Muž nechce sex v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4

foltynka
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 03.03.16 10:30

.

Příspěvek upraven 13.09.17 v 21:21

Anonymní  03.03.16 10:36
@foltynka píše:
Budeme si muset promluvit, zacina byt uz protivny :D neni u nas zvykem tak dlouho nemit sex. :(

Tak je fakt, že ty jsi hodně na začátku, to jsme ještě sexovali v pohodě, ačkoli mně bylo ze začátku hodně špatně, hodně jsem zracela, takže žádej šlágr taky :). Prostě se ho normálně zeptej, co mu vadí, možná má opravdu jen strach, dost mužů to tak má.

foltynka
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 03.03.16 10:59

.

Příspěvek upraven 13.09.17 v 21:21

Anonymní  13.09.17 22:03

Mně muž hned na začátku těhu řekl, že mu sex přijde divný, když je tam miminko. Dokonce se o tom bavil s chlapama z práce a prý je jich více takových, kterým to vadí. Jsem ve 23tt, za celou tu dobu to 2× ‚risknul‘ :lol: ale teď, když mi začíná růst pupek, ho už asi nepřesvědčím :mrgreen: přijde mi to od něj hezké a ohleduplné. P.

Anonymní  17.12.17 21:51

Jak vyvolat porod, když manžel nechce sex v těhotenství?
 Terka

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1362 příspěvků 31 inzerátů 17.12.17 21:59

Ono to přijde až bude čas, je to jen jedna z babských rad, ale i kdyby ses na hlavu postavila, dokud se miminu nebude chtít, tak nic nezmůžeš.

Anonymní  17.12.17 22:02

Už mě to tak strašně unavuje. Jenom funím a mám nekonečnou depresi. Co vám pomohlo?
 Terka

Tonick19
Kecalka 385 příspěvků 17.12.17 23:16
@xstrasilka píše:
Ono to přijde až bude čas, je to jen jedna z babských rad, ale i kdyby ses na hlavu postavila, dokud se miminu nebude chtít, tak nic nezmůžeš.

Přesně, ať zkoušíš co zkoušíš, pokud se miminku nechce nepůjde to..Vydrž :palec:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 1 inzerát 17.12.17 23:54
@Anonymní píše:
Už mě to tak strašně unavuje. Jenom funím a mám nekonečnou depresi. Co vám pomohlo?
Terka

Asi te nepotesim, ale me nepomohlo nic…teda vlastne jo, vyvolavacka. Ted se tomu smeju, ale pred rokem jsem na tom byla jako ty, vydrzaj ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

The Baby Gang: Když se vám narodí trojčata

Představte si, že jste mladý pár, rozhodnete se pro miminko a narodí se vám... číst dále >

Články z Ona Dnes

Manželské etudy: Tomáš mě dojal při odchodu z vězení, říká Třeštíková

Další z šesti manželských dvojic, které sledovala dokumentaristka Helena... číst dále >

Morbidně obézní pár se díky operaci po 11 letech dočkal sexu

Rena a Lee se potkali na klinice pro pacienty s těžkou formou obezity. Jejich... číst dále >

Reklama