Muž je mi asi nevěrný

Anonymní
13.5.21 11:12

Muž je mi asi nevěrný

Zdravím. Mám dotaz. Muž asi tak měsíc má jiné chování, neustále do mě rýpe kvůli blbostem, pak se hádáme, provokuje, vyvolává konflikty a všimla jsem si že si pořád s někým píše a blbě se směje. Začal chodit za sousedkou co žije sama vedle. To je pořád něco s hodinkama pak něco s mobilem že potřebuje, složit skříňku atd. Už jsem mu řekla že tedy půjdu s ním že se přeci trochu známe. To vzal v pohodě a šli jsme spolu. Také nevím proč si s mobilem nepřijde sama. Nebo proč nás nepozvala oba. To mi na tom právě nesedí a myslím si že spolu něco mají. Na všechno se ho zeptám, jen nejdřív chci číst váš názor. Připadá mi že mě schválně štve abych to vzdala a přišla s rozchodem aby měl pokoj a mohl jít za ní a nebylo to jakoby na něm. Občas odmítne sex poslední dobou s tím že ho bolí záda a že je unavený atd. To dřív nedělal. Myslím že lže.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
44
13.5.21 11:34

Ja bych se ho zeptala primo a uvidis jeho reakci… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
13.5.21 11:45

Ahoj, pokud ještě nic neproběhlo, tak je to jen otázka času. Stejně bude zapírat do poslední chvíle. Když se ho zeptáš, tak se nejspíš stejně nic nedozvíš. Nevěrníci jsou nejlepší lháři. Měla by si s ním teď trávit více času.
Hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10171
13.5.21 11:50

Svobodná sousedka = velký problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
630
13.5.21 11:52

Nevím. Třeba jsi příliš schopná a samostatná, na rozdíl od sousedky, která tu mužskou pomoc prostě potřebuje a dokáže jí náležitě ocenit :nevim:.

Pokud je to tak, jak to cítíš a k něčemu se schyluje, tak by to bylo takové mužské, že Tě bude vytáčet a čekat, až ho pošle k sousedce. A ještě bude za chudáka, že jsi ho vyhodila. :roll:

Jak Ty to máš k němu? Chtěla by ses ho zbavit nebo s ním být? To je taky důležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11504
13.5.21 11:56
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám dotaz. Muž asi tak měsíc má jiné chování, neustále do mě rýpe kvůli blbostem, pak se hádáme, provokuje, vyvolává konflikty a všimla jsem si že si pořád s někým píše a blbě se směje. Začal chodit za sousedkou co žije sama vedle. To je pořád něco s hodinkama pak něco s mobilem že potřebuje, složit skříňku atd. Už jsem mu řekla že tedy půjdu s ním že se přeci trochu známe. To vzal v pohodě a šli jsme spolu. Také nevím proč si s mobilem nepřijde sama. Nebo proč nás nepozvala oba. To mi na tom právě nesedí a myslím si že spolu něco mají. Na všechno se ho zeptám, jen nejdřív chci číst váš názor. Připadá mi že mě schválně štve abych to vzdala a přišla s rozchodem aby měl pokoj a mohl jít za ní a nebylo to jakoby na něm. Občas odmítne sex poslední dobou s tím že ho bolí záda a že je unavený atd. To dřív nedělal. Myslím že lže.

Začal chodit za sousedkou, co žije sama vedle? Hmmm, no jo, hraje si na záchranáře. To je jen otázka času, kdy k něčemu dojde, jestli už nedošlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15672
13.5.21 11:59

To máš hodně blbý. Pokud sousedka polyká, tak jsi v kelu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
13.5.21 12:07
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám dotaz. Muž asi tak měsíc má jiné chování, neustále do mě rýpe kvůli blbostem, pak se hádáme, provokuje, vyvolává konflikty a všimla jsem si že si pořád s někým píše a blbě se směje. Začal chodit za sousedkou co žije sama vedle. To je pořád něco s hodinkama pak něco s mobilem že potřebuje, složit skříňku atd. Už jsem mu řekla že tedy půjdu s ním že se přeci trochu známe. To vzal v pohodě a šli jsme spolu. Také nevím proč si s mobilem nepřijde sama. Nebo proč nás nepozvala oba. To mi na tom právě nesedí a myslím si že spolu něco mají. Na všechno se ho zeptám, jen nejdřív chci číst váš názor. Připadá mi že mě schválně štve abych to vzdala a přišla s rozchodem aby měl pokoj a mohl jít za ní a nebylo to jakoby na něm. Občas odmítne sex poslední dobou s tím že ho bolí záda a že je unavený atd. To dřív nedělal. Myslím že lže.

Sousedka je hezci nez vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1040
13.5.21 12:07
@zoidberg píše:
To máš hodně blbý. Pokud sousedka polyká, tak jsi v kelu :(

Neměla bych, ale musím se smát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24464
13.5.21 12:09

Asi by záleželo, co chci já, jestli zachraňovat, nebo ne. Asi to nebude nic růžovýho, když za tím hned vidíš, že se tě snaží naštvat, abys podala papíry o rozvod ty :think:
Manžela bych se zeptala, jeslti mu opravdu přijde vhodné se věčně špalírovat k sousedce. A Sousedce bych to taky řekla naférovku. Že jestli něco potřebuje, tak ať přijde k vám, že nevidíš jediný důvod, proč by tvůj manžel měl chodit k ní domů. Ono tyhle svobodné „potřebuju zachránit“ dost často hřeší na to, že manželka má příliš mnoho slušnosti na scénu a než se naděješ, je z kávičky po opravě mobilu i patnáctiminutovka na gauči :roll:

Ono někdy je dobrý tyhle věci zarazit hned v začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 12:41
  • Citovat
  • Nahlásit
1288
13.5.21 12:42

@zoidberg A třeba umí i další věci!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 12:46

@Mar__tanka1983 Tak já mu věřila a nejsem ten typ co by hned kvůli něčemu vyšiloval a ve vztahu něco zakazoval. Taky bych nechtěla aby mi tohle dělal ale připadá mi to už moc podezřelé. Chtěla bych s ním být, mam ho ráda, ale rikam.si jestli má cenu s nim vůbec být a proč. Nemáme ani dítě. Ještě nejsem na tolik stará abych si založila včas jiný život s jiným mužem. Když se ke mně nechová fair přemýšlela jsem už i o možnosti jít od sebe. Porad bych se trápila tím co když to bude dělat dál. Takhle žít nechci. Nedělá mi to dobře. Když se ho zeptám jestli spolu něco mají určité na mě vyjede že co si o něm vůbec myslím a ze vyvadim jak jeho bývalá žena.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 12:48

@K2 8611 Mam ho ráda. Chtěla bych s ním být, ale pokud se zamiluje a zblázní nic s tím neudělám. Ponižovat se nebudu. Nejsem s nim a i kvůli dítěti, ani kvůli bydlení nebo finanční nesamostatnosti, závislá na něm nejsem. Jsem s ním fakt jen proto že chci. Teď jsem ale na pochybách.

• Citovat
  • Nahlásit
5865
13.5.21 13:00
@zoidberg píše:
To máš hodně blbý. Pokud sousedka polyká, tak jsi v kelu :(
:mrgreen: ty kráso, to je nějak nebezpečný parametr?? To se mě jako mají začít sousedky bát :mrgreen: Se budu muset zeptat muže… Jestli to považuje za riziko.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat