Muž co mě vyměnil za kolegyni a zároveň sousedku z baráku

Anonymní
13.12.20 21:12

Muž co mě vyměnil za kolegyni a zároveň sousedku z baráku

Dobrý večer. Nedávno se se mnou rozešel můj muž a ihned po rozchodu se vytasil bezostyšně s tím že chodí s kolegyní a zároveň naší sousedkou z domu. Párkrát jsem je tady spolu potkávala a dělala jako že nic, ale strašně to bolelo. Podezírala jsem ho pak že se s ní scházel kdo ví jak dlouho a ze mě dělal blbce a já mu věřila že je všechno v pořádku, to popřel že mě nepodvedl a že to není pravda. po dvou měsících se oba odstěhovali. Připadá mi to strašné. Kdyby si aspoň našel někoho jiného. Co byste si o tom myslely?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3356
13.12.20 21:15

Buď ráda, že jsou pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
13.12.20 21:17

Už to neřeš, jsou oba pryč. Co by se změnilo, kdybys přišla na nějakou nevěru, vůbec nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
13.12.20 21:18

Bolelo by to stejně i kdyby si začal s Máňou z vedlejší vesnice. Chce to čas než to trochu přebolí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 21:19

@Jolka86 To ne proto už se ho na nic neptám. Asi mi takový za trápení nestojí když mu to není blbý.

• Citovat
  • Nahlásit
2405
13.12.20 21:20

Bohužel je to časté, že chlap loví v tom nejbližším okolí. Buď ráda, že to není tvoje nejlepší kamarádka. To zvládneš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
13.12.20 21:21
@Anonymní píše:
@Jolka86 To ne proto už se ho na nic neptám. Asi mi takový za trápení nestojí když mu to není blbý.

Teď tě to bolí, chce to čas, potkáš lepšího partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Julča001 To není, je to obyčejná ženská. On asi není schopný si najít nikde nikoho jiného.

• Citovat
  • Nahlásit
905
@Julča001 píše:
Bohužel je to časté, že chlap loví v tom nejbližším okolí. Buď ráda, že to není tvoje nejlepší kamarádka. To zvládneš :kytka:

Nebo sestra, matka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 21:22

@Jolka86 Děkuji, ano musím to brát tak že mám na lepšího.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 21:24

@MrsNorris Pravda, jsou pryč a já mám klid.

• Citovat
  • Nahlásit
18997
13.12.20 22:28

Gratuluju! Idiot se sám odkopal a ještě se dobrovolně odstěhoval! Holka, tolik štěstí najednou…Dovedeš si představit, že by jsi s ním ztrácela čas? Neboj, za chvíli si to srovnáš v hlavě a bude líp… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
13.12.20 22:39

Buď ráda, že ses zbavila vadného kusu a ještě se sám odstěhoval. Jen ať si ten poklad sousedka užije. Chápu, že to bolí, ale neboj, časem potkáš lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 22:52

@Janli No on se odstěhovat musel. Prohlásil že si něco najde a odejde ještě před tím než s ní vyšel na světlo. A jí se divím že do toho jde. Vzal si ji s sebou, ono se jí to hodilo. A teď mi jen poraďte jak si to srovnat v hlavě, odpoutat se od minulosti a žít s klidem dál. Jak vidět do budoucna a těšit se. Mně bylo líto že s ním teď žije ona, že ho má ona. Jenže by se mi mělo spíš ulevit že jsem sama a mám od nich klid. Však ona časem prozře a to co me na něm štvalo ať si ona vyžere.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 22:53

@LadyLaggg Asi máte pravdu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat