Muž nechce sex v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4

Reklama

foltynka
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 03.03.16 10:30

.

Příspěvek upraven 13.09.17 v 21:21

Anonymní  03.03.16 10:36
@foltynka píše:
Budeme si muset promluvit, zacina byt uz protivny :D neni u nas zvykem tak dlouho nemit sex. :(

Tak je fakt, že ty jsi hodně na začátku, to jsme ještě sexovali v pohodě, ačkoli mně bylo ze začátku hodně špatně, hodně jsem zracela, takže žádej šlágr taky :). Prostě se ho normálně zeptej, co mu vadí, možná má opravdu jen strach, dost mužů to tak má.

foltynka
Ukecaná baba ;) 1537 příspěvků 03.03.16 10:59

.

Příspěvek upraven 13.09.17 v 21:21

Anonymní  13.09.17 22:03

Mně muž hned na začátku těhu řekl, že mu sex přijde divný, když je tam miminko. Dokonce se o tom bavil s chlapama z práce a prý je jich více takových, kterým to vadí. Jsem ve 23tt, za celou tu dobu to 2× ‚risknul‘ :lol: ale teď, když mi začíná růst pupek, ho už asi nepřesvědčím :mrgreen: přijde mi to od něj hezké a ohleduplné. P.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Uklizeno, vyděláno: Jak si z domácího úklidu udělat kšeft

Už dávno nejsme jako naše babičky. Nemusíme schovávat oblečení, hračky nebo... číst dále >

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chlap u porodu? Pro Jakuba je to povinnost, Marek o tom nechce slyšet

Názory na přítomnost otce u porodu se různí, valná většina žen by si ale... číst dále >

Boj těžkého autisty Tomáše. Matce došly síly a skončil v ústavu

Tomáš Sklenář trpí jednou z nejtěžších forem autismu. V záchvatech agrese... číst dále >

Reklama