Muž nemá rád orální sex

Anonymní
5.5.21 10:33

Muž nemá ráda orální sex

Je možné, že někteří muži nemají rádi orální sex? Nikdy jsem se tím nesetkala, až s nynějším partnerem. Neřekl mi přímo, že by ho neměl rád, ale vymlouvá se na to, že to žádné ještě nedělal a žádná bejvalá to po něm nevyžadovala. Řekla jsem mu na rovinu, že ho vyžaduji a že bez toho nemůžu žít. Já mu ho samozřejmě dělám a on si to užívá. Přijde mi to sobecký. A všechno je jednou poprvé.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21510
5.5.21 10:36

Jo každý na to není a ty se mu akorat zhnusis, když ho budeš nutit. Proste na tohle neexistuje žádný standard, každému je příjemné něco jiného a nemuzes ho do toho nutit, taky by se ti nelíbilo kdyby te partner nutil do nějaké praktiky, co ti není příjemná. Najdi si jiného, když bez toho nemuzes žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31428
5.5.21 10:37

Myslím, že to je celkem běžný :lol: Jsou i muži, kteří nestojí o felaci.
Super je, že si dokážeš říct, že to chceš :potlesk: Co on na to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31852
5.5.21 10:40

V sexu by měli lidi dělat je to, co je příjemné oběma. Takže asi smůla nebo hledej jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6543
5.5.21 10:41

Souhlasím s tím, ze vynutit se nic nedá. Kdyby mi partner řekl, ze něco vyžaduje, tak by mě to zrovna nenažhavilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
5.5.21 10:42

Muj pritel to taky nedela, me to nevadi. Nebudu ho prece do toho nutit. Je to to same, kdyz zenska nechce kourit chlapovi. Pokud ti to tak vadi, tak hledej jinde. Co jineho, precd ho nebudes nasilim nutit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
5.5.21 10:42
@Anonymní píše:
Je možné, že někteří muži nemají rádi orální sex? Nikdy jsem se tím nesetkala, až s nynějším partnerem. Neřekl mi přímo, že by ho neměl rád, ale vymlouvá se na to, že to žádné ještě nedělal a žádná bejvalá to po něm nevyžadovala. Řekla jsem mu na rovinu, že ho vyžaduji a že bez toho nemůžu žít. Já mu ho samozřejmě dělám a on si to užívá. Přijde mi to sobecký. A všechno je jednou poprvé.
:lol: :lol: Tak to dám přečíst té mojí. Mám to zapovězené. Ona to vyloženě nesnáší, přitom já bych to moh dělat furt.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3954
5.5.21 10:45

Ne že ho nemá rád, on ho nerad dělá tobě. Kdyby ho taky sám nechtěl, přijde mi to fér, ale takhle je to sobec. Jsou ženy, které se jinak než tímhle způsobem neudělají (když to nikdy nedělal, tak to teda stejně nebude umět-ale to je vedlejší). Každopádně nutit ho asi nemůžeš, takže blbá situace :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4147
5.5.21 10:45

Pokud sám přijímá a neposkytuje, tak bych s poskytováním přestala. Tohle je sobectví největšího kalibru. Osobně bych s takovým chlapem ale nebyla. Trpět s nějakým blbečkem, protože neposkytuje orální sex. Asi bude celkově v sexu stát za starou bačkoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28166
5.5.21 10:48

Pokračování diskuze o bdsm?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4081
5.5.21 10:48

Jestli to je pro tebe to nejdůležitější, tak asi hledej jinde :nevim: Když se mu to hnusí, tak s tím nic nenaděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22537
5.5.21 10:50
@Pan Dan píše: :lol: :lol: Tak to dám přečíst té mojí. Mám to zapovězené. Ona to vyloženě nesnáší, přitom já bych to moh dělat furt.

Taky nemusím orál, užiji si ho jen od žen nebo od muže, do kterého jsem zamilovaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
5.5.21 11:13
@Klopotkova píše:
Taky nemusím orál, užiji si ho jen od žen nebo od muže, do kterého jsem zamilovaná.

Však jo, dřív jsem to celkem řešil, dnes ne. Někdo to prostě má rád, někdo ne. Tečka. Buď se s tím smíříš a nebo si to vynahradíš jinak. Každého věc. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22537
5.5.21 11:15
@Pan Dan píše:
Však jo, dřív jsem to celkem řešil, dnes ne. Někdo to prostě má rád, někdo ne. Tečka. Buď se s tím smíříš a nebo si to vynahradíš jinak. Každého věc. :palec:

Ty si to vynahrazuješ jinde? Lížeš jiným ženám kačeny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15616
5.5.21 11:19

Je to sobec. Přelíznout kundičku je absolutní základ. Najdi si milence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat