Mutsy nexo - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fialkaann
Stálice 89 příspěvků 07.06.19 13:44
Mutsy nexo - zkušenosti?

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Hledáme lehký, skladný kočárek místo golfek. Důležité je, aby měl spojenou rukojeť, šel do lehu, měl nastavitelnou opěrku nohou a hlavně, aby byl prostorný i pro větší dítě! a aby projel i městský terén! (tedy rozbité cesty, kočičí hlavy apod…), tedy kočárek využitelný do města, do MHD, ale nejenom do OC

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 9805 příspěvků 07.06.19 13:47
@fialkaann píše:
Ahoj,máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Hledáme lehký, skladný kočárek místo golfek. Důležité je, aby měl spojenou rukojeť, šel do lehu, měl nastavitelnou opěrku nohou a hlavně, aby byl prostorný i pro větší dítě! a aby projel i městský terén! (tedy rozbité cesty, kočičí hlavy apod…), tedy kočárek využitelný do města, do MHD, ale nejenom do OC

Ahoj,

mám Mutsy Nexo už rok a půl a je to užasný kočárek. Je krásný, lehký, skladný, stabilní a celkově jsem s ním nesmírně spokojená. Rukama mi prošlo už 14kočárků, z toho Nexo mám nejdéle a to už je co říct :mrgreen:

Klidně se ptej co tě konkrétně zajímá.

fialkaann
Stálice 89 příspěvků 07.06.19 13:54

@chs.jasmin Jeeej to je super…tak určitě mě zajímá, jak je prostorný. Vejde se tam i větší dítě kolem 3. let? Jasně, že v tom věku se nevozí dítě běžně, ale znáte to - občas se hodí kočárek i pro starší dítko… Dále také, jestli je nastavitelná rukojeť a jestli se hodí spíše pro vyšší či nižší postavy. A hlavně ty vlastnosti - dá se tedy s ním projet i nějaký ten městský terén? (Tím myslím vyjíždění a sjíždění z obrubníků, nějaký ten výmol, projet po trávě ke hřišti, rozbité cesty - no chápeme se…terénní kočárek nehledám)

fialkaann
Stálice 89 příspěvků 07.06.19 14:21

@chs.jasmin a ještě jsem četla, že nemá žádné větrání na boudičce - jak to řešíte v létě? Dá se někde nějak otevřít stříška?

chs.jasmin
Echt Kelišová 9805 příspěvků 07.06.19 15:29
@fialkaann píše:
@chs.jasmin Jeeej to je super…tak určitě mě zajímá, jak je prostorný. Vejde se tam i větší dítě kolem 3. let? Jasně, že v tom věku se nevozí dítě běžně, ale znáte to - občas se hodí kočárek i pro starší dítko… Dále také, jestli je nastavitelná rukojeť a jestli se hodí spíše pro vyšší či nižší postavy. A hlavně ty vlastnosti - dá se tedy s ním projet i nějaký ten městský terén? (Tím myslím vyjíždění a sjíždění z obrubníků, nějaký ten výmol, projet po trávě ke hřišti, rozbité cesty - no chápeme se…terénní kočárek nehledám)

Kočárek používám na vesnici - projede jak polní cestu, tak kostky, tak louku (tady teda trošku na silu :lol: ) a měla jsem ho i v lese. Rukojet je nastavitelná, takže i pro vyššího člověka a korbička skvěle prostorná, vozím i čtyřletačku, když chce :mrgreen: a dvouletačka se tam schoulí a spí i na boku. Stříška je prodloužitelná, což je super, košík velký, prostorný a složí se na placku.

Jen rok a půl a začalo mi lepit rodičovské madlo (koženka) a mám šedý design a stříška zespod mi zažloutla - Ale v pohodě, na reklamaci jsem si v obchodě vyžádala nové a v pohodě to prošlo. Já jsem si ho kupovala jako uplně nový a super. Dá se sehnat použitý.

chs.jasmin
Echt Kelišová 9805 příspěvků 07.06.19 15:31
@fialkaann píše:
@chs.jasmin a ještě jsem četla, že nemá žádné větrání na boudičce - jak to řešíte v létě? Dá se někde nějak otevřít stříška?

Nemá větrání ale tu prodlužovací používám, jen když spí a vzduch tam proudí, neuzavře se to uplně k madlu. To jsem tedy nijak neřešila. :nevim:

fialkaann
Stálice 89 příspěvků 07.06.19 16:14

@chs.jasmin děkuju moc… no peněz je to dost, ale už jsem poučená a raději drahý a fakt dobrý kočárek buď z bazaru, nebo nový a potom prodat, než nic moc kočárek, se kterým se člověk natrápí a akorát se těší, až se ho zbaví, ale on ho potom nikdo moc nechce :D… to mě těší, že ten kočárek tohle všechno zvládá, jako na tu svou váhu bych to do něj neřekla. A co kolečka, celou dobu slouží, jak mají?

PS: Myslím peněz dost na golfky, nebo prostě na druhý kočárek, protože k němu třeba ještě terénní

chs.jasmin
Echt Kelišová 9805 příspěvků 08.06.19 15:14
@fialkaann píše:
@chs.jasmin děkuju moc… no peněz je to dost, ale už jsem poučená a raději drahý a fakt dobrý kočárek buď z bazaru, nebo nový a potom prodat, než nic moc kočárek, se kterým se člověk natrápí a akorát se těší, až se ho zbaví, ale on ho potom nikdo moc nechce :D… to mě těší, že ten kočárek tohle všechno zvládá, jako na tu svou váhu bych to do něj neřekla. A co kolečka, celou dobu slouží, jak mají?PS: Myslím peněz dost na golfky, nebo prostě na druhý kočárek, protože k němu třeba ještě terénní

Z koleček jsem byla nervozni, ale kupodivu dobré. První dvě jízdy byly takové - no prostě ty gelovky jak mucholapky braly všechno ze země (kamínky apod), ale jak se ta první měkká vrstva sjede, tak už jsou v pohodě :mrgreen: Já byla zvyklá na nafukovačky, ty mám raději, ale dobrý.
Jak je lehoučký, tak super i do autobusu, nebo vlaku - poradím si s ním sama :-)

fialkaann
Stálice 89 příspěvků 08.06.19 15:22

@chs.jasmin super, tak moc děkuju za recenzi… vypadá to jako zatím nejlepší kočárek v téhle kategorii, přesně, lehký, skladný, ale ne klasické golfky nebo Valco (to nemusím)

chs.jasmin
Echt Kelišová 9805 příspěvků 10.06.19 09:29

@fialkaann Já jsem předtím měla klasické golfky (Elodie details a Orion buggy) a opravdu beraní rohy jako madla - špatně, nedostala jsem se do koše, když malá spala, překlápely se, nebyly stabilní,.. Já jsem moc pokojená.
Sama jsem nechápala, proč jsou v kategorii golfek :nevim:

fialkaann
Stálice 89 příspěvků 10.06.19 10:23

@chs.jasmin No to chápu, já právě nechci golfky jenom na rovný povrch a na pár metrů přesun, já hledám kočárek, který bude použitelný třeba na celý den ve městě - jasně, že do hor ho tahat nebudeme. Ještě se nám zamlouval Joie Muze, cenou a těmi super vychytávkami jako deska před dítětem a u rukojeti na odkládání věcí, ale jízdní vlastnosti asi budou spíš jako t ěch golfek, takže Mutsy zatím vyhrává.

A jestli se můžu zeptat, když máš takové zkušenosti s kočárky, jaký bys doporučila sporťák? Myslím takový už fakt i do terénu s otočnou sedačkou…neznám nikoho jiného, kdo by měl 14 kočárků :lol:

Váš příspěvek
Reklama