Mutsy UR - náhradní otočná kola

Anonymni
24.5.09 22:18

Mutsy UR - náhradní otočná kola

Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti s otočnými kolečky?
Zajímalo by mne jak se to mění - myslím tím náročnost, rychlost, nářadí? Zvládnu to sama? Na parkovišti ? Je to rychlovka?
Díky za odpovědi :)
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16365
25.5.09 13:19

Báro
osobní zkušenost s těmito kolečky nemám, ale mám Mutsy UR, a můj odhad co jsem tyhle kolečka viděla je ten, že je to otázka vteřin ta výměna…určitě zvládneš sama, určitě bez nářadí :wink:
Otázka je jak často se ti to bude chtít dělat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.5.09 16:04

Ještě jednou prosím, opravdu nikdo nemáte zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
1251
20.10.11 21:09

právě jsem narazila na již založenou diskuzi,…opravdu nemáte někdo zkušenosti? Pořízení těchto koleček do obchodu mne zaujalo…díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13904
20.10.11 21:22

jdi do Mutsy diskuze - tam je holky maj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1251
20.10.11 21:27

Mutsy diskuze, která konkrétně? já pročetla snad celého mutsyho, ale na toto jsem nenarazila…děsí mne znovu číst 480 str. Mutsy :o))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13904
20.10.11 22:49

tato. https://www.emimino.cz/…nkovani/433/
Nečti a rovnou se zeptej. Otočný kolečka má myslím Bébka (ta moc spokojená není-kloužou jí) a pak ještě někdo a ten spokojenej je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
20.10.11 22:50

Shrnutí z Mutsy diskuse:
Myslím, že to byla Bébka, kdo měl s otočnými kolečky problém. Sekly se a jakoby je smýkala. Ovšem pokud si dobře pamatuji. Nicméně nikdo jiný nic podobného nehlásil. Holky co je mají jsou snad spokojené. Když položíš tento dotaz na Mutsy diskusi, kam holky, co Mutsy mají pravidelně chodí, určitě ti napíšou víc. Já o nich neuvažovala, nemám problém s řízením Urbana ani v úzkých uličkách a do obchodů už spíš stejně vozím golfky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13904
20.10.11 22:51

Jinak teda jde o to, jak moc často trajdáš po obchodech (resp. nákupních centrech). Já si myslela, že je pořídím, ale nakonec mi ani nechybí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
21.10.11 08:34

Ta otočná kolečka (jestli tím myslíš taková malá dopředu) jsem si v počáteční euforii taky pořídila hned s kočárem. Výměna je hodně rychlá, to rozhodně není problém.
Ale použila jsem je asi jen dvakrát. Je fakt, že s nimi otočíš kočár téměr na fleku, ale UR je sám o sobě poměrně mobilní kočár, tak jsem neměla potřebu je tam mít. Dala jsem přednost těm velkým, protože jsou na „jízdu“ příjemnější. Ta malá nejsou nafukovací a více drncají.
Odkud jsi? Zkusila bych je někde najít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama