Muž mě má na mateřské jistou

Anonymní
20.10.20 12:16

Muž mě má na mateřské jistou

Ahoj,

stalo se vám taky, že vás měl muž na mateřské jistou a přestal se snažit, myslím i nějak víc hezky chovat? Já jsem půl roku doma s mimčem, postavu mám skoro jak předporodem (navrch dvě kg), snažím se hezky učesat, namalovat, hezky obléknout, aby mi to i doma slušelo, ale manžel se prostě chová jak by mě měl jistou. I mi to přiznal, že přece jsem doma, tak co by se bál.

Ven ted nikam moc jít nejde, aby žárlil, tak já nevím co s tím. Přestal mi třeba i dávat pusu jen tak, jako dřív, všímat si mě, nechce se mnou trávit společný čas, radši si něco čte. Nikoho jiného nemá, pracuje z domu, nikam nechodí. Prostě jsem ta jistota co je jen doma. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1087
20.10.20 12:19
@Anonymní píše:
Ahoj,

stalo se vám taky, že vás měl muž na mateřské jistou a přestal se snažit, myslím i nějak víc hezky chovat? Já jsem půl roku doma s mimčem, postavu mám skoro jak předporodem (navrch dvě kg), snažím se hezky učesat, namalovat, hezky obléknout, aby mi to i doma slušelo, ale manžel se prostě chová jak by mě měl jistou. I mi to přiznal, že přece jsem doma, tak co by se bál.

Ven ted nikam moc jít nejde, aby žárlil, tak já nevím co s tím. Přestal mi třeba i dávat pusu jen tak, jako dřív, všímat si mě, nechce se mnou trávit společný čas, radši si něco čte. Nikoho jiného nemá, pracuje z domu, nikam nechodí. Prostě jsem ta jistota co je jen doma. :(

No jo, máš v hlavě problém… jistoty jsou hezká věc. Dávají klid do života. Nevydrží. chvoli sama se sebou? Musíš mít porad nějaký externí stymul? Nejsi typ na rodinný život. Máš pubertální myšlení..

Rodina má dát pocit jistoty. Jestli si na to ještě nepřišla.

Další vychovana jako princezna na hrásku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 12:23

@BukvickaMalicka Prosím bez urážek. Nehodlám se hádat a už vůbec ne urážet od ubohého chlapa, který si honí ego u internetových diskuzí.

• Citovat
  • Nahlásit
773
20.10.20 12:25

Jindy se bojí, když jdeš ven? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 12:26

@páájaa2 Když jsem ještě pracovala, tak žárlil a dost..

• Citovat
  • Nahlásit
1021
20.10.20 12:26
@Anonymní píše:
Ahoj,

Ven ted nikam moc jít nejde, aby žárlil, tak já nevím co s tím. Přestal mi třeba i dávat pusu jen tak, jako dřív, všímat si mě, nechce se mnou trávit společný čas, radši si něco čte. Nikoho jiného nemá, pracuje z domu, nikam nechodí. Prostě jsem ta jistota co je jen doma. :(

Tak se ozvi a vysvětli mu, že doma nedoma, manželku dlouhodobě frustrovat nezájmem je časovaná bomba, která často bouchne po návratu do práce.

Vysvětlit myslím mile a konstruktivně, ne do něj rýpat a kritizovat. Zhruba stylem „ráda bych, abys někdy…“ místo „ty vždycky/nikdy…“. V podstatě klasika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30950
20.10.20 12:28
@Anonymní píše:
@páájaa2 Když jsem ještě pracovala, tak žárlil a dost..

A tobě se to líbilo? Že ti nevěří a podezírá tě? No fuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
20.10.20 12:28

Nezbyva nez mu rict ze te zmena chovani mrzi. Nevycitat, nenadavat jen proste rict, prima komunikace je zaklad. Navic ty na materske on home office, mozna ma lehkou ponorku nebo jak se vidite cele dny ani si neuvedomuje ze ti neda poradne pusu apod. :hug: jistota nejspis zenska na materske pro chlapy je ale z jedne stranky je jistota pro rodinny zivot opravdu dulezita :) :nevim: :) Hlavni je aby jste byly oba spokojeni a verim tomu ze zase budete. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 12:31

@inkakřivák Nepodezíral, spíš měl fakt větší zájem, žárlil vždycky zdravě, dával to prostě najevo a dost, že mu nejsem lhostejná..

• Citovat
  • Nahlásit
22879
20.10.20 12:32

Přijde mi, že máš malinko zkreslenou představu tom, jak fnguje kvalitní vztah. Ten totiž není založen na tom, zda se někdo namaluje, chodí se stýkat i s jinými lidmi apod. Tobě vadí, že jako nemá důvod žárlit nebo co?
Fakt nechápu. Čekáš nějaké všímání, obletování a vzájemnost jen na základě toho, že jsi po porodu nepřibrala a jsi doma načinčaná?

Jsem taky teď už dost dlouho doma, i když z jiného důvodu. Mám asi o 10 kg navíc než před dětmi. A věř mi, že muž mě nikdy jistou neměl. Protože já bych neměla problém se prostě zvednout a zmizet někam jinam, pokud by mi vztah začal připadat patologický.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
20.10.20 12:33
@Anonymní píše:
Ahoj,

A jak se on má chovat? Však Tě má jistou, ne? Když se dva vezmou, tak to berou jako určitou jistotu, že s druhým budou, ne?
Pusu mu můžeš dávat ty, když on přestal. Nemůžeš čekat, že se kolem tebe bude stále motat jako první rok. Jak si představuješ trávení společného času? Tak něco navrhni sama. Ono se toho teď v zimě a ještě během koronavirové situace fakt moc dělat nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
20.10.20 12:34
@Anonymní píše:
@BukvickaMalicka Prosím bez urážek. Nehodlám se hádat a už vůbec ne urážet od ubohého chlapa, který si honí ego u internetových diskuzí.

Takže mám psát jenom to co chceš slyšet? Přišla sis nahonit svoje ego?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
20.10.20 12:35
@Anonymní píše:
@páájaa2 Když jsem ještě pracovala, tak žárlil a dost..

Hele, nemáš maličko hysterické sklony?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 12:38

Děkuji za podnětné reakce. :srdce: :potlesk:

Doufám, že je vám líp. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
160
20.10.20 12:39

Tak ted jsi doma i ty, protoze mate mimco. tohle neni uplne dobre pro zadny vztah. posli ho na prochazku, at se vyvetra nebo bezte vsichni tri a nebo je to debi* :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama