Mutsy nebo Baby Smile FX zkušenost

6.7.08 12:04

Mutsy nebo Baby Smile FX zkušenost

Dobrý den,
nemá někdo zkušenost s tímto kočárkem http://www.petto.cz/shop/index.php?…

Myslela jsem, že mám jasno, že budu chtít pro své miminko od firmy Mutsy, ale když jsem objevila tento, tak mi to nedá spát. Vypadá podobně jako Mutsy, ale cena je úžasná.

Poradíte mi prosím???

Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

972
6.7.08 13:49

Ahojky.. Mutsy mam a jsem moc spokojena… Ta imitacka vypada opravdu dokonale.. asi ti neporadim.. ale cena je teda uplne jinde.. zaslal bych dotaz jestli muzes na jen na:,–(it autosedacku.. a pokud ano.. tak bych do nej asi sla… vypada opravdu moc dobre..

Pa a preji dobry kup…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751
6.7.08 16:37

Ahoj,
vypadá vážně dobře, cena je skvělá. Nicméně pokud máš možnost, běž se na něj někam podívat, ať nejsi případně zklamaná. Mutsy je super kočár (taky jsem ho měla), na kopie moc nejsem, ale kdyby se mi v reálu líbil a nebylo by to žádný hrkátko, taky bych do něj asi taky šla, cena je vážně bezkonkurenční.

Hodně zdaru. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.7.08 21:05

Ahoj,
no já jsem ho jednou viděla a můj pocit byl, že je to plastová napodobenina, s Mutsy se nedá srovnat (mám ho doma :-)
Ale zajeď se na něj někam podívat…
Milada

• Nahlásit
  • Citovat
1
19.7.08 12:09

baby smile

ahojky - taky mě tenhle kočárek docela zaujal - ale marně hledám na netu fotku jak vypadá složený. Nemáte někdo tip?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
921
21.7.08 10:14

jankatr:
jestli jsi z Prahy, maji ho vystaveny v obch. centru Novy Smichov v prodejne Chicco - mohla bys tam mrknout a oni by ti ho urcite predvedli…
Jinak ja o nem take premyslela, ale co jsem si ho tam prohlizela, tak dam radeji prednost jinemu, hlavne znackovemu kocaru. Baby Smile FX je vyrobeny v Polsku a je opravdu takovy vachrlaty. Osobne dam asi prednost X-Lander XA 2008, v :,-(e s korbou, sportovni korbou a autosedackou vyjde nekde na netu treba i za 12500 Kc - to uz je velice podobna cena.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
13.9.08 16:49

mutsy vs babysmile fx

Dobbrý den,taky jsme uvažovali o Mutsy ,ale cena nas dostala je pravda,že jako chlap strojař jsem ho prolezl a samo hledal co nejvic informací .Byl jsme dokonce i u dovozce těchto kočárků v Praze Lochkově bavil jsem se s ním o věcech jako je rozdíl a jak kvalita.Výroba Čína (co dnes není snad i Mutsy jsme se dozvěděl že si tam snad taky nechávají vyrábět ).Rozdíl jsem tam nenašel žádnej dalo by se to v poho kombinovat mutsy babysmile a naopak.Udajne stejná továrna v číně pro Mutsy a Babysmile .Kolečka ložiska, kloub ložiska .Koupili jsme ho a časem se uvidí jak obstojí v provozu.Rozhodně lepší než micrus.kolečka se sundají za par vteřin zmáčknutím pojistky .Složení probíhá stejne jak u Mutsy rukojet se zasune nadoraz a sklopí se ke kolečkům .Jo a Mutsy nemá prodlouženej patent pro Polsko ,Slovensko ,Českou republiku ,proto se to tady prodává pod značkou Babysmile.Materiál jako zámky na korbu a sporták ke kostře jsou identické .Přijde i i o něco pružnější kostra než mutsy.Tak se pekne rozhodujte tohle je jen můj postřeh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
17.9.08 10:12

Dobrý den,
kočárek Mutsy už mám doma s pěnovou rukojetí, jelikož se blíží zima chtěla bych jí trošku ušetřit. Četla jsem tady že někdo někde prodává kožené návleky, ale bohužel na žádných stránkách je nemůžu najít.
Mohl by mi někdo prosím poradit kde je sehnat?
Moc děkuji Monika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.2.09 22:57

depemo/baby smile FX

Ahoj, ma uz nekdo v mezicase vice zkusenosti s FX kocarkem? Nedari se mi jej videt nazivo. Pouze podle udaju uvadenych na webu vypada byt stejny jako Mutsy, ale uvitam kazdou zkusenost. A jak se jinak jezdi se zataceci napravou? Kdyz se zablokuje - je opravdu zablokovana, nebo je tam nejak vule a kocarek „lita“?

• Nahlásit
  • Citovat
7
26.3.09 19:16
zdenkak píše:
jankatr:
jestli jsi z Prahy, maji ho vystaveny v obch. centru Novy Smichov v prodejne Chicco - mohla bys tam mrknout a oni by ti ho urcite predvedli…
Jinak ja o nem take premyslela, ale co jsem si ho tam prohlizela, tak dam radeji prednost jinemu, hlavne znackovemu kocaru. Baby Smile FX je vyrobeny v Polsku a je opravdu takovy vachrlaty. Osobne dam asi prednost X-Lander XA 2008, v :,-(e s korbou, sportovni korbou a autosedackou vyjde nekde na netu treba i za 12500 Kc - to uz je velice podobna cena.....

Já tedy FXku také příliš nefandím, kvalitou se s Mutsym moc srovnávat nedá (znám oba kočárky a Mutsy jsem měla - ani s tím jsem taky nebyla moc spokojená).

Ale chtěla bych k tomuto příspěvku dodat hlavně toto - X-lander je polský kočárek. (nevím jistě, ale FXka se vyrábějí, tuším, v číně - je to stejná fabrika, jako Mutsy). Kočárky se dnes vyrábí v Polsku nebo v Číně (pochopitelně kvůli výrobní ceně), o jejich kvalitě to ale nevypovídá vůbec nic. Třeba taková Inglesina nebo dříve tolik opěvované „ryze české“ kočárky Patron také nejsou bezvadné a mám dojem, že díly na Patrona jsou také z Polska. Někdy je to o značce, někdy o technickém zpracování, někdy o štěstí.

Pokud jste ze severních Čech, v Liberci jsou tyto kočárky k vidění. Abych nedělala reklamu, psát mi můžete na Dostalova.k@email.cz, můžu i zkusit nafotit detaily, případně složený kočárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Martinami
24.1.10 13:35

Mutsy a FX

Tak nová vlastní zkušenost. Mám FX i MUTSY. Jsou absolutně totožné, je možné použít jedno příslušenství, např. Funset od Mutsy sedí perfektně.

Výrobek z Polska? Ano! A taky z Číny. Stejně jako většina ostatních kočárků.

• Nahlásit
  • Citovat
black_cherie
31.1.11 13:34

Babysmile

Ahoj, loni jsem Baby smile koupila - cena skvělá, ale přijde mi nešťastně řešeno skládání do auta - zabere spoustu místa, kolečko mi několikrát ujelo, protože pojistky občas nezaklapnou, nyní ho budu reklamovat, protože rukojeť sama od sebe zajíždí do kočáru a když člověk potřebuje zabrat (třeba na sněhu)… Taky se nám ulomila osička od kolečka = další reklamace.
Možná je to jenom náhoda, že zrovna z linky vyjel vadný kus…
Takže závěr: vzhledově moc pěkný, ale na procházky leda tak po nákupním centru.

• Nahlásit
  • Citovat
iviiiik
11.4.11 18:54

optání

Dobrý den, narazila jsem na Váš příspěvek na netu a právě se rozhoduji, který si mám koupit. Prosím můžete mi napsat jak jste byla spokojena s Mutsy a baby Fx? Děkuji Iveta :-)

• Nahlásit
  • Citovat
bublina33
29.6.12 09:15

adaptery

Dobrý den
Neví tady nekdo kde se daji sehnat adaptery na autosedačku ke kocarku Baby smile FX? Moc diki za info

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama