Muž, který ve 28 letech neměl partnerku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mr.Unlucky
Nováček 8 příspěvků 02.01.19 15:41
Muž, který ve 28 letech neměl partnerku

Ahoj,

pročetl jsem si zdejší fórum a nalezl, že se tu řeší i témata, jež se týkají nezkušenosti mužů v sexu a obecně ve vztazích. Bohužel i já jsem jedním z těchto jedinců. Ve svých 28 letech jsem nezažil sex ani vztah. Problém je, že jsem introvertní povahy a příliš nevyhledávám společnost, respektive skoro vůbec. Bary, diskotéky a různé hudební akce nejsou nic pro mě. Rozjela se mi deprese, tudíž užívám nějaká ta psychofarmaka. Byl jsem u dvou psychologů a ten druhý mi diagnostikoval schizoafektivní poruchu osobnosti, což je možná další problém a uvědomuji si, že se liším od mužů, kteří sem o své nezkušenosti rovněž přispívali.

V poslední době přemýšlím, jestli mám partnerku vůbec hledat. Trápí mě, že je mi 28 let a mám zkrátka pocit, že mi něco utíká, ale už nevím co mám dělat. Vadí mi, že ženy takové muže odsuzují a jsou pro ně „divní“. Chápu, že muži mají velký sexuální pud a to je žene do seznamování i já mám tento pud velký, ale úzkost ze seznamování je zkrátka větší.

Všude se stále hovoří o tom, že musí přeskočit nějaká „jiskra“ a že je to o „chemii“, vím že na vzhledu zas tak nezáleží, ale bohužel já se bojím, že nemám ani tu jiskru ani charisma, abych ženy zaujal nehledě na mojí poruchu osobnosti.

Budu rád za všechny příspěvky od žen a případně i od mužů, které sužuje podobný problém.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13340 příspěvků 02.01.19 15:48
@Mr.Unlucky píše:
Ahoj,

pročetl jsem si zdejší fórum a nalezl, že se tu řeší i témata, jež se týkají nezkušenosti mužů v sexu a obecně ve vztazích. Bohužel i já jsem jedním z těchto jedinců. Ve svých 28 letech jsem nezažil sex ani vztah. Problém je, že jsem introvertní povahy a příliš nevyhledávám společnost, respektive skoro vůbec. Bary, diskotéky a různé hudební akce nejsou nic pro mě. Rozjela se mi deprese, tudíž užívám nějaká ta psychofarmaka. Byl jsem u dvou psychologů a ten druhý mi diagnostikoval schizoafektivní poruchu osobnosti, což je možná další problém a uvědomuji si, že se liším od mužů, kteří sem o své nezkušenosti rovněž přispívali.

V poslední době přemýšlím, jestli mám partnerku vůbec hledat. Trápí mě, že je mi 28 let a mám zkrátka pocit, že mi něco utíká, ale už nevím co mám dělat. Vadí mi, že ženy takové muže odsuzují a jsou pro ně „divní“. Chápu, že muži mají velký sexuální pud a to je žene do seznamování i já mám tento pud velký, ale úzkost ze seznamování je zkrátka větší.

Všude se stále hovoří o tom, že musí přeskočit nějaká „jiskra“ a že je to o „chemii“, vím že na vzhledu zas tak nezáleží, ale bohužel já se bojím, že nemám ani tu jiskru ani charisma, abych ženy zaujal nehledě na mojí poruchu osobnosti.

Budu rád za všechny příspěvky od žen a případně i od mužů, které sužuje podobný problém.

Přiznám se bez mučení, že by mi nevadila ta nezkušenost v sexu tolik jako ta nemoc. Nevěděla bych, co od tebe můžu v budoucnu očekávat. Jestli se nám nenarodí děti, co tu nemoc podědí. Vědomě bych do trvalého svazku kolem třicítky s někým takovým nešla. Ale to neznamená, že jiné by to nevadilo :nevim: Zkusila bych seznamku, v barech a diskotékách bych vztah úplně nehledala. Mezi partou nezadaných lidí. Existují na to i cestovky. A hlavně se dej dohromady zdravotně. Nic není ztraceno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 15:52

Mam kamarada, ktery je stydlivy a nemel zadny vztah do 32 let, nez potkal zenu, ktera ho ulovila sama. Take obcas trpi mirnymi depresemi a je silny introvert, ale pomohlo mu seznamovani pres internet, kde si nejdriv se zenami psal… :)

On je pomerne uspesny v praci, takze prilezitosti mel nejvic tam, pokud jste ve skolnim nebo pracovnim prostredi, melo by to byt jednodussi…

Sany80s
Kelišová 6724 příspěvků 02.01.19 15:57

Viděla bych jako problém spíš tu nemoc.

Mr.Unlucky
Nováček 8 příspěvků 02.01.19 15:57
@Russet píše:
Přiznám se bez mučení, že by mi nevadila ta nezkušenost v sexu tolik jako ta nemoc. Nevěděla bych, co od tebe můžu v budoucnu očekávat. Jestli se nám nenarodí děti, co tu nemoc podědí. Vědomě bych do trvalého svazku kolem třicítky s někým takovým nešla. Ale to neznamená, že jiné by to nevadilo :nevim: Zkusila bych seznamku, v barech a diskotékách bych vztah úplně nehledala. Mezi partou nezadaných lidí. Existují na to i cestovky. A hlavně se dej dohromady zdravotně. Nic není ztraceno.

Děkuji za tvůj příspěvek. Ano bohužel, tato porucha s sebou nese střídání nálad, emocionální nestabilitu a další negativní symptomy. Svérázné je tvé označení této poruchy, jakožto nemoci. Ona to ve své podstatě nemoc není, je to prostě „porucha osobnosti“, abych se sám přiznal, nevím jestli to mohou podědit potenciální potomci, jen vím, že u bipolární poruchy (maniodepresivní psychóza) tady poměrně velké riziko je.

Jinak to samozřejmě řeším, byl jsem u psychologa, ale nic moc, teď 7. 1. mám jít k novému, je teda sice placený (předchozí nebyl), ale rád bych absolvoval řádnou psychoterapii, to předtím byla jen taková konzultace.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8446 příspěvků 02.01.19 16:03

Myslím, že ta nemoc není vůbec žádný problém pro sbalení ženský, kolik herců/malířů/zpě­váků a jiných umělců ji (a jiné) mělo. Jenže oni měli zároveň i nějaký jiný dar, který imponuje ženským. Musíš prostě začít dělat něco, co jim imponuje, i kdyby šlo jen o sexy postavu, aspoň pár bl.bek na to sbalíš.

Russet
Extra třída :D 13340 příspěvků 02.01.19 16:07
@Mr.Unlucky píše:
Děkuji za tvůj příspěvek. Ano bohužel, tato porucha s sebou nese střídání nálad, emocionální nestabilitu a další negativní symptomy. Svérázné je tvé označení této poruchy, jakožto nemoci. Ona to ve své podstatě nemoc není, je to prostě „porucha osobnosti“, abych se sám přiznal, nevím jestli to mohou podědit potenciální potomci, jen vím, že u bipolární poruchy (maniodepresivní psychóza) tady poměrně velké riziko je.Jinak to samozřejmě řeším, byl jsem u psychologa, ale nic moc, teď 7. 1. mám jít k novému, je teda sice placený (předchozí nebyl), ale rád bych absolvoval řádnou psychoterapii, to předtím byla jen taková konzultace.

Určitě se nebraň odborné pomoci. Já jsem asi v jádru celkem optimista a ráda se obklopuju stejně smýšlejícími lidmi. Pro mě by právě byla ta emocionální nestabilita hodně náročná. Na začátku vztahu určitě.

Russet
Extra třída :D 13340 příspěvků 02.01.19 16:10
@pohledzdruhes­trany píše:
Myslím, že ta nemoc není vůbec žádný problém pro sbalení ženský, kolik herců/malířů/zpě­váků a jiných umělců ji (a jiné) mělo. Jenže oni měli zároveň i nějaký jiný dar, který imponuje ženským. Musíš prostě začít dělat něco, co jim imponuje, i kdyby šlo jen o sexy postavu, aspoň pár bl.bek na to sbalíš.

Tak mě ti bohémští umělci nic třeba neříkají. Nemávají se mnou zpěváci, nikdy jsem extra z žadného nešílela. Ani v pubertě. A sexy postava? :mrgreen: Namachrovaný posilovač činek s o číslo menším trikem na mě taky žádnej dojem neudělá. To snad možná kdyby hrál hezky na klavír. Nebo byl manuálně zručný.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8446 příspěvků 02.01.19 16:11
@Russet píše:
Tak mě ti bohémští umělci nic třeba neříkají. Nemávají se mnou zpěváci, nikdy jsem extra z žadného nešílela. Ani v pubertě. A sexy postava? :mrgreen: Namachrovaný posilovač činek s o číslo menším trikem na mě taky žádnej dojem neudělá. To snad možná kdyby hrál hezky na klavír. Nebo byl manuálně zručný.

ale zakladatel nechce sbalit tebe, ale chce obecný názor, a ten můj obecně platí :D

Russet
Extra třída :D 13340 příspěvků 02.01.19 16:13
@pohledzdruhes­trany píše:
ale zakladatel nechce sbalit tebe, ale chce obecný názor, a ten můj obecně platí :D

Obecně ne. Jsem ženská, tak o tom něco vím :jazyk:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8446 příspěvků 02.01.19 16:30
@Russet píše:
Obecně ne. Jsem ženská, tak o tom něco vím :jazyk:

Obecně ano. Jsem chlap a proto toho o vás vím víc, než vy o sobě :mrgreen:

Mičule
Kelišová 5735 příspěvků 02.01.19 17:47

@pohledzdruhes­trany zobecnila bych max.to, že atraktivní jedinec má lepší šance. Ovšem, co pro jednoho může být přitažlivé pro jiného být nemusí. Já na svalovce fakt nejsem. A to co naznačila @Russet s tím obeplým trikem z toho se mi dělá skoro nevolno. Ale jistě se najdou ženské, kterým se to může i líbit.

Russet
Extra třída :D 13340 příspěvků 02.01.19 17:50
@Mičule píše:
@pohledzdruhes­trany zobecnila bych max.to, že atraktivní jedinec má lepší šance. Ovšem, co pro jednoho může být přitažlivé pro jiného být nemusí. Já na svalovce fakt nejsem. A to co naznačila @Russet s tím obeplým trikem z toho se mi dělá skoro nevolno. Ale jistě se najdou ženské, kterým se to může i líbit.

Možná ty vysoustruhované opálené dívky z posilky se zadkem jako dva stroužky česneku. Což já nejsem, tak jsem v klidu :P

Mičule
Kelišová 5735 příspěvků 02.01.19 17:54

@Mr.Unlucky z věku a žádných zkušeností bych si hlavu vůbec nedělala. Brala jsem si 30 letého panice. ;)
Naopak si myslím, že to pro jistou skupinu žen může být sexy - zaučovat. Ale viděla bych to spíš na dominantní ženy, tedy představím si spíš ženu starší. (Je to samozřejmě jen můj pohled)
Vztah jen na sex asi není problém si najít, introvert či ne.
Pevný svazek se schizofrenii může být problém.
Za sebe- pokud bych se do chlapa zamilovala a zjistila, že jí trpí, tak bych ze vztahu asi nevycouvala. Ale objektivně vzato asi takový vztah moc dobré šance nemá.

cocomoon
Kecalka 259 příspěvků 02.01.19 17:55

Ženskou nejvíc odradí podle mě taková ta nejsitota.
Pokud je chlap sebevědomej tak i sebevětší oškliva dostane ženskou do postele :)

Takže třeba zkusit takové ty kurzy seznamování. Určitě děláš takové ty věci že při hovoru s ženskou neudržíš oční kontakt, oči ti těkají všude možně. Nebo se díváš do země.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >