Zablokoval si hezkou slečnu

Anonymní
10.5.20 21:24

Muž má v cizí ženu

Dobrý den.
Blokovala jsem muži jednoho otravu který chtěl na auto slevu 100tis.
A přitom jsem si všimla že má můj manžel v bloku slečnu z našeho města, velmi hezkou, zablokoval si ji tento měsíc. Říkal, že mu vypisovala a otravovala a nechtěl se s ní bavit, že ji zná dlouho, ale..nenašla jsem žádnou konverzaci ani nic. Dal si ji do blokace době, kdy jsem měla týden noční a muž byl prý doma.
Co si o tom mám myslet? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24107
10.5.20 21:27
@Anonymní píše:
Dobrý den.
A přitom jsem si všimla že má můj manžel v bloku slečnu z našeho města, velmi hezkou, zablokoval si ji tento měsíc. Říkal, že mu vypisovala a otravovala a nechtěl se s ní bavit, že ji zná dlouho, ale..nenašla jsem žádnou konverzaci ani nic. Dal si ji do blokace době, kdy jsem měla týden noční a muž byl prý doma.
Co si o tom mám myslet? 8o

Co si o tom chceš myslet? Zablokoval si nějakou vlezloňu. Byla by si radši, kdyby si našla erotickou konverzaci?

Příspěvek upraven 10.05.20 v 21:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11724
10.5.20 21:28

Co si o tom máš myslet? Nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.20 21:30

Můj muž není žádný poustevník. Na diskotéce flirtoval s cizí ženou když jsem byla na záchodě. Mě si ten den nevšímal. Takže jen pro upřesnění…

• Nahlásit
  • Citovat
24820
10.5.20 21:32
@Anonymní píše:
Můj muž není žádný poustevník. Na diskotéce flirtoval s cizí ženou když jsem byla na záchodě. Mě si ten den nevšímal. Takže jen pro upřesnění…

Tak víš snad, co máš doma. Já vlastně vůbec nevím, koho má chlap v telefonu. Nelezu mu tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
10.5.20 21:33

To uz lidi ani nevi, co si maji myslet a musi se na to ptat na internetu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4465
10.5.20 22:21

Myslivec myslí že mydlář myslí myš mejdlem.

Já si myslím že s ní má dítě. Pomohlo to to? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
840
10.5.20 22:27

A to máte společnej profil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8020
10.5.20 22:30

Takže kdybys našla nějakou konverzaci, nedejbože oboustrannou, tak bys byla spokojenější?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6731
10.5.20 22:31

Osobne bych si o tom myslel, ze sleva 100tis. se fakt dat neda.
Ikdyz Audi ted nabizi na e-Tron slevu 250tis., asi jim ty elekricke vehikly noc nejdou na odbyt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2494
11.5.20 02:52

Kdyby mel milenku, tak v jeho vlastním zájmu si ji neblokne :P kdyby mu vyhrozovala pak, tak raci at pise jemu, nez tobe, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1760
11.5.20 03:05

„Lezu mu do mobilu a jsem z toho zmatená“ je jedna z mých oblíbených místních telenovel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
640
11.5.20 13:20

Myslím si, že slečna bola u vás v noci keď si bola v práci a sex s ňou nestál za nič, tak si ju blokol. :nevim: Ale vôbec to tak byť nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9293
11.5.20 13:54

A ja si myslím že mali spolu sex cez internet a ona chcela viac tak konverzáciu vymazal a ju zablokoval :nevim: alebo boli spolu nezáväzne a ona chcela pokračovať :nevim: a najviac si myslím že keby si mu nešla do mobilu môžeš kľudne spávať a nemusíš nad tým rozmýšľať :nevim: vieš čo máš doma a ak ťa bude chcieť podvádzať tak ťa podvádzať bude či na to prídeš alebo nie :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13762
11.5.20 14:12
@Anonymní píše:
Dobrý den.
Co si o tom mám myslet? 8o

asi noční konverzace zakončená oboustranným orgasmem, po němž následoval pocit viny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama