Muz a jeho dve zeny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 22:03
Muz a jeho dve zeny

Zdravim,
Mam par otazek..takovy pruzkum..
Je muz, ma dlouholetou partnerku, s ni dite cca 4 roky..Nespokojeny vztah, bez sexu, hadky..Libi se mu jina;vzajemna pritazlivost a laska..Nechce opustit stavajici vztah kvuli diteti(velmi silne pouto) a. nechce rozvracet rodinu…to same jeho „zena“…Milenka ho chce nejen na sex, s milenkou zatim nic nemel, jen zhave sms..
1.myslite si, ze takovy muz pujde od rodiny do noveho vztahu, nebo jen se bude int. stykat s milenkou ci nakonec to dopadne jinak.
2.myslite si, ze „zena“neco muze tusit…(zatim zrejme vubec)..pozna zena neveru partnera?
3.jak se na situaci divate (predstavte si sebe jako „zenu“..)…ze prijdete na neveru nebo zjistite, ze si zacal s „blizsi“osobou..ktere jste verila..neco jako kamaradkou..

Jsem jen pozorovatel…ale vim, ze se tohle deje…Jak se na takove situace divate vy, mate os. zkusenost? Dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lilith1
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 22.04.19 22:13
@Anonymní píše:
Zdravim,
Je muz, ma dlouholetou partnerku, s ni dite cca 4 roky..Nespokojeny vztah, bez sexu, hadky..Libi se mu jina;vzajemna pritazlivost a laska..Nechce opustit stavajici vztah kvuli diteti(velmi silne pouto) a. nechce rozvracet rodinu…to same jeho „zena“…Milenka ho chce nejen na sex, s milenkou zatim nic nemel, jen zhave sms..
1.myslite si, ze takovy muz pujde od rodiny do noveho vztahu, nebo jen se bude int. stykat s milenkou ci nakonec to dopadne jinak.
2.myslite si, ze „zena“neco muze tusit…(zatim zrejme vubec)..pozna zena neveru partnera?
3.jak se na situaci divate (predstavte si sebe jako „zenu“..)…ze prijdete na neveru nebo zjistite, ze si zacal s „blizsi“osobou..ktere jste verila..neco jako kamaradkou..Jsem jen pozorovatel…ale vim, ze se tohle deje…Jak se na takove situace divate vy, mate os. zkusenost? Dekuji

Doufam, ze muz neni pi..mec a s partnerkou bude komunikovat a ze vse vyresi jinak, tedy ze obnovi sex. Nedovedu si predstavit, ze by zacal mizet sex a nekomunikovala jsem o tom 8o, kdyz kazda normalni zena vi, ze bez poradneho sexu vztah nefumguje..

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 22.04.19 22:16
@Anonymní píše:
Zdravim,
3.jak se na situaci divate (predstavte si sebe jako „zenu“..)…ze prijdete na neveru nebo zjistite, ze si zacal s „blizsi“osobou..ktere jste verila..neco jako kamaradkou..Jsem jen pozorovatel…ale vim, ze se tohle deje…Jak se na takove situace divate vy, mate os. zkusenost? Dekuji

Oobni zkusenost- nevěřím, že s ní nic neměl. Jestli žena pozná nebo nepozná, to záleží, jak on je v tom sbehlej, zda mu jde jen o sex nebo v tom budou city a to se většinou pak odráží v chování k manželce. Ale ta se může vnitřně bránit to poznat. Chlap to zkrátka řešit nebude, nechá to vyhnit, bude mít obě a uvi, co přinese čas. A nebude nic řešit, dokud nebude donucen. ( takže víceméně záleží na obou ženách, jak moc mají sebedůvěry a daj mu nůž na krk, event. ho pustí jedna z nich k vodě.
A co jsem dělala jako manželka já? Ovazala mašlí a poslala ten dáreček milence.

Amelie30
Závislačka 2534 příspěvků 22.04.19 22:17

1. Spíše nepůjde, chlapi většinou neradi něco mění. 2. Může a nemusí. Při dlouhodobé nevěře je větší riziko prozrazení. 3. Na situaci se dívám tak, že s kamarádkou utnu kontakt a chlapa považuji za blbce, když to nechá prasknout. A upřímně. Kamarádkám se do zelí neleze, za to žádnej chlap nestojí.

Maui52
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 22.04.19 22:17

Houby pozorovatel, jsi ten muž: jinak bys asi těžko věděl, ze tam je vzájemná přitažlivost, láska a prvni vztah je bez sexu. Chlapi si o takových věcech nepovídají. Takže ano, tvá partnerka na nevěru přijde. Protože se změní tvé chování. A ano, ohrozí to rodinu a vídání s dítětem. Tak než zjišťovat pravděpodobnosti, bude lepší to s tou prvni “zenou” zkusit jeste nějak spravit. A kamarádka či sousedka přestane byt kamarádka, to je snad jasné.

Amelie30
Závislačka 2534 příspěvků 22.04.19 22:22

@Maui52 já bych spíš řekla, že zakládající je budoucí milenka. :lol:

Maui52
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 22.04.19 22:24

@Amelie30 no jo, když si to čtu znova, tak asi fakt spis ta budoucí milenka :D :palec:

darka15
Kecalka 379 příspěvků 22.04.19 22:24
@Amelie30 píše:
@Maui52 já bych spíš řekla, že zakládající je budoucí milenka. :lol:

Ono je to asi jedno, v každém případě chlap zanáší a milenka ví, komu boří manželství.

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 22.04.19 22:27
@Maui52 píše:
Houby pozorovatel, jsi ten muž: jinak bys asi těžko věděl, ze tam je vzájemná přitažlivost, láska a prvni vztah je bez sexu. Chlapi si o takových věcech nepovídají. Takže ano, tvá partnerka na nevěru přijde. Protože se změní tvé chování. A ano, ohrozí to rodinu a vídání s dítětem. Tak než zjišťovat pravděpodobnosti, bude lepší to s tou prvni “zenou” zkusit jeste nějak spravit. A kamarádka či sousedka přestane byt kamarádka, to je snad jasné.
milenkam o tom povídají se železnou pravidelností.
Ou
Kelišová 7405 příspěvků 22.04.19 22:45

Žena mu nerozumí, milenka na něj kašle, hledá jen spřízněnou duši, přece - tu praovu lásku, co ho zachrání.

A ne, nerozvede se. Ani kvůli tobě.

Chlapi toho nakecaj, když doufaj, že si vrznou.

Veveří
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 22.04.19 22:45

Zlato, to si piš, že tvoje žena něco tuší ;)

Lucius08
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 22.04.19 22:47

Když spolu manželé nespí… :D :nevim: jako sorry, jestli ženská odmítá sex, nedivím se těm chlapum, že si obstarají bokovku. Skočí po první, co mu bude ochotná podržet, a jestli si někdo tady myslí, že váš chlap takový není tak se pletete :D. Se mnou chlap nespat třeba měsíc, protože nechce (zdravotní důvody beru), tak si hledám milence, a to jsem ženská.

darka15
Kecalka 379 příspěvků 22.04.19 22:50
@Ou píše: Žena mu nerozumí, milenka na něj kašle, hledá jen spřízněnou duši, přece - tu praovu lásku, co ho zachrání.

A ne, nerozvede se. Ani kvůli tobě.

Chlapi toho nakecaj, když doufaj, že si vrznou.

No vždy to tak není. Znám jednoho, který s milenkou nežil, jen ji chtěl mít, aby byl stejný king jako jeho kamarádi, milenka byla tehdy ještě navíc z prapodivných kruhů, na což jeho žena přišla asi měsíc po provalení, ale on neslyšel, neviděl a rozvedl se, protože „se nikoho nebude doprošovat“ (rozvod tehdy podala jeho žena).
Milenka ho po 3 letech opustila…

darka15
Kecalka 379 příspěvků 22.04.19 22:52
@Lucius08 píše:
Když spolu manželé nespí… :D :nevim: jako sorry, jestli ženská odmítá sex, nedivím se těm chlapum, že si obstarají bokovku. Skočí po první, co mu bude ochotná podržet, a jestli si někdo tady myslí, že váš chlap takový není tak se pletete :D. Se mnou chlap nespat třeba měsíc, protože nechce (zdravotní důvody beru), tak si hledám milence, a to jsem ženská.

Neznám jediné manžele, kde ti dva spolu nespí :mrgreen:

Teda znám, tam ten sex je opravdu jen občas, ale on je gay, který to nechce přiznat.

Russet
Neúnavná pisatelka 15942 příspěvků 22.04.19 22:53
@Anonymní píše:
Zdravim,

Nemíchala bych se do vztahů, které neznám. Může to dopadnout všelijak. Osobně vlastně nevím, jak bych se zachovala, ale nechtěla bych snášet dlouhodobou nevěru a držet rodinu jen kvůli dítěti. Kdyby to byla třeba kamarádka, tím spíš. Nezažila jsem to a doufám, že nezažiju.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama