Muž, kterého jste si vysnily

Anonymní
11.7.21 15:28

Muž kterého jste si vysnili

Ahooj :mrgreen:

Zajímalo by mě, zda je tady někdo, kdo byl dlouho do někoho zamilovaný a tím, že si ho vysnil, myslel na něj, si ho do života přitáhl? :lol:
Asi to je blbost, ale zajímá mě jestli jste si někdo vysnil lásku, do které jste byly fakt tajně dlouho zamilovaní :mrgreen:

Děkuji za Vaše příběhy :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
447
11.7.21 15:30

Za 1. Proč anonym?
Za 2. K čemu 2 diskuze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13173
11.7.21 15:44
@Anonymní píše:
Ahooj :mrgreen:

Zajímalo by mě, zda je tady někdo, kdo byl dlouho do někoho zamilovaný a tím, že si ho vysnil, myslel na něj, si ho do života přitáhl? :lol:
Asi to je blbost, ale zajímá mě jestli jste si někdo vysnil lásku, do které jste byly fakt tajně dlouho zamilovaní :mrgreen:

Děkuji za Vaše příběhy :mrgreen: :palec:

Je hezké, že myslíš i na jiná pohlaví a máš diskusi genderově neutrální, ale myslím, že tady nikoho neurazí, když napíšeš „vysnily“ :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
11.7.21 15:46

Ano já. Když mi bylo 16 let zamilovala jsem se… Ve 20 letech jsme spolu začali mít vztah a v září budeme mít 14 výročí :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9156
11.7.21 15:51

Já se dopředu omlouvám, že jsem zadaný a že nedokážu uspokojit všechny zájemkyně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.7.21 16:02

Já jsem nesnila. Proste jsem po sedmi letech s chlapem, co byl dost spatnej v sexu a necilevedomy v životě chtěla pravý opak. A takového chlapa jsem si cíleně našla.

• Citovat
  • Nahlásit
13173
11.7.21 16:08
@Anonymní píše:
Já jsem nesnila. Proste jsem po sedmi letech s chlapem, co byl dost spatnej v sexu a necilevedomy v životě chtěla pravý opak. A takového chlapa jsem si cíleně našla.

Dobrý den pane, vidím, že jste velmi cílevědomý. Jaký jste v sexu? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4619
11.7.21 16:29

Jo, v patnácti jsem se zamilovala a od osmnácti jsme spolu chodili. Ale byl to děvka, tak jsem se s ním po pár letech rozešla. Občas na něj vzpomenu, pořád mám pro něj trochu slabost, má bohužel velmi silné charisma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6436
11.7.21 17:16

Ja si v puberte vysnila cernovlasyho vysokyho a takovyho mam uz cca 19 let :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat