Muž 35 let - je to normální?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.1.22 18:43

Muž 35 let - je to normální?

Nějakou dobu mám přátelsko-milenecký vztah s jedním velmi atraktivním mužem. Musím přiznat, že jsem dlouho nechápala, proč je někdo jako on single a co na mě vidí. Moc jsem to ovšem neřešila a užívala jsem si přítomnost.

Postupně mi začal říkat věci, které mi přišly trochu zvláštní.

Na jednu stranu mluví o tom, že by se pomalu chtěl usadit a založit rodinu.
Na druhou stranu mu chybí dlouhodobější plány a nijak moc dopředu neplánuje. Pokud by měl zajímavou nabídku práce stovky či tisíce kilometrů daleko, půjde tam. Vlastní naprosté minimum věcí. Říká, že měl nějaké přítelkyně, vztahy mu obvykle vydržely několik měsíců až rok. Měl také hodně krátkodobých známostí, kdy mu šlo jen o sex. Nikdy s žádnou ženou nesdílel domácnost.
Má hodně koníčků, dva dny v týdnu tráví odpoledne po práci tam a jeden den o víkendu jezdí s kamarády na výlet. Občas si zajedou i na celý víkend pryč.

Tak nějak jsem to brala, ale ta poslední věc mě dostala. Konzultovali jsme spolu antikoncepci a poté, co jsem se rozhodla pro jednu spolehlivou metodu, jsme spolu měli sex a on ejakuloval do mě. Poté mi řekl, že to bylo poprvé v životě, kdy ejakuloval do pochvy ženy. Nemohla jsem tomu uvěřit, zeptala jsem se, proč. Odpověděl, že se vždycky bál, že by ta žena mohla otěhotnět. Byla jsem z toho tak v šoku, že jsem nevěděla, co na to říct.

Musím říct, že se tento muž zcela vymyká mým dosavadním zkušenostem. Je velmi atraktivní, inteligentní, úspěšný, chová se ke mně velmi hezky a galantně, extrémně se snaží mě uspokojit. Že by ale měl vlastnosti, kvůli kterým není vhodný ke vztahu nebo možná ani nechce mít vážný vztah?
Už jste se s někým takovým setkaly? Změní se někdy, a pokud ano, kdy zhruba?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12850
21.1.22 18:47

Ono něco vykoukne, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 18:47
@Cenarius píše:
Ono něco vykoukne, neboj.

Co?

• Citovat
  • Nahlásit
10862
21.1.22 18:51

Myslim, ze mu to tak uz vyhovuje a se zakladanim rodiny to nebude tak horke.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35373
21.1.22 18:52

Vlastni naproste minimum veci - tam bude asi ten zakopany pes. Neni chorobne sporivy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3431
21.1.22 18:53

Mě přijde právě uvědomělý, neřítí se do neznámého po hlavě. Třeba si dobře uvědomuje, že by mohl jako otec nebo partner selhat a nechce si dělat zbytečné závazky.

Měla jsem trochu podobnou zkušenost, kdy se nedařilo vztah rozjet. On nechtěl ke mě bydlet, já nechtěla k němu, neustále přejíždění nebo víkendy zvlášt, kdy chtěl být občas s kamarády…bylo to chození 4roky, kdy jsem i navrhla téma společné bydlení, dítě, ale nehrnul se do toho. Dovolené, sex a sport byly fajn, ale jinak to nešlo.

Pak mě vyměnil za jinou a všechno šlo doslova ze dne na den. :lol: takže asi to jde, asi (naivně řeknu) čeká na tu pravou, kdy to ucítí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5681
21.1.22 18:54

Změní se to až narazí na ženskou o kterou nebude chtít přijít. A kamarádkomilenka to nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6278
21.1.22 18:56

Kolik je tobě? Chceš rodinu? Obávám se, že kdyby on ji chtěl, tak už ji má. Už teď by nebyl mladý otec. To, že s nikým nikdy nebydlel…není zvyklý se přizpůsobit, svůj volný čas tráví zcela po svém. Byl by ochoten ještě změnit životní styl kvůli dítěti? Je ochoten se dělit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6278
21.1.22 18:57
@Náměsíčná píše:
Změní se to až narazí na ženskou o kterou nebude chtít přijít. A kamarádkomilenka to nebude.

Ano, to je jediná varianta změny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2036
21.1.22 18:59
@Anonymní píše:
Nějakou dobu mám přátelsko-milenecký vztah s jedním velmi atraktivním mužem. Musím přiznat, že jsem dlouho nechápala, proč je někdo jako on single a co na mě vidí. Moc jsem to ovšem neřešila a užívala jsem si přítomnost.

Postupně mi začal říkat věci, které mi přišly trochu zvláštní.

Na jednu stranu mluví o tom, že by se pomalu chtěl usadit a založit rodinu.
Na druhou stranu mu chybí dlouhodobější plány a nijak moc dopředu neplánuje. Pokud by měl zajímavou nabídku práce stovky či tisíce kilometrů daleko, půjde tam. Vlastní naprosté minimum věcí. Říká, že měl nějaké přítelkyně, vztahy mu obvykle vydržely několik měsíců až rok. Měl také hodně krátkodobých známostí, kdy mu šlo jen o sex. Nikdy s žádnou ženou nesdílel domácnost.
Má hodně koníčků, dva dny v týdnu tráví odpoledne po práci tam a jeden den o víkendu jezdí s kamarády na výlet. Občas si zajedou i na celý víkend pryč.

Tak nějak jsem to brala, ale ta poslední věc mě dostala. Konzultovali jsme spolu antikoncepci a poté, co jsem se rozhodla pro jednu spolehlivou metodu, jsme spolu měli sex a on ejakuloval do mě. Poté mi řekl, že to bylo poprvé v životě, kdy ejakuloval do pochvy ženy. Nemohla jsem tomu uvěřit, zeptala jsem se, proč. Odpověděl, že se vždycky bál, že by ta žena mohla otěhotnět. Byla jsem z toho tak v šoku, že jsem nevěděla, co na to říct.

Musím říct, že se tento muž zcela vymyká mým dosavadním zkušenostem. Je velmi atraktivní, inteligentní, úspěšný, chová se ke mně velmi hezky a galantně, extrémně se snaží mě uspokojit. Že by ale měl vlastnosti, kvůli kterým není vhodný ke vztahu nebo možná ani nechce mít vážný vztah?
Už jste se s někým takovým setkaly? Změní se někdy, a pokud ano, kdy zhruba?

Nějak nechápu na co se ptáš? Co ti konkrétně vadí? Že se do Tebe neudělal? Že nic nevlastní? Že má koníčky? Nějak nechápu. Ano, zažila jsem několik mužů, kteří se do mě neudělali a opravdu jsem neřešila důvody a rozhodně jsem se s nimi kvůli tomu nerozchazela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2405
21.1.22 18:59

Anonymní, však jsi to sama napsala. Je mu 35 let, vztahy měl a s žádnou ženou nebydlel. Proč asi? Nejspíše nechtěl. Asi se mu nebude chtít vztah posunout k bydlení, manželství, založení rodiny. Pokud Ti vyhovuje s ním jen tak chodit, je to fajn. Pokud se těšíš, že s ním založíš rodinu, že pro něj budeš ta pravá, tak bys mohla být zklamaná. Ano, může se to stát, ale u chlapa 35+, který nebydlel s žádnou předchozí známostí, bych čekala, že si bude chtít udržet „svůj prostor“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14863
21.1.22 19:04

Vztah nechce, smiř se s tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 19:05
@veria píše:
Vlastni naproste minimum veci - tam bude asi ten zakopany pes. Neni chorobne sporivy?

Nemyslím. Má sice málo věcí, ale spíše dražší a kvalitnější, za volnočasové aktivity dá taky dost. Několikrát do roka létá do zahraničí.
Já bych síš řekla, že to souvisí s jeho mobilitou, celkem často se stěhuje.

• Citovat
  • Nahlásit
4058
21.1.22 19:07

Ne, v 35 poprvé ejakulovat do pochvy není normální :mrgreen: :jazyk: :dance: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.22 19:10
@axlpol píše:
Mě přijde právě uvědomělý, neřítí se do neznámého po hlavě. Třeba si dobře uvědomuje, že by mohl jako otec nebo partner selhat a nechce si dělat zbytečné závazky.

Měla jsem trochu podobnou zkušenost, kdy se nedařilo vztah rozjet. On nechtěl ke mě bydlet, já nechtěla k němu, neustále přejíždění nebo víkendy zvlášt, kdy chtěl být občas s kamarády…bylo to chození 4roky, kdy jsem i navrhla téma společné bydlení, dítě, ale nehrnul se do toho. Dovolené, sex a sport byly fajn, ale jinak to nešlo.

Pak mě vyměnil za jinou a všechno šlo doslova ze dne na den. :lol: takže asi to jde, asi (naivně řeknu) čeká na tu pravou, kdy to ucítí.

Možná ano, pochází z početné rodiny a říkal, že hodně dlouho nechtěl děti vůbec. Teď prý změnil názor, ale nespěchá.
Ale i tak mi připadá nenormální, že měl vždy jen krátkodobé vztahy a především to, že tvrdí, že nikdy do žádné ženy neejakuloval. To si u muže jeho věku nedokážu představit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat