ale fusak malej, přesně velikost do korby. Ted je ve sporťáku - leží na rovno. a OK. Jediný problém je krátká stříška, která nekryje před sluncem, větrem… Ale to chci řešit prodloužením stříšky. Jinak jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 14:45

@quinsley Díky za recenzi. Šla by jsi do Mutsy znovu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
7.4.16 15:40

@duckintower Asi jo. Zatím jine kočárky které se mi líbily vždy měly taky nějaké mouchy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 17:01

@quinsley A ještě poslední otázka. Vím, že se kluci a holky a všeobecně děti nedají moc srovnávat, ale kolik měla tvoje malá v 7. měsíci cm? A ještě jsem se chtěla zeptat, v jakém terénu kočárek používáš, protože já bych chtěla i občas do lesa nebo tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
7.4.16 19:06

@duckintower Ted ji bylo přesně 8 měsíců a má 70cm.
Já mám Evo neodpružené, jezdím jen ve městě. Ale dal i sníh.
Jako teréňák to není, ale má jiné přednosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
7.4.16 19:39

@duckintower je holt víc látkovej než Mutsy, ale poměr cena výkon byl pro mě nejlepší a jeden z mála kočárků, kterej jsem bez problémů zvládla sama skládat a polohovat…
Jinak co se týče toho koukání ven, kamarádka má syna 7m a ještě nesedí a v hluboký korbě ven nekouká, trochu lenoch :) A do Mutsy korby by se už nevešel. A všude se píše že dokud dítě samo nesedí, tak se sporťák ještě nedoporučuje… Ale jsem bez vlastní zkušenosti, první je teprve na konci cestě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama